Zawilce: kwiaty idealne na Twój wczesnowiosenny bukiet ślubny!

Marzysz o innym bukiecie na ten najważniejszy dzień w swoim życiu? W tej galerii znajdziesz kwiat, który na pewno Ci się spodoba!

  • Bukiety ślubny
  • International
  • Galleries

Suknia ślubna jest niczym jeśli nie towarzyszy jej idealny bukiet ślubny. Kwiaty dodają życie każdej stylizacji dlatego trzeba je dobrze wybrać. Bukiety ślubne ewaluowały pod względem formy jak i rodzaju kwiatów. W tej galerii prezentujemy Państwu piękny kwiat, pełen życia i różnych kolorów – zawilec. Odkryj go i zdecyduj się na oryginalny bukiet z tych pięknych kwiatów.

Nazwa zawilec pochodzi od greckiego słowa oznaczającego wiatr. Są to kwiaty przyciągające szczęście i chroniące ludzi przed złem. Idealnie komponują się z gałązkami oliwki lub eukaliptusa . Jeśli wolisz coś bardziej klasycznego skomponuj zawilce z różami lub hortensjami. Każda z naszych propozycji jest bardzo elegancka.

Bukiety z zawilcem są coraz bardziej trendy. Jeśli marzysz o wyjątkowym bukiecie w swoim niezapomnianym dniu zapoznaj się z naszą galerią. Nie czekaj sprawdź już dziś i zakochaj się w tych wspaniałych kwiatach.  Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017