Bukiety ślubne z polnych kwiatów! Cudo natury!

W tej galerii odnajdziesz pomysły na najlepsze bukiety ślubne. Są idealne na Twój Wielki Dzień! Pokochasz je!

  • Bukiety ślubny
  • Trendy
  • Boho

W wielu przypadkach kobiety mają problemy z wybraniem swojego bukietu ślubnego. Są tysiące rodzajów kwiatów, ale żeby wybrać jeden gatunek, z którego będzie przygotowany bukiet na ten wyjątkowy Dzień? To nie jest łatwe zadanie. Przecież wszystko musi się dobrze komponować z suknią! Jeżeli więc chcesz, żeby Twój bukiet ślubny był wyjątkowy i odzwierciedlał Twoją osobowość, to może zdecydujesz się przygotować go z polnych kwiatów? Oto bukiety ślubne z polnych kwiatów zdjęcia,na których pokażemy Ci wspaniałe propozycje!

Publikacja

Firma Paryskie Klimaty pisze o bukietach: “W naszej pracowni często łączymy polne kwiaty z roślinami ogrodowymi oraz ziołami.  W tym roku dużą popularnością cieszyło się połączenie aromatycznych ziół z kolorowymi kwiatami.  Często do naszych kompozycji używamy rozmarynu, który według starych przekazów przynosi szczęście i obfitość Młodej Parze. Do aranżacji polnych bukietów używamy trwalszych roślin takich jak : wrotycz pospolity, krwawnik, czy nawłoć. Łączymy je z kolorowymi, ogrodowymi kwiatami: astrami, mieczykami, floksami. W ten sposób powstają piękne, swobodne kompozycje. Świetnym uzupełnieniem stylistycznym kompozycji jest dodanie do bukietu długich, kolorowych wstążek. W ten sposób wykończone bukiety ślubne cieszą się dużą popularnością wśród przyszłych Panien Młodych. Polne bukiety ślubne idealnie pasują do dziewczyn, które kochają naturę, swobodę i kolory !”

Jeżeli zdecydowałaś się na ślub plenerowy lub na taki, który będzie utrzymany w stylu rustykalnym, to tego typu bukiety są idealne dla Ciebie. W swoich kompozycjach możesz używać dzikich roślin, takich jak oliwa z oliwek, eukaliptus, czy po prostu suszone kwiaty.

Opinią Kwiaciarnia Z Pasją Świątniki“Bukiety i kompozycje z polnych kwiatów idealnie pasują do modnego ostatnio stylu rustykalnego pełnego naturalnego piękna. W sezonie od kwietnia do października nasze łąki, ogródki działkowe i sady są pełne kwitnących roślin. Rumianki, dalie, lilak, astry, konwalie, wrzosy, słoneczniki, owoce jarzębiny i dzikiego bzu to tylko część którą możemy wykorzystać do skomponowania bukietu ślubnego, pięknego, kolorowego i lekkiego jak powiew lata. Często słyszę pytania przyszłych Panien Młodych? Polne kwiaty na ślub? Przecież są nie trwałe , kolorowe? Faktycznie taki bukiet różni się od klasycznych bukietów w kształcie kuli z róż lub hortensji. Nie mniej jednak coraz częściej Panny Młode decydują się na taki rodzaj bukietów . Dlaczego? Bo jest inny! Szalony, niekonwencjonalny a zarazem romantyczny.

Na pewno będą prezentowały się wspaniale, szczególnie jak zrobisz go sama, sprawdź jak zrobić bukiet z polnych kwiatów. Zwrot w kierunku natury jest jednym z najnowszych trendów. Przekonaj się sama!

Kolejni eskperci z Kwiaciarnia BIERZ-go-BUKIET: “Moda ślubna jest łaskawa dla Panien Młodych z charakterem.Te, które inspirują się naturą mają w przyszłym roku pole do popisu. W sezonie 2019 na przyjęciach zagości klimat łąkowy. Polne kwiaty na weselu to energetyczna paleta barw, swoboda i zaproszenie gości do zabawy. U nas boho, folk i motywy rustykalne zadomowiły się  na dobre.  W wyborze bukietu w tym stylu warto zwrócić uwagę na pochodzenie kwiatów- te prosto z łąki mogą być mniej trwałe. Aby Wasza dekoracja cieszyła oczy przez cały wieczór zgłoście się do zaufanej kwiaciarni, a najlepiej do nas! Kwiaciarnia BIERZ-go-BUKIET “

Natomiast jak profesjonaliści florystyczni z Kamiflora piszą: “Prawie każda Panna Młoda wybierając bukiet ślubny musi sobie zdefiniować jego stylistykę. Coraz częściej wybór pada na kwiaty polne. Ale co kryje się pod magicznym pojęciem – bukiet z kwiatów polnych? Wszak nie zrywamy ich na łące, a przynajmniej czynimy to rzadko i ewentualnie w sezonie letnim. Najczęściej są to bukiety o tzw. oddziaływaniu polnym albo też ogrodowym. W zurbanizowanym świecie coraz częściej chcemy wrócić do tego co pierwotne i najbardziej naturalne. Stąd powrót do kwiatów, które do niedawna były zapomniane, czy wręcz uznawane za nieodpowiednie na tak ważny dzień jakim jest ślub, jak np. wrotycz, nawłoć, chaber, czy z ogrodowych dalie, piwonie, floksy, didiskus. Na szczęście od kilku lat kwiaty o oddziaływaniu polnym na dobre zagościły na polskich ślubach . Panny Młode coraz odważniej sięgają po ich piękno. Nie tylko wybierają kwiaty romantyczne, sielskie, ale przez dobór kolorów i pokroju, odnajdują się świetnie w bardziej odważnych zestawieniach kolorystycznych.”

To jak wyjątkowo wyglądają polne bukiety możemy zobaczyć na video ślubnym BERESFILM:

W tej galerii umieściliśmy bukiety proste, ale też takie, które mają w sobie wielką swobodę i luz. Wszystkie są bardzo stylowe! Na pewno znajdziesz taki bukiet, który będzie Ci odpowiadał!  Nie możesz ich przegapić! Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnych

Przy wyborze bukietu ślubnego zobacz także:

Bukiety ślubne! Inspiracja na Twój ślub z najpiękniejszych kwiatów!

Bukiety ślubne z piwonii. Będą hitem roku!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Kwiatowa Manufaktura Bukiet i dekoracje kwiatowe
Flower Factory Bukiet i dekoracje kwiatowe
BERESFILM Kamerzysta na wesele
Paryskie Klimaty Bukiet i dekoracje kwiatowe
Kwiaciarnia Kamiflora Bukiet i dekoracje kwiatowe
Kwiaciarnia Z Pasją Świątniki Bukiet i dekoracje kwiatowe

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Bukiety ślubne z polnych kwiatów! Cudo natury!