• Magazyn

Pomysły na pięknie udekorowane krzeseł ślubnych 2016

Ponieważ szczegóły robią wielką różnicę, nie przegap tej galerii, gdzie możemy pokazać Ci kilka inspiracji dekoracji krzeseł weselnych w 2016 roku. Chcesz je przegapić?

  • Dekoracje
  • Krzesła
  • 2016
  • Polska

Ślub zawsze wiąże się z tysiącami przygotowań i szczegółów, które z pozoru mogą wydawać się nieistotne, ale tak naprawdę mogę zmienić wiele. Suknia ślubna, strój pana młodego, buty, bukiet ślubny … w skrócie, styl jest pierwszą rzeczą, która warto ustalić i podążać za nim w przygotowaniach do tej uroczystości, ale co z wystrojem? Należy do jednej z podstawowych rzeczy, który goście pamiętają i uwieczniają na zdjęciach. Dekoracja stołów bankietowych i przestrzeni przybliża wizje i pokazuje, w jakim stylu czy miejscu odbywa się przyjęcie. A mówiąc o tym, dekoracja sprawia, że ślub staje się zupełnie innych i charakterystyczny ze względu na wystrój. Myśląc o szczegółach, możemy dodać naprawdę piękne rzeczy, które ozdobią krzesła oraz inne części sali.

W tej galerii przedstawiamy kilkanaście pomysłów, które mogą inspirować do dekoracji krzeseł zarówno na uroczystość weselną, poprawiny, ale także na inne przyjęcia. Różnorodność wykorzystania kwiatów zarówno do dekoracji boku, jak i tylu krzeseł. Istnieje wiele możliwości, tj. kolorowe girlandy, pompony, sznury z kwiatów, tkaniny. Możesz tez zdecydować się na tematyczne przyjęcie np. w stylu marynarskim. Kolejnym kreatywnym pomysłem na dekoracje krzeseł  jest powieszenie tabliczek z napisami na oparciach krzeseł.

Jeśli jesteś pochłonięta w przygotowania do ślubu, a nie masz jeszcze pomysłu jak udekorować salę, oto galeria z tysiącami inspiracji. Pokochasz je!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!