• Magazyn
  • Zestawienie dekoracji ślubnych 2016

Zestawienie dekoracji ślubnych 2016

  • Dekoracje
  • Dekoracja ceremonii
  • Para Młoda
  • 2016
  • Polska

Przy organizacji ślubu, istnieje wiele rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Suknia Panny Młodej, garnitur Pana Młodego, wszelkie sprawy, które ich dotyczą są na pierwszym miejscu, następnie są bukiety, akcesoria dla Państwa Młodych. Niezbędne jest pytanie dotyczące miejsca uroczystości i jego dekoracji -jeśli bierzesz ślub w 2016 roku, nie przegap tych wskazówek dotyczących dekoracji! Ciekawe i oryginalne pomysły, które sprawią, że jeszcze bardziej wyjątkowy i…piękniejszy!

1. Królewski stół

Publikacja

…ponieważ bohaterowie to się para królewska, dlatego pierwsza w klasyfikacji pojawia się królewski stół na sezon 2015 i 2016. Styl powinien zostać utrzymany na miejscu, w środku, jak i na zewnątrz. Możesz używać bieżników lub obrusów, w kolorze, który najbardziej wyraża Ciebie, barwy pełne światła, ale także stanowiące całość kolorystyczna z całością dekoracji.

zapiszFoto: Kurt Boomer
Foto: Kurt Boomer
zapiszFoto: Les Productions de la Fabrik.
Foto: Les Productions de la Fabrik
zapiszFoto: Jairo Crena
Foto: Jairo Crena
zapiszFoto: Díez y Bordons
Foto: Díez y Bordons

2. Wysokie wazony w centrum stołu

Kiedy zdecydowaliśmy się na królewski stół, najlepszym wyborem, aby udekorować sale są niezliczone ilości kwiatów. Wazony ustawione w centralnej części stołu dodają wiele uroku stołowi. Będą wyglądały idealnie w wysokich pomieszczeniach, a takie ozdoby nie zasłaniają pole widzenia dla gości. Ponadto uważamy, że ośrodki te mają za zadanie uprzyjemnienia gościom wrażeń estetycznych, a nie zakłócać rozmowy. My kochamy jasne kolory!!

zapiszFoto: K&K Photography
Foto: K&K Photography
zapiszFoto: Vis Photography
Foto: Vis Photography
zapiszFoto: Elena Fleutiaux Photographie
Foto: Elena Fleutiaux Photographie
zapiszFoto: Elena Fleutiaux Photographie
Foto: Elena Fleutiaux Photographie
zapiszFoto: KT Merry Photography
Foto: KT Merry Photography

3. Ozdoby wiszące

Najczęściej pojawiający się trend widoczny na salonach, to ozdoby wiszące, których największy boom nadejdzie w sezonie 2016. Wiszące gigantyczne kule żywych kwiatów czy roślin, małe lampiony doczepiane do gałązekświeczniki ustawione na stolikach, klatki na kwiaty sprawiające, że tworzymy bajeczną atmosferę. Ośmielisz się zaczarować swoich gości?

zapiszFoto: Les Productions de la Fabrik
Foto: Les Productions de la Fabrik
zapiszFoto: Rebekah J. Murray
Foto: Rebekah J. Murray
zapiszFoto: This Modern Love
Foto: This Modern Love
zapiszFoto: Karen Wise
Foto: Karen Wise
zapiszFoto: Gabi Amorim from Cetim
Foto: Cabi Amorim from Cetim
zapiszFoto: Continuum Weddings
Foto: Continuum Weddings

4. Świece

Musimy pamiętać, że miejsce, w którym będzie odbywać się wesele powinno być pewne świata. Jasność doda pomieszczeniu przytulnego i komfortowego charakteru – świece, świeczki, lampiony nadadzą wnętrzu ciepłego wrażenia. Aby efekt był wzmocniony możemy dodać imponujące wielkie żyrandole złożone z grubych świec. Efekt pozytywnego zaskoczenia – murowany!

zapiszFoto: Nicolas Chauveau
Foto: Nicolas Chauveau
zapiszFoto: Les Productions de la Fabrik
Foto: Les Productions de la Fabrik
zapiszFoto: Annie Gozard
Foto: Annie Gozard

Z tych wszystkich pomysłów, z pewnością jakiś zainspiruje Państwa do dekoracji sali ślubnej w najlepszy możliwy sposób. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że trendy są odpowiednie do każdego stylu i atmosfery. Tak więc wychodzac z odgornego założenia (niczym pięknie wiszące kwiaty), jeśli w noc 2016 roku macie zamiar się poślubić, te pomysły są z pewnoscią doskonałe.

A jeśli brakowało 15 najnowszych trendów w dekoracjach ślubnych i weselnych możesz zobaczyć je tutaj i mieć wszystko gotowe, najlepsze trendy w jednym z najważniejszych dni w życiu. Pokochasz je!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!