• Magazyn
 • Organizacja
 • 9 najczęściej popełnianych błędów, jakie Pary popełniają przed ślubem! Pomożemy Ci ich uniknąć !

9 najczęściej popełnianych błędów, jakie Pary popełniają przed ślubem! Pomożemy Ci ich uniknąć !

Oto przewodnik po 9 rzeczach, o których pary często zapominają przy organizowaniu ich ślubu.

 • Formalności

Huura! Wreszcie możesz rozpocząć przygotowania do ślubu! Pragniesz, aby wszystko było dopracowane do perfekcji, aby cale przyjecie było pod kontrola i bez nieoczekiwanych niespodzianek. Nie możesz sądzić, że da się przewidzieć wszystko, ponieważ są rzeczy które możesz przeoczyć. Oto lista 9 najczęściej popełnianych błędów przez Pary przed ślubem. Pomożemy Ci ich uniknąć !

Najczęstsze błędy:

 1. Jesteśmy cudotwórcami i możemy wszystko dopracować jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

 2. Tworzymy idealny ślub dla swoich gości, ale nie dla siebie samych!

 3. Niech każdy pomoże zorganizować mi wesele!

 4. Cały czas tylko myśleć jak zaoszczędzić pieniądze

 5. Organizacja i znaczenie ceremonii

 6. Nie przymierzam sukni przed ślubem!

 7. Rezygnacja z własnej osobowości

 8. Brak próbnego makijażu i fryzury

 9. Zapomnieć o specjalnych podziękowaniach dla…przygotowujących

 

zapiszPink CloudsDowiedz się więcej “Pink Clouds”
Credit: Pink Clouds
 1. Jesteśmy cudotwórcami i możemy wszystko dopracować jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

Publikacja

Organizacja ślubu i wesela to nie tylko nabożeństwo oraz spotkanie z bliskimi. Organizacja tego wydarzenia, to nie to samo co przygotowanie urodzin, spotkania rodzinnego czy imprezy z przyjaciółmi! Planowanie ślubu to miesiące przygotowań i pracy dla Pary, która nie może otrzymać wsparcia ze strony organizatorki ślubów, która zadbałaby o każdy szczegół. Po powiedzeniu słowa: tak, wyjdę za Ciebie rozpoczyna się przygotowanie przyjęcia!

Ze stresu, zdenerwowania, braku czasu, chęci, aby Wasze przyjęcie było idealnie przygotowanie, aby każdy z gości czuł się cudownie i spokojnie mógł przetańczyć całą noc, a Ty bez zbędnego przedślubnego będziesz mogla zapomnieć o dekoracji, szukaniu sukienki, odwiedzaniu i przeszukania całego miasta w celu wyboru sali, nie będziesz obawiała się ani o zaproszenia, fotografa, ani o cala serie innych detali, a Twoja lista obowiązków skróci się do minimum…do wyglądania pięknie i przezywania chwili bez obawy o wszystkie organizacyjne szczegóły. Wystarczy zatrudnić zawodowego organizatora ślubów, który zajmie się wszystkim i to sprawi, że wszystkie problemy odejdą na bok.

zapiszPink CloudsDowiedz się więcej “Pink Clouds”
Credit: Pink Clouds
 1. Tworzymy idealny ślub dla swoich gości, ale nie dla siebie samych!

Jest to jeden z największych i najczęstszych błędów pary czynią. Tak samo, jak Twoi goście, tak i ty czekałaś na ten dzień, to odpowiedni czas,aby współpracować w nowo powstałym małżeństwie. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się w gronie przyjaciół i rodziny.

Sytuacja, która często się powtarza to licytacja na lepsze pomysły i rady od wszystkich: ona powiedziała, on koniecznie doradził nam… Zbyt wiele osób chcących nam pomoc (zazwyczaj tylko słowami) sprawi, że nie będzie ani spójności, ani jedności w przygotowaniach, a to sprawi, że łatwo jest o konflikt. Pamiętajcie, ostatnie słowa należą do Was!

zapiszPink CloudsDowiedz się więcej “Pink Clouds”
Credit: Pink Clouds
 1. Niech każdy pomoże zorganizować mi wesele!

Przy rozdawaniu zaproszeń do bliskich zawsze pada seria pytań o miejsce, organizacja i cala pule nowych kreatywnych inspiracji. Słowa’ chętnie pomożemy ‘ są bardzo ogólne i mało zobowiązujące. Najlepszym pomysłem jest zrobienie listy pt. Lista rzeczy do zrobienia.

Pomoc jest bardzo ważną, ale nie wszyscy Twoi bliscy znają Twój gust, upodobania, a dzień ślubu, to wielkie przedsięwzięcie i bardzo indywidualne przygotowanie. Może się trafić tak, ze Twój przyjaciel jest niespełnionym organizatorem ślubów i z wielka chęcią zaoferuje pomoc przy przygotowaniach wraz z zadecydowaniem o wszystkim za Ciebie. Jeśli okaże się, że kwiaty i dekoracja na ślubie, są w kolorze, którego nie lubisz, DJ nie gra muzyki, która lubisz, to oznaka, że Twoje przyjęcie przestało być… Twoim, jedynym w swoim rodzaju, o którym marzyłaś cały czas. Ważne jest, aby otaczać się bliskimi i spędzić z nimi ta noc na zabawie i wspólnym biesiadowaniu, a nie angażowanie ich w organizacje.

zapiszPink CloudsDowiedz się więcej “Pink Clouds”
Credit: Pink Clouds
 1. Cały czas tylko myśleć jak zaoszczędzić pieniądze

DIY, to coś szczególnego, ekonomicznego i…przypadkowego? Dekoracje robione ręcznie i przez nas samych sprawiają, ze ślub jest oryginalny. Są jednak sytuacje, kiedy efekt nie jest taki jak oczekiwaliśmy, czas mu poświęcony był bardzo długi. Wiele z Par sadzi, że kolory, wianki, ozdoby, dekoracje są wymysłem i jedynie wielka strata pieniędzy…nie ma nic mylnego! Nie jest to ani stara pieniędzy, ani czasu, ponieważ estetyczna forma i dekoracja sali zawsze zostanie w głowach gości. Zdjęcia z wesela będą prezentowany jej część. Spójną całość sprawi, że goście będą zachwyceni! Secret tkwi w zaufaniu profesjonaliście i tak samo, jak zatrudniamy fotografa, kamerzystę, fryzjera, wynajmujemy sale..tak samo powinniśmy zadbać o wystrój wnętrz.

zapiszPink CloudsDowiedz się więcej “Pink Clouds”
Credit: Pink Clouds
 1. Organizacja i znaczenie ceremonii

Mamy tendencję do skupienia się na sukience, tego ile pieter tortu mamy zamówić, czy organizować dodatkowy stół dla dzieci itp…zaś głównym celem i powodem całego wydarzenia jest ceremonia ślubna. Nie ważne czy jest to Urząd Stanu Cywilnego, Kościół czy inne miejsce. Jest to akt połączenia dwóch osób i stworzenia małżeństwa, a nie tylko szereg zmartwień o to, czy jedzenie będzie smaczne, a ciasto tak dobre, jak mówili znajomi.

zapiszPink CloudsDowiedz się więcej “Pink Clouds”
Credit: Pink Clouds
 1. Nie przymierzam sukni przed ślubem!

Tego dnia poza estetycznymi walorami ważne jest także, aby strój był wygodny. Nie tylko suknia, ale także garnitur Pana Młodego oraz wszystkie dodatki. Warto przed ceremonia sprawdzić, czy buty, które wybraliśmy są wygodne, czy akcesoria pasują do siebie i tworzą piękną całość, jaka fryzura i makijaż pasują do całości. Nie bądź zaskoczona, a na pewno nierozczarowana ostatecznym efektem w tym dniu! Rady są zawsze bardzo ważne, ale warto samemu sprawdzić jak się czujesz w wybranym modelu. Twoi bliscy wciąż będą zaskoczeni tego dnia, a Ty będziesz spokojna, ze wybrany strój to ten jedyny. Smak niespodzianki wciąż pozostanie, a Ty odetchniesz z ulgą!

zapiszPink CloudsDowiedz się więcej “Pink Clouds”
Credit: Pink Clouds
 1. Rezygnacja z własnej osobowości

Jednym z najbardziej powszechnych i oczywistych błędów …. niektóre rezygnuj z własnej osobowości! Twój ślub i małżeństwo jest do ciebie i twojego partnera, nie pozwól nikomu wpływać na podejmowanie Waszych decyzji. Jeśli marzysz o ślubie wyjątkowym, romantycznym, w stylu rustykalnym, a może Bollywood…masz do tego prawo! Pamiętaj, że nawet jeśli chodzi o małe, jak i duże sprawy. Stwórz swój ślub na swój sposób! Będzie idealny.

zapiszPink CloudsDowiedz się więcej “Pink Clouds”
Credit: Pink Clouds
 1. Brak próbnego makijażu i fryzury

Panny Młode, to głównie wybór sukni ślubnej, ale nic bardziej złudnego, ponieważ cały strój wraz z makijażem i fryzura tworzą…całość. Sukna stanowi 70% całego wyglądu, ale jak się mówi, to twarz jest odbiciem duszy i dniu ślubu, kiedy będziesz błyszczeć pięknem swojej miłości oraz skrupulatnie dobranych dodatków warto pomyśleć o całym obrazie. Fryzura i makijaż są częścią, która codziennie wiele z Was przygotowuje, sukni ślubną mamy tylko na naszym ślubie, wiec w przypadku tych codziennych elementów należy sprawić, aby stały się bardzo niecodzienne. W końcu zostaniesz żoną!

zapiszPink CloudsDowiedz się więcej “Pink Clouds”
Credit: Pink Clouds
 1. Zapomnieć o specjalnych podziękowaniach dla…przygotowujących

Naturalnie przychodzi pomoc ze strony rodziny, przyjaciół, ponieważ to jeden z najważniejszych dni Twojego życia. Warto pamiętać, że ten dzień nie byłyby kompletny, gdyby nie starania osób trzecich. Piękne kwiaty, biżuteria, fryzjerka, makijażystka, organizatorka ślubu, obsługa wesela, to osoby, elementy, bez których wesele nie byłoby przygotowane, wiec warto pamiętać o nich oferując kawę, podarowujac ciasto czy inne przekąski.

Jesteśmy pewni, że choć jeden z tych punktów znasz z własnego przykładu i wiesz, że planowanie ślubu nie jest łatwe, ponieważ robisz, to po raz pierwszy, jest tyle detali, ale zawsze korzystając z konsultantki ślubnej możesz przejść przez z wielka przyjemnością! Możemy pomoc Ci w wyborze najlepszej planerki ślubnej. Powodzenia!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!