Targi Warsaw Wedding Days

W dniach 22-23 września 2018 w odbędą się Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days – największe w Polsce wydarzenie dla narzeczonych, ich rodzin oraz wszystkich gości weselnych. Targi odbędą się w PTAK WARSAW EXPO, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej.

  • Organizacja
  • Polecane
  • Mazowieckie

W dniach 22-23 września 2018 w odbędą się Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days – największe w Polsce wydarzenie dla narzeczonych, ich rodzin oraz wszystkich gości weselnych. Targi odbędą się w PTAK WARSAW EXPO, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej.

zapiszThing called love
Thing called love
Publikacja

Trzy główne strefy
Targi Ślubne to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ślubną dla na rok 2019. Zakochani znajdą wiele inspiracji na swój ślub i wesele oraz podejmą pierwsze decyzje związane z najważniejszym dniem w swoim życiu. Moda Ślubna suknie ślubne i garnitury, suknie wieczorowe, obuwie, bielizna i dodatki, moda dziecięca. Biżuteria obrączki, biżuteria męska, usługi grawerskie, pierścionki zaręczynowe. Przyjęcie Weselne hotele, sale i restauracje, foto, film i muzyka, dekoracje i zaproszenia ślubne, agencje barmańskie i ślubne.

Wydarzenia towarzyszące:
W wyjątkowo zaaranżowanej strefie – Meeting Wedding Plannerów, pary otrzymają od najlepszych konsultantów ślubnych porady dotyczące najważniejszego dnia w ich życiu. Przewidziano warsztaty stylu, strefę porad dla mam/druhen, speed-dating z konsultantami, warsztaty o emocjach i stresie, porady z zasad stylizacji stołów, doboru kwiatów i dekoracji, wyboru tematyki wesela, ślubu organizowanego za granicą, czy porad prawnych.

zapiszJoanna Jaskólska fotografia
Joanna Jaskólska fotografia

W ekskluzywnej Strefie Inspiracji ślubnych, zostaną zaprezentowane najnowsze trendy. Zapierające dech w piersiach dekoracje i dopracowane do perfekcji detale przeniosą w świat najbardziej wyrafinowanych przyjęć przygotowywanych ze światowym rozmachem. Podczas Warsztatów Ekspertów przekonamy się, jakie są najmodniejsze pomysły, czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej. Dowiemy się, czy brać ślub latem czy zimą, czym kierować się przy wyborze pierwszego tańca i co ważne jest w ślubnej fotografii i filmie tak, by były pamiątką na długie lata. Swoją obecność potwierdziła również Agata Wojtkiewicz – projektantka sukien ślubnych. Projekty sukni marki AGATA WOJTKIEWICZ charakteryzują się perfekcyjnymi krojami i zgodnością z aktualnymi trendami. W jej kreacjach przyszła panna młoda czuje się, jak w ‘swojej drugiej skórze’. Jest zjawiskowo, ale i komfortowo. W estetyce ślubnej ceni nowoczesny minimalizm z poszanowaniem tradycji.

zapiszAgata Wojtkiewicz JUST LOVE 2018
Agata Wojtkiewicz JUST LOVE 2018

Ważnym elementem targów będzie Strefa #BeautyWedding, w której zaprezentują się salony fryzjerskie i kosmetyczne oferujące usługi dedykowane młodej parze. Gośćmi specjalnymi Targów będą Agata Wojtkiewicz, Maciej Zień i Rafał Michalak z duetu MMC – najbardziej znani projektanci mody w Polsce.

zapiszPaula Romanowska Photography
Paula Romanowska Photography

Do wygrania na Targach jest wiele cennych nagród – między innymi obrączki od Firmy Arenart Forever, voucher o wartości 2000 zł na garnitur od Firmy Pawo, samochód do ślubu od Limo4us oraz najcenniejsza nagroda organizacja ślubu od najlepszych wedding plannerów z branży!

zapiszWarsaw Wedding Days
Warsaw Wedding Days

Już dziś kup bilet w przedsprzedaży na stronie www.warsawweddingdays.pl/ i poznaj najnowsze trendy ślubne w dniach 22-23 września 2018 w Ptak Warsaw Expo!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Arenart Forever Biżuteria ślubna
Agata Wojtkiewicz Atelier Salony sukien ślubnych
Joanna Jaskólska fotografia Fotograf ślubny
Michalina Brach Fotografia Fotograf ślubny
Paula Romanowska Photography Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!