MEGA Targi Ślubne Warszawa 7-8 grudnia 2013

Jeśli marzysz o tym, by w jeden weekend zorganizować ślub i wesele, masz ku temu doskonałą okazję! Wielu najlepszych usługodawców ślubnych w tym samym miejscu i czasie- przyjdź i zorganizuj ślub swoich marzeń!
MEGA Targi Ślubne Warszawa – Torwar mają do zaoferowania wszystko to, co jest potrzebne, aby ten dzień był najwspanialszy dla przyszłych Małżonków jak i Ich Gości.
Wciąż szukasz wymarzonej sukni ślubnej, obrączek, samochodu do ślubu, fotografa czy zespołu muzycznego?

Zapraszamy 7-8 grudnia 2013 na warszawski Torwar.

Zarezerwuj przynajmniej jeden dzień, by zapoznać się z ofertą najlepszych firm z branży ślubnej: producentów sukien, garniturów i akcesoriów ślubnych, jubilerów, florystów, dekoratorów, wizażystów, fotografów, konsultantów ślubnych i producentów zaproszeń.

Na dwóch scenach: występy zespołów weselnych (wolne terminy na 2014 rok) i to, co najważniejsze, pokazy Sukien Ślubnych ,tych najpiękniejszych…
Dla odwiedzających konkursy z bardzo cennymi nagrodami , więcej znajdziesz na naszej stronie, miedzy innymi: suknie ślubne z najnowszych kolekcji, złote obrączki, zastawa stołowa, vouchery na produkty i usługi wszystkich branż.

MEGA Targi Ślubne Warszawa

Bilety do nabycia w kasach Torwaru, w dniu imprezy. Cena 15 zł.

Jeśli chciałbyś zaprezentować swoją ofertę na naszych targach to masz jeszcze szansę…
napisz do nas: piotr.mlonka@comfort.waw.pl lub zadzwoń 507 083 720.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak zorganizować ślub krok po kroku: kalendarz 12 miesięcy przygotowań
Jak zorganizować ślub krok po kroku: kalendarz 12 miesięcy przygotowań
Właśnie się zaręczyliście i nie wiesz, od czego zacząć przygotowania? Przedstawiamy krótki harmonogram zadań na 12 miesięcy organizacji dnia ślubu.
Jak spersonalizować ślub cywilny? 7 wskazówek, których nie możesz przegapić!
Jak spersonalizować ślub cywilny? 7 wskazówek, których nie możesz przegapić!
Rozważając kwestie organizacyjne zawarcia związku małżeńskiego, przede wszystkim należy podjąć decyzję, jaki rodzaj ceremonii wybieracie. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem ślubu cywilnego w asyście urzędnika państwowego, koniecznie poznajcie nasze wskazówki, jak uświetnić tę krótką, choć piękną ceremonię.
Konsultantem ślubnym być!
Konsultantem ślubnym być!
Nie ma w niej miejsca na "powtórki". To się dzieję tu i teraz, i musi wyjść idealnie. Przecież nie możemy pozwolić na to, żeby czyjś najważniejszy dzień w życiu nie wyszedł.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji