Romantyczne bukiety ślubne w kolorze różowym

Bukiet ślubny jest nieodłączny elementem Panny Młodej, dodaje jej wdzięku i moc uroku. Wybór kwiatów, ich kolorów i odcieni jest naprawdę ogromny!

Romantyczne bukiety ślubne w kolorze różowym
  • Bukiety ślubny
  • Trendy
  • Polska

Bukiet ślubny jest nieodłączny elementem Panny Młodej, dodaje jej wdzięku i moc uroku. Wybór kwiatów, ich kolorów i odcieni jest naprawdę ogromny! Nie ukrywajmy, kobiety stoją przed naprawdę niełatwym wyborem… Ten wyjątkowy i jedyny bukiet powinien przede wszystkim spełniać oczekiwania przyszłej Panny Młodej, jednak także musi on idealnie współgrać z całością stylizacji. A może bukiety ślubne w kolorze różowym skradną Wasze serce?

zapiszAutorstwa Cristina1994
Autorstwa Cristina1994

Moc różowych kwiatów

Publikacja

Jeśli zdecydujecie się na bukiet ślubny w kolorze różowym, pozostaje Wam jeszcze podjąć decyzję z jakich kwiatów zostanie on wyczarowany. Możecie postawić na kompozycje z nieco bardziej popularnych, ale jakże romantycznych róż, wiosennych tulipanów, a także goździków. Przepięknie prezentują się również peonie, na które możecie liczyć jeśli planujecie swój ślub w czerwcu lub lipcu. Zaskakująco pięknie prezentują się bukiety wykonane z kilku rodzajów idealnie pasujących do siebie kwiatów, jednak równie cudownie wyglądają kompozycje stworzone tylko z jednej odmiany. Zwróćcie także uwagę na odcienie różu, których naprawdę jest całe mnóstwo. Zaczynając od delikatnego, pudrowego różu, przez ten nieco bardziej wyrazisty, aż do bardzo intensywnego. Wiemy, nie będzie łatwo, ale końcowy efekt na pewno będzie oszałamiający! Takie oszałamiające zdjęcia robi NOTOPSTRYK Krystyna Szczotok, kórej działo możemy podziwiać poniżej.

zapiszNOTOPSTRYK Krystyna Szczotok
NOTOPSTRYK Krystyna Szczotok
zapiszDowiedz się więcej “”
Bukietlove

Zdaniem Pani Katarzyny z Bukietlove: “W sezonie 2018 przyszłe Panny Młode niezmiennie najczęściej wybierają bukiety w tonacji pastelowej z jasnym różem, bielą i brzoskwinią. Najczęściej są to bukiety romantyczne. W tym roku dużo dziewczyn decyduje się również na duże, odważne bukiety ze sporą ilością zieleni oraz delikatnych polnych dodatków.”

zapiszDowiedz się więcej “”
Bukietlove
zapiszDowiedz się więcej “”
Bukietlove
zapiszDowiedz się więcej “”
Fiorentina

Specjaliści z Fiorentina uważają:  “Kolor różowy nigdy nie wychodzi z mody, dotyczy to również tematyki ślubnej. Wiele Panien Młodych decyduje się na ten kolor, bowiem uważają, że jest on najbezpieczniejszą barwą, a także pasuje do każdej aranżacji. Największym powodzeniem cieszą się kwiaty w kolorze pudrowego różu, a w ostatnim roku także brudnego różu. Obie barwy pięknie współgrają ze złotem, granatem, butelkową zielenią, fioletem i oczywiście bielą. Niektóre Panny Młode decydują się na bardziej odważniejsze połączenia różu np. z czerwienią bądź czernią. Oczywiście w kolorze różu występuje wiele gatunków kwiatów natomiast, aby cena bukietu nie przeraziła nas, stawiajmy na kwiaty sezonowe lub dostępne całorocznie. W okresie maj-lipiec największą popularnością cieszy się peonia. Sierpień jest to sezon na dalie, astry natomiast w okresie jesiennym możemy postawić na chryzantemy, tulipany oraz jaskry. Przez cały rok w takim kolorze dostępne są róże, goździki i eustomy. ”

zapiszDowiedz się więcej “”
Fiorentina
zapiszDowiedz się więcej “”
Fiorentina

Firma Białe anemony potrafi także wyczarować przepiękne, romantyczne bukiety ślubne z różowych kwiatów.

Mamy nadzieję, że bukiety ślubne w kolorze różu skradły Wasze serce?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

BukietLOVE Bukiet i dekoracje kwiatowe
Białe anemony Bukiet i dekoracje kwiatowe
NOTOPSTRYK Krystyna Szczotok Fotograf ślubny
Floriferia Bukiet i dekoracje kwiatowe
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!