Lifehacki dla świadkowej!

Porad dla przyszłych panien młodych jest mnóstwo, gorzej z podpowiedziami dla świadkowych. Najnowszy wpis dedykujemy właśnie wam – paniom drugiego, ślubnego planu. Oto kilka lifehacków, o których nie możecie zapomnieć!

Chcesz zadbać o to, żeby panna młoda miała wszystko, czego potrzebuje? Jesteś odpowiedzialna za szczegóły, które nie powinny zawracać jej głowy? Z pozoru to wszystko wydaje się oczywiste. W rzeczywistości jednak bycie świadkową to złożone i odpowiedzialne zadanie. Najważniejsze to się nie przerazić. Ze wszystkim dasz radę! Wypisz na kartce punkty, na których najbardziej Ci zależy i porównaj z naszą listą.

Welon

Malachite MeadowDowiedz się więcej “Malachite Meadow”
Malachite Meadow

Musisz mieć na oku ten – tylko z pozoru niewinny! – element stroju panny młodej. Skubany zawsze coś wywinie. Podczas ceremonii ślubnej para co chwilę wstaję i siada. Nie licz, że welon będzie z współpracował z fotografem bez Twojej pomocy. Wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach.

shevtsovy shutterstock
shevtsovy shutterstock

Igła, nitka, dodatkowe wsuwki i chusteczki

5czwartychDowiedz się więcej “5czwartych”
5czwartych

Choć ten aspekt jest podkreślany na wielu ślubnych portalach, nie można go pominąć – miej przy sobie apteczkę pierwszej krawieckiej pomocy! Warto mieć kilka pomocnych drobiazgów u siebie w torebce lub wiedzieć, że jest ktoś, kto awaryjnie zajmie się oderwaną koronką.

Wyższa szkoła gracji

Bajkowe ŚlubyDowiedz się więcej “Bajkowe Śluby”
Bajkowe Śluby

Podczas ślubu i przy składaniu życzeń będziesz trzymała kwiaty, torebki, welon itd. A jednocześnie będziesz zdecydowanie na większej liczbie zdjęć niż przeciętny gość. Dlatego w szale całego zamieszania pamiętaj, żeby odpowiednio stać, siedzieć i schylać się.

Negocjacje

Bajkowe ŚlubyDowiedz się więcej “Bajkowe Śluby”
Bajkowe Śluby

Rolą świadkowej jest też czuwanie nad dobrą zabawą! Warto upatrzyć sobie gości, których się zna i wie, jak namówić ich się do wspólnej zabawy. I pamiętaj: świadkowa jest pierwsza do wszelkich zabaw!

Oko sokoła

PokadrowaniDowiedz się więcej “Pokadrowani”
Pokadrowani

Czuwaj koniecznie nad makijażem i fryzurą bohaterki dnia! Warto dyskretnie, ale systematycznie kontrolować stan panny młodej.

Sukienka świadkowej

Cuda NiewidyDowiedz się więcej “Cuda Niewidy”
Cuda Niewidy

Trzy razy pomyśl, nim wybierzecie się na weselę w  ekstra obcisłej mini. Po pierwsze nie jest to zbyt elegancki strój, po drugie będzie ci bardzo niewygodnie. Pamiętaj, że – z racji znajdowania się blisko panny młodej – będziesz cały czas na widoku. Wszelka pomoc, skłony mogą spowodować wpadkę, a jej na pewno chcesz uniknąć. Dobrym rozwiązaniem są kobiece kroje sukienek z długością do kolan. Niesamowicie podwyższają one jakość prawie 24-godzinnego dnia!

Wolne ręce

Nic nie wygląda tak stylowo, jak super kopertówka. Jednak dziesiątkę będzie wybranie eleganckiej torebki na pasku. Dzięki temu, że masz ją pod ręką, możesz sprawnie organizować przejmowanie bukietów, prezentów, pomagać pannie młodej przy wsiadaniu do samochodu i w każdej chwili służyć pomocną dłonią.

Pytaj parę młodą

Cuda NiewidyDowiedz się więcej “Cuda Niewidy”
Cuda Niewidy

Lepiej zapytać o oczywistą oczywistość, niż zawracać głowę w trakcie ślubu lub na własną rękę zastanawiać się, jak powinno być. Porozmawiaj z młodą parą o ich oczekiwaniach, o wizji ślubu, o tym, na czym najbardziej im zależy.

Natalia Kabliuk shutterstock
Natalia Kabliuk shutterstock

Dowód osobisty

Niby szczegół, zawsze macie go pod ręką, jednak przed zakładaniem sukienki warto jeszcze raz sprawdzić, czy macie przy sobie dowód osobisty. Bez niego nie poświadczysz zawarcia małżeństwa!

shevtsovy shutterstock
shevtsovy shutterstock

I najważniejsze…

Bartosz Jastal Foto GrupaDowiedz się więcej “Bartosz Jastal Foto Grupa”
Bartosz Jastal Foto Grupa

Ostatni lifehack gwarantuje sukces, choćby wszystko inne zawiodło. To UŚMIECH! Choć twoja funkcja jest bardzo ważna, staraj się nie stresować. Nie miej miny, funkcjonariusza BOR. To dzięki uśmiechowi świadkowej panna młoda może być spokojna, że wszystko jest dobrze, a ślub jest piękny i wyjątkowy.

83d6b613-4bf9-41e6-beca-c3e2288e7333

Jeżeli jesteście gotowi na to, aby najpiękniejszy dzień w Waszym życiu okazał się szansą na lepsze życie dla potrzebujących, wypełnijcie krótki formularz na www.slubpelenmilosci.pl.  Bo miłością warto się dzielić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jakie buty dla gościa na wesele? Przetańcz wygodnie całą noc!
Jakie buty dla gościa na wesele? Przetańcz wygodnie całą noc!
Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż? A może jesteś mamą panny młodej? Bez względu na to przeczytaj te rady!
Jak wybrać wyjątkowe ubranka na wesele dla dzieci?
Jak wybrać wyjątkowe ubranka na wesele dla dzieci?
Ślub i wesele, to dla każdego dziecka, podobnie jak i dla jego rodziców, bardzo ważne wydarzenie. Dorośli starają się nie tylko o to, by sami wyglądali w tym dniu elegancko, ale również dbają o wygląd swoich pociech. Czym należy kierować się przy wyborze kreacji dla najmłodszycj gości? Co króluje w modzie ślubnej dla dzieci? Odpowiedzie na to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w tym artykule.
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Zmysłowe i odważne, a zarazem tajemnicze - takie są dziewczyny pin-up. Historia tego stylu sięga lat 40.-50. w Ameryce. Lat, które propagowały kobiecość i seksapil. Lat przebojowych, a zarazem wciąż jeszcze powściągliwych obyczajowo. Jest to kolejny rozdział w modzie na vintage, której końca nie widać już od kilku sezonów. Pomysł na wieczór panieński.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji