Lista prezentów ślubnych dla moli książkowych

Dziś proponujemy kolejną listę prezentów ślubnych – są to zarówno inspiracje dla gości weselnych jak i dla narzeczonych, którzy właśnie tworzą swoją wirtualną listę prezentów ślubnych! 

Lista Prezentów Ślubnych dla moli książkowych Źródło: vi.sualize.us

Jeżeli młoda para lubi czytać, to proponujemy wymianę kwiatów na książki, aby wzbogacić ich domową biblioteczkę. Na rynku dostępnych jest też wiele gadżetów, które z pewnością spodobają się miłośnikom książek i będą stanowiły jedyny w swoim rodzaju prezent ślubny!

1. Czytnik e-booków

Kindle od Amazoz Źródło: Amazon.com

Cenę takiego prezentu porównać można do kilku książek, a jego pojemność pozwala na setki książek, które możemy czytać bez ograniczeń. Papier elektroniczny nie świeci, więc patrzenie na niego nie męczy oczu – jest niemal identyczne jak czytanie prawdziwej książki. Ekran takiego czytnika nie jest błyszczący, więc nie odbija światła jak ekran komputera. Jego niewielka waga i rozmiar pozwalają go zabrać niemal wszędzie, czyniąc z niego świetny prezent ślubny dla podróżników.

E-booki są znacznie tańsze od tradycyjnych książek, a wiele z nich jest całkowicie darmowych (patrz: amazon.com).

 

2. Podświetlenie książki LightWedge

LightWedge, Źródło: geektoys.pl

Urządzenie podświetlane LED-owym światłem idealnie sprawdzi dla osób, które zagłębiają się w lektury w godzinach nocnych. Urządzenie jest wygodne i lekkie, a naładowany starczy na podświetlenie wielu kartek. Taki prezent ślubny pozwoli molom książkowym na nocne czytanie bez obawy, że obudzimy życiowego partnera.

 

3. Bookworm – aranżacja idealna

Bookworm, regał i fotel w jednym. Źródło: nowinki.net

Gadżet bardzo praktyczny i nie mniej oryginalny – świetne połączenie regału na książki i fotela. Rozwiązanie idealne dla Par, które po ślubie mieszkają na niewielkiej przestrzeni.

 

4. Stolik i zakładka do książki w jednym

Stolik i zakładka do książki Źródło: geektoys.pl

Mały, estetyczny stolik idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Dodatkowym atutem jest zagięcie wierzchołka półki, który tworzy róg o kącie 45 st. i daje możliwość zostawienia otwartej książki – działa jak zakładka! Niewielka półeczka obok półki pozwala na postawienie kubka z herbatą czy kieliszka z winem.

 

5. Zegar w kształcie książek

Źródło: news.kupujemy.pl

W mieszkaniu moli książkowych nie może zabraknąć gadżetów takich jak zegarek w kształcie książek. Zegary dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych a kreatywny gość weselny może się pokusić o samodzielne wykonanie takiego prezentu.

Lista prezentów ślubnych Zankyou pozwala na otrzymanie 100% wartości prezentów na własne konto bankowe. Klikając TUTAJ stworzysz listę prezentów ślubnych zupełnie za darmo!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji