5 trendów na bukiety ślubne 2016. Odkryj je!

Bukiet ślubny jest jednym z najważniejszych elementów uzupełniających dodatki Panny Młodej. Może być w pięknym, żywym kolorze, a każda z panien pożąda, aby złapać go podczas uroczystości. Poza tym świeże kwiaty dodają życia wnętrzu. Poza tradycja z rzucaniem kwitów musimy pamiętać, wiązanka stanowi część ślubnej stylizacji. Mix kolorów, niezliczona ilość kwiatów i roślin, dekoracyjnych elementów i tysiące innych ozdób, które tworzą jedyny i wyjątkowy na swój sposób prezentując indywidualny styl i osobowość Panny Młodej.

Od Zankyou, mamy kilka pomysłów dla wszystkich kobiet, które w przyszłym roku planują poślubić ukochana osobę. Trendów nie należy pominąć, mimo że jesteś pewna niepewności, którą wiązankę wysłać i po obejrzeniu naszych rad na pewno wszystko będzie jasne, ponieważ nasze propozycje to istne perełki bukietów 2016.

1. Zabawa kolorami

One są kluczem do wszystkiego, kolor jest synonimem radości, dobrej pogody, szczęśliwych i specjalnych okazji, w ta listę wpisuje się także najważniejszy dzień, dzień ślubu. Dla wszystkich narzeczonych, którzy wybierają radosne, barwne kompozycje florystyczne, proponujemy ta wiązankę, ponieważ wyglądają świetne.

Z kolorowych róży, maków, stokrotek i goździków możemy stworzyć piękna, kolorowa kompozycje dodając odpowiedniego rodzaju ozdoby (broszki, pompony …), a uzyskasz wspaniały bukiet ślubny, że wszyscy goście będą chcieli go złapać.

Lara Hotz.
Credits: Lara Hotz
Anastasia Chemiseva.
Credits: Anastasia Chemiseva
Sergio Cueto.
Credits: Sergio Cueto
Susana Ríos.
Credits: Susana Ríos

2. Sukulenty i owoce

Korzystanie z sukulentów i owoców staje się coraz bardziej powszechne w czasie sezonu ślubnego. Zaletą tych roślin jest to, że rośna bez wody, żyją znacznie dłużej, i nadają się na bardzo gorąca pogodę. Poza tym owoce zaczynają staja się także bohaterami, sezonowe lub suszone wszystkie wyglądają przede wszystkim oryginalnie.

Andre Duhopelnikov.
Credits: Andrey Duhopelnikov
Mona Dreams.
Credits: Mona Dreams
Vladimir Soritnskiy.
Credits: Vladimir Soritnskiy
Alina Stepushina.
Credits: Alina Stepushina

3. Połączenie z polnymi roślinami

Pasują nawet lepiej i są wybierane przez wiele narzeczonych idących do ołtarza. Ten typ bukiety kwiatów, który łączy polne rośliny wraz z najnowszymi trendami, są najbardziej popularne. Leczenie roślin o nieregularnych rozmiarach są zazwyczaj tworzone przez suszone kwiaty, gałązki oliwne, wawrzynu, bluszczu i modnego eukaliptusa. Ta roślina jest bardzo popularna w tym sezonie! Nie obawiaj się korzystać z tej rośliny nawet w przypadku dekoracji krzeseł oraz dekoracji wnętrza sali.

Danielle Capito.
Credits: Danielle Capito
Leigh Elizabeth Photography.
Credits: Leigh Elizabeth Photography
Sally Pinera.
Credits: Sally Pinera
Sergey Zinchenko.
Credits: Sergey Zinchenko
Carolina Guzik Photography.
Credits: Carolina Guzik Photography
JKF Imagen Social.
Credits: JKF Imagen Social
The Nichols.
Credits: The Nichols

4. Kwiaty w rozmiarze mini

Czasami mniej znaczy więcej. Wielu narzeczonych minimalizm w dodatkach, tj. biżuteria Panny Młodej oraz bukiecie, decydują się na ten prosty i naturalny bukiet. Nie chcą, aby bukiet przykuwał zbyt wiele uwagi, ponieważ chcą, aby był w tłem dla sukni slubnej. Jeśli uroczystość odbywa się w plenerze, wśród kwiatów czy dzikich terenach takie drobne kwiaty będą świetnym rozwiązaniem. My kochamy ten rustykalny akcent, który tworzą rośliny. Ponadto bawić się kwiatami i dekoracjami na sali.

Matrenin Aleksey.
Credits: Matrenin Aleksey
Momenta Bodas.
Credits: Momenta Bodas
Claire Saucaz.
Credits: Claire Saucaz

5. Pastelowe tony

Jeśli nie chcesz, aby Twój bukiet kwiatów wyróżniał się zbytnio, zdecyduj się na bukiet w pastelowych odcieniach, ponieważ jest to modna propozycja. Jest to bardzo proste, ponieważ istnieje wiele rodzajów kwiatów o różnych kształtach i rozmiarach. Spróbuj połączyć różne gatunki, a dostaniesz piękny, oryginalny i bardzo elegancki bukiet. Będą doskonale współgrać z welonem.

Anna Routh Photography.
Credits: Anna Routh Photography
Olga Mishenko.
Credits: Olga Mishenko
Karimage.
Credits: Karimage

Reasumując, niesamowite rodzaje i style bukietów. Bądź zainspirowany przez nasze pomysły, które powyżej zaprezentowaliśmy. Każdy z nich jest niezwykły. Jesteśmy pewni,ze wśród nich jest Twój przyszły bukiet, który będzie najpiękniejszy na świecie.

Pierwsze zdjęcie z bukietem kwiatów, goździków i kolorowymi wstążkami Lara HOTZ.

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Odkryj różne fryzury ślubne trendy w roku 2016
Odkryj różne fryzury ślubne trendy w roku 2016
Bardzo proste w niektórych przypadkach, a w innych bardziej skomplikowane upięcia. Fryzury ślubne dla każdego gustu, po których nie pozostaniesz obojętna. Trendy na sezon 2016 będą zachwycajcie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji