Lista prezentów ślubnych dla moli książkowych

Dziś proponujemy kolejną listę prezentów ślubnych – są to zarówno inspiracje dla gości weselnych jak i dla narzeczonych, którzy właśnie tworzą swoją wirtualną listę prezentów ślubnych! 

Lista Prezentów Ślubnych dla moli książkowych Źródło: vi.sualize.us

Jeżeli młoda para lubi czytać, to proponujemy wymianę kwiatów na książki, aby wzbogacić ich domową biblioteczkę. Na rynku dostępnych jest też wiele gadżetów, które z pewnością spodobają się miłośnikom książek i będą stanowiły jedyny w swoim rodzaju prezent ślubny!

1. Czytnik e-booków

Kindle od Amazoz Źródło: Amazon.com

Cenę takiego prezentu porównać można do kilku książek, a jego pojemność pozwala na setki książek, które możemy czytać bez ograniczeń. Papier elektroniczny nie świeci, więc patrzenie na niego nie męczy oczu – jest niemal identyczne jak czytanie prawdziwej książki. Ekran takiego czytnika nie jest błyszczący, więc nie odbija światła jak ekran komputera. Jego niewielka waga i rozmiar pozwalają go zabrać niemal wszędzie, czyniąc z niego świetny prezent ślubny dla podróżników.

E-booki są znacznie tańsze od tradycyjnych książek, a wiele z nich jest całkowicie darmowych (patrz: amazon.com).

 

2. Podświetlenie książki LightWedge

LightWedge, Źródło: geektoys.pl

Urządzenie podświetlane LED-owym światłem idealnie sprawdzi dla osób, które zagłębiają się w lektury w godzinach nocnych. Urządzenie jest wygodne i lekkie, a naładowany starczy na podświetlenie wielu kartek. Taki prezent ślubny pozwoli molom książkowym na nocne czytanie bez obawy, że obudzimy życiowego partnera.

 

3. Bookworm – aranżacja idealna

Bookworm, regał i fotel w jednym. Źródło: nowinki.net

Gadżet bardzo praktyczny i nie mniej oryginalny – świetne połączenie regału na książki i fotela. Rozwiązanie idealne dla Par, które po ślubie mieszkają na niewielkiej przestrzeni.

 

4. Stolik i zakładka do książki w jednym

Stolik i zakładka do książki Źródło: geektoys.pl

Mały, estetyczny stolik idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Dodatkowym atutem jest zagięcie wierzchołka półki, który tworzy róg o kącie 45 st. i daje możliwość zostawienia otwartej książki – działa jak zakładka! Niewielka półeczka obok półki pozwala na postawienie kubka z herbatą czy kieliszka z winem.

 

5. Zegar w kształcie książek

Źródło: news.kupujemy.pl

W mieszkaniu moli książkowych nie może zabraknąć gadżetów takich jak zegarek w kształcie książek. Zegary dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych a kreatywny gość weselny może się pokusić o samodzielne wykonanie takiego prezentu.

Lista prezentów ślubnych Zankyou pozwala na otrzymanie 100% wartości prezentów na własne konto bankowe. Klikając TUTAJ stworzysz listę prezentów ślubnych zupełnie za darmo!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Jak wybrać nocleg dla gości weselnych, na jak długo i czy młoda para powinna go opłacać? Więcej czytaj w artykule...

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji