KONKURS – wygraj Organizer Ślubny!

Niedawno recenzowaliśmy dla Was Organizer Ślubny (recenzja dostępna TUTAJ). Wraz z producentem Organizera, chcielibyśmy Was zaprosić do konkursu, w którym możecie wygrać ten pomocny Organizer, który będzie Wam towarzyszył podczas przygotowań ślubnych.

Wygraj Organizer Ślubny My Mission!

 Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić 3 proste warunki:

1.

Zostawić komentarz pod tym artykułem, z odpowiedzią na pytanie “dlaczego chcesz posiadać Organizer Ślubny

(nie zapomnij o zalogowaniu się za pomocą poprawnego adresu e-mail, byśmy mogli poinformować Cię o wygranej!)

2.

Polubić stronę Organizera Ślubnego na Facebooku

3.

  Polubić stronę Zankyou na Facebooku

 

Konkurs trwa do poniedziałku (26 listopada 2012r.), do godziny 14! W tym samym dniu, w drodze losowania, wyłoniony zostanie zwycięzca.

Za dostarczenie nagrody do zwycięzcy odpowiada producent, firma MyMission.pl

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (30)

aneorl13
19/11/2012

Chcę go mieć, by sprawić radość przyszłej Pannie młodej 🙂

Komentuj
kxov
19/11/2012

Chcę wygrać Notatnik, by sprawić pewnej kobietce radość świąteczną!

Komentuj
przem.kal
19/11/2012

Wszyscy z tą radością… Chcę go mieć, by cieszyć z niego się 😀

Komentuj
weronika.grudzien
19/11/2012

W zgiełku codziennych zadań umykają mi najcenniejsze podpowiedzi i sugestie.
Ktoś coś podpowie, gdzieś coś zobaczę, zapiszę na karteczce, a potem ją zgubię. Wymarzony ślub polega na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Ten organizer pomoże Mi wszystko zebrać i nie zapomnieć o tym, co może pomóc mi stworzyć niespotykany i niepowtarzalny ślub i wesele:)
dodatkowo będzie on w przyszłości super pamiątką dla mojej córki, może skorzysta z kilku, rzeczy pezy organizacji własnego wesela 😀

Komentuj
mjaroc
19/11/2012

Gdyż jestem roztrzepaną Młodą Organizer pozwoliłby Nam dopiąć wszystko na ostatni guzik, gdyż mój przyszły Mąż do planowania również nie jest najlepszy 😉

Komentuj
yahoo_z
19/11/2012

Organizer ślubny pomógłby mi zapanować nad zamieszaniem związanym z przygotowaniami do ślubu. 🙂

Komentuj
joanna.mastej
19/11/2012

Nasza przyjaciółka ma urodziny 20 Grudnia, a pół roku później wychodzi za mąż. Myślę, że będzie to najlepszy prezent i najbardziej przydatny w dniu jej 24 urodzin. Już widzę jej zaangażowanie w skrupulatne wypełnianie każdej strony organizera;-)

Komentuj
atriia2
19/11/2012

Moja przyjaciółka już zakupiła ten organizer i baaardzo mi się podoba! Niestety, w chwili obecnej nie mogę sobie na niego pozwolić, ponieważ odkładam na suknię ślubną…. Bardzo chciałabym go mieć!

Komentuj
wenciaaa
21/11/2012

Chce go zdobyć dla mojej wiecznie zapracowanej i lekko niezorganizowanej przyjaciółki, która wychodzi za mąż! To z pewnością pomoże jej uniknąć takich wpadek jak pojawienie się na własnym ślubie bez bukietu…lub pominięciu np. ciasta w menu dla gości ;))) p.s. ale i tak ją uwielbiam !:)))

Komentuj
nataliagrabarz
21/11/2012

w przyszłym roku stanę na slubnym kobiercu;) nie mogę doczekać się tegoż jak ważnego dla mnie i mojego narzeczonego dnia…. aby jednak wszystko zostało zaplanowane perfekcyjnie, tak aby w tym dniu radować się i nie martwić o nic innego, przydałby mi się takowy oraganizer… to własnie w nim mogłabym zapisywać wszystkie pomysły, inspiracje, marzenia…. Zankyou, pomóż spełnić mi te pierwsze i podaruj mojej osobie jakże wspaniały prezent;)l

Komentuj
Zobacz komentarze

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji