• Magazyn
  • Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto

Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto

Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?

  • Organizacja
  • Trendy

“Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty “

Publikacja

Wiosna… chyba każdy z utęsknieniem czeka kiedy nadejdzie. Kiedy po mroźnej zimie, zaczną rozkwitać pierwsze krokusy, zazieleni się trawa, a powietrze nabierze zupełnie innego zapachu. Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub? Nie zapominajcie również o pięknej, lekkiej, wiosennej sesji plenerowej.

zapiszDowiedz się więcej “”
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni

 

1.Ziemia budzi się do życia

Wiosna, to chyba najbardziej oczekiwany czas w roku, po okresie szarości za oknem świat nabiera barw, a matka natura pokazuje nam swoją siłę budząc wszystko do życia. Aura, jaką niesie za sobą wiosna, jest absolutnie wyjątkowa i życiodajna, a świat wydaje się piękniejszy. Nie bez powodu, wiosnę uznaje się za czas zakochanych, a to już wystarczający powód, aby powiedzieć sobie „tak” przed ołtarzem!

 

zapiszCherish The Day
Cherish The Day

2.Dostępność podwykonawców

Wiosna, to niedoceniany przez Pary Młode czas na ślub. W związku z tym, planując ślub na wiosnę, mamy większe prawdopodobieństwo znaleźć wolny termin w wymarzonym miejscu na wesele, zarezerwować profesjonalnego fotografa, czy mieć pewność, że wybrany zespół muzyczny będzie tym, którego zawsze chcieliśmy na swojej uroczystości.

3.Brak skrajnych upałów

Wiosna, to idealny czas dla Par Młodych, które chcą uniknąć ślubu w upale czy w letniej burzy. Wiosenna, słoneczna pogoda sprawia, że czujemy się rześko. Panna Młoda nie musi się martwić, czy makijaż przetrwa całą noc, Pan Młody czy nie roztopi się w trzyczęściowym garniturze oraz czy letni upał nie odbierze gościom komfortu zabawy.

4.Wiosenne dekoracje roślinne

Nie wyobrażamy sobie ślubu bez świeżych kwiatów, a wiosna to bogactwo tych sezonowych. Do wyboru mamy całą gamę pięknych kwiatów, które ozdobią bukiet Panny Młodej jak i sprawią, że sala weselna nabierze wiosennego charakteru. Zdecydowanie warto postawić na kwiaty sezonowe jak tulipany, bez, konwalie czy frezje. Po pierwsze z powodu niższych cen, a po drugie bierzmy garściami to co daje nam Wiosna.

zapiszDowiedz się więcej “”
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni

5.Wiosenne menu

Nie możemy zapomnieć o tak istotnym aspekcie jak menu weselne. Po raz kolejny przed nami wiosna odkrywa siłę sezonowych warzyw i owoców, z których aż żal nie skorzystać układając menu. Nie dość, że wiosenne warzywa smakować będą najlepiej to ich cena w sezonie będzie niższa.

6.Szaleństwo stylizacyjne

Jeden z ulubionych elementów ślubu to stylizacja, nie bójmy się kolorów. Warto, pozwolić sobie na dozę szaleństwa kolorystycznego, zarówno w strojach Państwa Młodych jak i planując dekoracje sali weselnej. To właśnie wiosna po szarej zimie, powinna błyszczeć kolorami.

7.Oszczędność

Wszelkie koszty, o których wspomnieliśmy wyżej, w wiosnę będą niższe niż w sezonie letnim, kiedy to miejsce ma większość ślubów. Większość podwykonawców daje rabaty Parom Młodym w okresie, kiedy nie ma tzw. sezonu ślubnego. Możemy liczyć na niższe ceny w sali weselnej, u operatorów foto-video, a nawet oprawy muzycznej. Natomiast jedno jest pewnie, urok wiosennego wesela będzie niezapomniany.

zapiszEfektownieDowiedz się więcej “Efektownie”
Efektownie

 

Chyba już nie macie wątpliwości, że wiosna to idealna, wręcz wymarzona pora roku, aby połączyć się węzłem małżeńskim ze swoją drugą połówką?

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Cherish The Day Usługi dekoratorskie
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!