MEGA Targi Ślubne Warszawa 7-8 grudnia 2013

Jeśli marzysz o tym, by w jeden weekend zorganizować ślub i wesele, masz ku temu doskonałą okazję! Wielu najlepszych usługodawców ślubnych w tym samym miejscu i czasie- przyjdź i zorganizuj ślub swoich marzeń!
MEGA Targi Ślubne Warszawa – Torwar mają do zaoferowania wszystko to, co jest potrzebne, aby ten dzień był najwspanialszy dla przyszłych Małżonków jak i Ich Gości.
Wciąż szukasz wymarzonej sukni ślubnej, obrączek, samochodu do ślubu, fotografa czy zespołu muzycznego?

Zapraszamy 7-8 grudnia 2013 na warszawski Torwar.

Zarezerwuj przynajmniej jeden dzień, by zapoznać się z ofertą najlepszych firm z branży ślubnej: producentów sukien, garniturów i akcesoriów ślubnych, jubilerów, florystów, dekoratorów, wizażystów, fotografów, konsultantów ślubnych i producentów zaproszeń.

Na dwóch scenach: występy zespołów weselnych (wolne terminy na 2014 rok) i to, co najważniejsze, pokazy Sukien Ślubnych ,tych najpiękniejszych…
Dla odwiedzających konkursy z bardzo cennymi nagrodami , więcej znajdziesz na naszej stronie, miedzy innymi: suknie ślubne z najnowszych kolekcji, złote obrączki, zastawa stołowa, vouchery na produkty i usługi wszystkich branż.

MEGA Targi Ślubne Warszawa

Bilety do nabycia w kasach Torwaru, w dniu imprezy. Cena 15 zł.

Jeśli chciałbyś zaprezentować swoją ofertę na naszych targach to masz jeszcze szansę…
napisz do nas: piotr.mlonka@comfort.waw.pl lub zadzwoń 507 083 720.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy: jakie są opłaty, jakie dokumenty są wymagane i gdzie można zawrzeć ślub konkordatowy. Informacje na temat ślubu konkordatowego w Polsce.
Kinga Herok
Najlepszy wedding planner w Warszawie!
Sprawdź najlepszego wedding plenera z Warszawy według Zankyou!
Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Wedding Planner jest niezwykle pomocnym specjalistą, który może pomóc Wam w stworzeniu wymarzonej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego, dlatego warto jest przemyśleć kwestię jego zatrudnienia.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji