Nowość w Polsce! Ślub i wesele w Jurcie!

Tego u nas jeszcze nie było!

  • Lokale
  • Polska

O weselu w plenerze a nawet o możliwości zorganizowania tam ceremonii ślubu cywilnego wszyscy już chyba słyszeli, ale czy słyszeliście też o Jurtach? Przyjęcie w Jurcie to przyjęcie na okrągło – drewniana konstrukcja Jurty zbudowana jest na planie koła, co gwarantuje wyjątkową energię w jej wnętrzu. Potwierdzą to Ci, którzy kiedykolwiek mieli okazję odpoczywać w Jurcie (luksusową agroturystykę w Jurtach szczególnie upodobały sobie kraje Europy Zachodniej, USA a nawet Skandynawia) tym razem w Jurcie można zorganizować ślub, i to tu w Polsce!

zapiszMateriały prasowe
Materiały prasowe
Publikacja

Pierwszy ślub, który zorganizowałam w Jurcie był moim własnym. Przyjęcie w Jurcie to alternatywa dla tych, którzy tak jak my cenią sobie kameralne uroczystości w otoczeniu przyjaciół. Dla osób, którym bliska jest przyroda, pociąga ich ślub w plenerze, ale dbają też o estetykę i komfort przestrzeni do której zapraszają swoich gości. Jurta zbudowana jest z materiałów naturalnych, drewnianą konstrukcję przykrywa wodoodporna tkanina najwyższej klasy o odpowiedniej przepuszczalności promieni UV, dzięki czemu nawet zamknięta jurta jest przestrzenią przytulną i pełną światła. Drewniana podłoga świetnie sprawdza się w roli tanecznego parkietu a świetlik na dachu jurty stanowi nie tylko skuteczną naturalną klimatyzację ale też okno przez, które nocą podziwiamy gwiazdy.

zapiszMateriały prasowe
Materiały prasowe

Ślub i wesele na plaży, na górskiej hali czy nad jeziorem nie pozostaje już tylko kwestią marzeń.

zapiszMateriały prasowe
Materiały prasowe

Niewątpliwą zaletą Jurty jest jej mobilność. Możemy postawić ją w dowolnie wybranym miejscu naszego kraju i urzeczywistnić wymarzoną scenerię dla ślubu. Przyjęcie w Jurcie to dobry pomysł na organizację swojego wesela w rodzinnym ogrodzie, w szczególnie bliskim sercu plenerze ale nie tylko. Jurta może stanowić miejsce ślubu cywilnego, zewnętrzny parkiet albo strefę relaksu dla gości kiedy planujemy ślub we wnętrzu sali weselnej, dworku czy pałacu

Ślub w jurcie tworzymy jako alternatywę, to pomysł na zaczarowanie aury przyjęcia weselnego w plenerze w unikatowy sposób. Dlatego też, prócz standardowych uroczystości ślubu cywilnego i wesela w Jurcie proponujemy ceremonie Indiańskie, z żywą etniczną muzyką. Pragniemy dzielić z nowożeńcami i ich gośćmi radosną, baśniową atmosferę dlatego też oddajemy w ich ręce nasze jurty.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!