Kwiatowa Manufaktura

ZIWA 2018
13

Opis

Specyfikacją firmy jest brak kwiaciarni. Znaczy to, że wszystkie kwiaty kupowane są na zamówienie Klienta, są zawsze świeże a kompozycjedowieziemy pod wskazany adres. Wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość z zamówieniem. Realizujemy je „od ręki” lub z jednodniowym opóźnieniem (po porannych zakupach na giełdach kwiatowych).

Zakres działalności: Warszawa, okolice jak i cała Polska.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jaką usługę Państwo oferują?

  Bukiet ślubny, Dekoracje kwiatowe na ślub, Kwiaty na salę weselną, fascynatory, Przypinki dla gości weselnych, Dekoracje na samochód ślubny
 • Prace oparte są na stałej ofercie czy istnieje możliwość realizacji autorskiego projektu bukietu ślubnego?

  Stała oferta (katalog), Realizacja autorskich projektów
 • Czy oferują Państwo usługę dekoracji także w innych częściach kraju?

  Tak, zajmujemy się także dekoracją
 • Jakie są Państwa godziny pracy?

  Pracujemy codziennie 9-20 z wyłączeniem niedziel. Jadnak pozostajemy dyspozycyjni dla naszych Klientów
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Po spotkaniu i akceptacji współpracy następuje podpisanie umowy i wpłata zaliczki (gotówką lub przelewem) 40% wysokości zamówienia. Reszta należności jest płatna gotówką przy odbiorze dekoracji
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Na niezobowiązującą konsultację w dowolnym miejscu Warszawy, przygotowujemy szereg katalogów z dekoracjami kwiatowymi w formie multimedialnej oraz magazyny florystyczne z całego świata. Spotkania – konsultacje opierają się na wzajemnej kooperacji z Klientem a nie narzucaniu mu swojej woli, jesteśmy elastyczni godzinowo by dopasować się do Waszych możliwości czasowych.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  7 lat

Opinia/i (4)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 4 opinii
Przez michal_krzems
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kwiatowa Manufaktura Joanna Lewandowska to przepis na bajecznie piękny wystrój każdej uroczystości. Pełna pomysłów, pasji i zaangażowania właścicielka potrafi nadać niesamowity nastrój miejsca dbając przy tym o każdy detal. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za to, że była z nami w dniu ślubu i stworzyła kompozycje kwiatowe, które na długo pozostają w pamięci naszych i gości weselnych – owoce połączone z pięknie dobranymi kwiatami stały się obiektem zachwytu każdego. Pięknie oznaczone numery stołów, sztaluga z listą gości, płatki róż rzucane przed kościołem, bukiet panny młodej to dzieło Asi – wszystko współgrające ze sobą i tworzące niesamowity klimat.

Powierzenie tak ważnego dnia w ręce Asi to gwarancja profesjonalizmu i niesamowitych efektów końcowych – z całego serca polecamy!

Zgłoś nadużycie
Przez harvezds
Znam tego usługodawcę zawodowo

Skorzystałem z usług Kwiatowej Manufaktury wysyłając kwiaty do dziewczyny. Gdy tylko otrzymała prezent zdumiona zaskoczona i zachwycona zadzwoniła - niespodzianka sie udała. Bukiet przeszedł najśmielsze oczekiwania a na dziewczyna obecnie jest moją narzeczoną. Polecam wszystkim! Napewno skorzystam z Manufaktury Kwiatowej jeszcze nie raz, w tym planując nadchodzący ślub! To wspaniała i profesjonalna firma stawiająca na świeżość pomysłów, materiałów i najwyższą jakość oraz perfekcyjną estetykę.

Zgłoś nadużycie
Przez Iza401s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kwiatowa Manufaktura Pani Joanny Lewandowskiej zasługuje

na 5 gwiazdek. Zapoznałam się z ofertą firmy na ślubie siostry. Było pięknie, kolorystycznie dobrane do sukni siostry i mojej (jako świadkowej :) oraz do przestzreni sali, w której odbyło się wesele, kwiaty dowieziono do domu i na salę, a w sobotę (ślub odbywał się w piatek) zabrano wszystkie z sali do nas. Cena niewygórowana, a przy tym jakość kwiatków bardzo dobra. Planuję złożyć zamówienie na nasz przyszły ślub, a na razie skorzystałam i zamówiłam dekorację na Wielkanoc (firma przygotowuje też stroki na Święta i inne uroczystości). Stroiki były śliczne, wszystkich zachwiciły, przede wszystkim przyszłą teściową :)

Gorąco polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez Pawels
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Witam.

Miałem prawdziwą przyjemność uczestniczyć w ślubie, gdzie Kwiatowa Manufaktura Joanny Lewandowskiej przygotowywała wystrój. Atmosfera jaką stworzyła Pani Joanna sprawiła, że ta noc stała się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla "głównych bohaterów', jak i nas gości. Jest to nie tylko moja opinia ale i pozostałych uczestników. Najlepjej świadczy o tym fakt, że kilka osób po tym właśnie ślubie skorzystało z usług Kwiatowej Manufaktury. Do mojego ślubu daleko, dlatego z usług Kwiatowej Manufaktury korzystałem przy okazji Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, kiedy to Pani Joanna dbała o wystrój mojej restauracji. Pełen profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta sprawjają, że Kwiatową Manufakturę polecam każdemu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

Paweł.

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Bukiety ślubne z polnych kwiatów! Cudo natury!
Bukiety ślubne z polnych kwiatów! Cudo natury!
Najlepsze bukiety z tulipanów. Należy wziąć pod uwagę i wybierz swój ulubiony!
Najlepsze bukiety z tulipanów. Należy wziąć pod uwagę i wybierz swój ulubiony!
Piękny ślub pełen kolorów: Maja i Marcin
Piękny ślub pełen kolorów: Maja i Marcin

Lista wszystkich lokalizacji Kwiatowa Manufaktura w Mazowieckie:

Warszawa
 • #Średnie ceny
 • #Bukiet ślubny
 • #Kwiaty na ślub
 • #Kwiaty na salę weselną
 • #Fascynatory
 • #Przypinki
 • #Dekoracje na samochód
 • #Oferta katalogowa
 • #Realizacja autorskich projektów