Konsultantem ślubnym być!

To podobno zawód marzeń. Tak mówią Ci, którzy pojawiają się na kursie wedding plannera. I coś w tym jest. Ta praca uzależnia, jest pełna zaskakujących sytuacji, na które natychmiast musi się znaleźć rozwiązanie. Pozwala spotkać masę interesujących ludzi, zajmujących się w życiu tak różnymi rzeczami. Nie ma w niej miejsca na "powtórki;. To się dzieję tu i teraz, i musi wyjść idealnie. Przecież nie możemy pozwolić na to, żeby czyjś najważniejszy dzień w życiu nie wyszedł.

ONE.
ONE.

Dlatego właśnie zaprzyjaźniamy się z urzędnikami, często chodzimy do kościoła, pracujemy w weekendy i wieczorami, kiedy inni mają wolne. Załatwiamy często sprawy nie do załatwienia. Potrafimy usunąć tłustą plamę z białej sukni, uśmiechać się, gdy pali się w kuchni, godzić zwaśnionych członków rodziny i zszyć w kilka minut garniturowe spodnie… To tylko kilka z naszych tajnych mocy.

ONE.
ONE.
ONE.
ONE.
ONE.
ONE.

Historii i mitów na temat wedding plannerów jest bardzo wiele. Jedno jest pewne coraz więcej osób docenia to, co robimy i wie, że nie zawsze bywa to takie łatwe i przyjemne jak się wszystkim wydaje. Naszym głównym narzędziem pracy są ludzie. A ludzie jak wiadomo mają różne interesy, które wedding planner musi pogodzić podczas jednego, tylko jednego przyjęcia!

ONE.
ONE.
ONE.
ONE.
ONE.
ONE.
ONE.
ONE.
ONE.
ONE.

Historii i mitów na temat organizacji przyjęć też jest bardzo wiele i dzięki możliwości jakie daje nam właśnie Zankyou będziemy Wam je opowiadać. Nie mamy odpowiedzi na wszystkie ślubne pytania, ale mamy doświadczenie, które pomaga nam znaleźć odpowiednie rozwiązania. Podpowiedzieć co warto zrobić, a co raczej jest stratą czasu. Macie jakieś pytania bądź poszukujecie rozwiązania ślubnego problemu lub po prostu inspiracji. Piszcie na adres: one@onekropka.pl. Postaramy się pomóc. Pozdrawiamy serdecznie ONE. tworzą przyjęcia

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.
Last minute: moc i piękno ślubu oraz ich przygotowań zaraz przed. Zapraszamy!
Last minute: moc i piękno ślubu oraz ich przygotowań zaraz przed. Zapraszamy!
Dzisiejszy materiał jest naprawdę nietypowy. Łączy w sobie różne reportaże ślubne ukazując piękno ceremonii i tego w jak piękny sposób łączy ona ludzkie życia. Wystarczy milczeć i się zachwycać.
Dziki wodospad na plenerze ślubnym Karoliny i Patryka w Karpaczu. Cudowna!
Dziki wodospad na plenerze ślubnym Karoliny i Patryka w Karpaczu. Cudowna!
W dzisiejszej sesji fantastycznym pomysłem jest wykorzystanie zdjęć z backstage’u. Możemy zobaczyć, jak powstały te piękne zdjęcia oraz kogo spotkali nowożeńcy, podczas wizyty w górach. Jesteście ciekawi? Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji