• Magazyn
  • Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości

Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości

Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

  • Organizacja
  • Polecane

Rozpoczęliśmy kolejną edycję pierwszej w Polsce Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej. Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.  W 2017 roku w Loterii wzięło udział ponad 100 nowożeńców, którzy zamówili blisko 10 000 losów! W tym roku mamy dla przyszłych Młodych Par kilka nowych propozycji, nowe wzory, nowe nagrody, ale cel zostaje ten sam – podzielenie się swoim szczęściem z potrzebującymi.

zapiszCharytatywna Loteria Ślubna
Charytatywna Loteria Ślubna

Pomysł na upominek dla gości weselnych

Publikacja

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna to propozycja dla par przygotowujących się do ślubu. Jest to wyjątkowy pomysł na drobny upominek dla gości weselnych. Autorem loterii ślubnej jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, która przygotowała pomysł na pomaganie podopiecznym w ten oryginalny sposób. „Pomysł na organizację loterii ślubnej pojawił się na początku 2017 roku, zastanawialiśmy się nad niebanalnym sposobem na pomaganie i Charytatywna Loteria Ślubna stała się strzałem w dziesiątkę! Nowożeńcom ta inicjatywa bardzo się spodobała, zaczęły napływać zgłoszenia. W 2017 roku zrealizowaliśmy ponad 100 zamówień (to 2 zlecenia na każdą sobotę w roku). Łącznie przygotowaliśmy ręcznie blisko 10 000 sztuk losów i rozdaliśmy ponad 100 nagród. Paczki z zamówieniami dotarły już do wielu miejsc na terenie całej Polski”.

Charytatywna Loteria Ślubna

Charytatywna Loteria Ślubna

Nowe propozycje dla nowożeńców

W kolejnej edycji loterii proponujemy nowe rozwiązania, aby być na bieżąco z trendami ślubnymi. Pary przygotowują się do tego wyjątkowego dnia wiele czasu, wkładają sporo wysiłku, aby wszystko wyszło doskonale, dlatego losy przygotowujemy z dużą starannością i do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie. Naszą ofertę można zobaczyć na stronie loterii. Istnieje również możliwość przygotowania autorskiego projektu dla pary, takich zamówień mieliśmy już kilkanaście.

zapiszCharytatywna Loteria Ślubna
Charytatywna Loteria Ślubna

Na czym polega Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna?
Para młoda wybiera wzór losu i składa zamówienie (koszt jednego losu to 3 zł). Losy układane są na stołach w sali weselnej, najczęściej przy winietkach. Goście są poinformowani na początku przyjęcia o udziale w loterii ślubne, każdy gość zdrapuje zdrapkę na tylnej stronie losu i sprawdza czy wygrał nagrodę. Każdy wygrany los należy zarejestrować w formularzu rejestracji losu, a my wyślemy nagrodę do zwycięzcy. Do wygrania drobny sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD oraz ekspresy do kawy.

zapiszCharytatywna Loteria Ślubna
Charytatywna Loteria Ślubna

Radość i miłość dobrze jest dzielić z innymi
Cały dochód z loterii jest przeznaczony na fundusz św. Brata Alberta, wspierający rozwój talentów podopiecznych Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Środki te umożliwiają prowadzenie programu wychowawczego, którego podstawą są trzy wartości: Bóg, Honor, Ojczyzna.

zapiszCharytatywna Loteria Ślubna
Charytatywna Loteria Ślubna

Więcej informacji o loterii można znaleźć na stronie internetowej: www.loteriaslubna.pl oraz na facebook’u. Jeśli masz pytanie to napisz do nas: kontakt@loteriaslubna.pl. Polecamy się do polecania!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!