Organizer Ślubny My Mission - recenzja produktu

Leży przede mną Organizer Ślubny My Mission i jako, że bardzo lubię takie gadżety w tradycyjnej postaci, z chęcią go dla Was opiszę i wyrażę moje zdanie na temat wspomnianego produktu!

Organizer Ślubny Fot. Zankyou

Pierwsze wrażenie

Organizer ma format tradycyjnego zeszytu A5. Okładka jest usztywniana, matowa, w dziewczęcych kolorach: różu, wrzosu, fioletu, itp. Całość prezentuje się bardzo estetycznie. Warto wspomnieć także o dobrze zabezpieczonej przesyłce od producenta, dzięki czemu Organizer nie ulega jakiemukolwiek zniszczeniu. Dodatkowym atutem jest spirala, dzięki której nie musimy się martwić o wypadanie czy odklejanie się stron.

Organizer jest poręczny, idealny do noszenia w torebce, tak, byśmy w każdej chwili mogli zapisać, dopisać i zmienić nasze plany i założenia ślubne.

Organizer Ślubny Fot. Zankyou

W środku czekają na nas 122 strony utrzymane w fioletowej tonacji kolorystycznej, urozmaicanych błyszczącymi zdjęciami co kilkanaście stron.

Zawartość

Organizer ślubny proponuje nam zarówno miejsce na własne notatki, kontakty i przemyślenia jak i podpowiedzi – co jeszcze powinniśmy zrobić, o czym należy pamiętać. W organizerze możemy między innymi: zapisać nazwiska gości i ich osób towarzyszących, kontakty do najbliższych, obliczyć budżet weselny, zaplanować rozmieszczenie gości przy stole, itp.

Organizer Ślubny Fot. Zankyou

Organizer to także zbiór porad ślubnych, między którymi znajdziemy np.: kalendarium przygotowań ślubnych (od roku przed aż do dnia przed ślubem), harmonogram budżetu, jak dobierać stroje ślubne i jakie pytania zadać poszczególnym usługodawcom ślubnym.

Organizer Ślubny Fot. Zankyou

W szybkim wyszukaniu konkretnych zagadnień Organizera pomoże na spis treści, zamieszczony na trzeciej stronie.

Organizer Ślubny Fot. Zankyou

Dla kogo Organizer Ślubny My Mission?

Organizer ślubny będzie wspaniałym prezentem dla przyjaciółki, kuzynki czy córki, która zaczyna przygodę z planowaniem własnego ślubu. Taki zeszyt pozwoli nam na zamieszczenie wszystkich notatek w jednym miejscu, dzięki czemu po ślubie możemy go zachować na pamiątkę. Nawet, jeżeli nie będziemy korzystać z psychotestu czy notatek zawartych w Organizerze, jest to dobre miejsce do zebrania wszystkich przemyśleń, których w szale przygotowań mamy całe mnóstwo. Taki prezent pozwoli Pannie Młodej na uporządkowanie wszystkiego, wybranie najlepszych opcji i zadbanie o każdy szczegół ślubu, wesela i podróży poślubnej.

Organizer Ślubny Fot. Zankyou

Cena Organizera wraz z przesyłką to 54zł. Organizer zamówić możecie przez stronę: mymission.pl

Mamy także Organizer Ślubny dla Was – możecie go wygrać w konkursie ślubnym TUTAJ. Obserwujcie nas na Facebook.com/Zankyou

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
W antropologii kulturowej ślub uznawany jest za jeden z obrzędów przejścia i do dziś traktowany jest jako szczególna ceremonia rytualna dzięki swym określonym czynnościom, gestom, słowom czy rekwizytom.
Credits: The Harrogate Bridal Show
The Harrogate Bridal Show: odkrywa największe targi ślubne w Wielkiej Brytanii!
Harrogate Bridal Show po raz kolejny okazały się ważną częścią kalendarza przemysłu ślubnego, zarówno dla projektantów, którzy prezentują swoje najnowsze kolekcje, jak i dla sprzedawców, którzy je otrzymują. To wspaniałe wydarzenie, które miało spektakularne przyjęcie.
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji