• Magazyn
  • Organizer Ślubny My Mission - recenzja produktu

Organizer Ślubny My Mission - recenzja produktu

Recenzja Organizera ślubnego dla Panien Młodych

  • Po ślubie

Leży przede mną Organizer Ślubny My Mission i jako, że bardzo lubię takie gadżety w tradycyjnej postaci, z chęcią go dla Was opiszę i wyrażę moje zdanie na temat wspomnianego produktu!

zapisz
Organizer Ślubny Fot. Zankyou

Pierwsze wrażenie

Publikacja

Organizer ma format tradycyjnego zeszytu A5. Okładka jest usztywniana, matowa, w dziewczęcych kolorach: różu, wrzosu, fioletu, itp. Całość prezentuje się bardzo estetycznie. Warto wspomnieć także o dobrze zabezpieczonej przesyłce od producenta, dzięki czemu Organizer nie ulega jakiemukolwiek zniszczeniu. Dodatkowym atutem jest spirala, dzięki której nie musimy się martwić o wypadanie czy odklejanie się stron.

Organizer jest poręczny, idealny do noszenia w torebce, tak, byśmy w każdej chwili mogli zapisać, dopisać i zmienić nasze plany i założenia ślubne.

zapisz
Organizer Ślubny Fot. Zankyou

W środku czekają na nas 122 strony utrzymane w fioletowej tonacji kolorystycznej, urozmaicanych błyszczącymi zdjęciami co kilkanaście stron.

Zawartość

Organizer ślubny proponuje nam zarówno miejsce na własne notatki, kontakty i przemyślenia jak i podpowiedzi – co jeszcze powinniśmy zrobić, o czym należy pamiętać. W organizerze możemy między innymi: zapisać nazwiska gości i ich osób towarzyszących, kontakty do najbliższych, obliczyć budżet weselny, zaplanować rozmieszczenie gości przy stole, itp.

zapisz
Organizer Ślubny Fot. Zankyou

Organizer to także zbiór porad ślubnych, między którymi znajdziemy np.: kalendarium przygotowań ślubnych (od roku przed aż do dnia przed ślubem), harmonogram budżetu, jak dobierać stroje ślubne i jakie pytania zadać poszczególnym usługodawcom ślubnym.

zapisz
Organizer Ślubny Fot. Zankyou

W szybkim wyszukaniu konkretnych zagadnień Organizera pomoże na spis treści, zamieszczony na trzeciej stronie.

zapisz
Organizer Ślubny Fot. Zankyou

Dla kogo Organizer Ślubny My Mission?

Organizer ślubny będzie wspaniałym prezentem dla przyjaciółki, kuzynki czy córki, która zaczyna przygodę z planowaniem własnego ślubu. Taki zeszyt pozwoli nam na zamieszczenie wszystkich notatek w jednym miejscu, dzięki czemu po ślubie możemy go zachować na pamiątkę. Nawet, jeżeli nie będziemy korzystać z psychotestu czy notatek zawartych w Organizerze, jest to dobre miejsce do zebrania wszystkich przemyśleń, których w szale przygotowań mamy całe mnóstwo. Taki prezent pozwoli Pannie Młodej na uporządkowanie wszystkiego, wybranie najlepszych opcji i zadbanie o każdy szczegół ślubu, wesela i podróży poślubnej.

zapisz
Organizer Ślubny Fot. Zankyou

Cena Organizera wraz z przesyłką to 54zł. Organizer zamówić możecie przez stronę: mymission.pl

Mamy także Organizer Ślubny dla Was – możecie go wygrać w konkursie ślubnym TUTAJ. Obserwujcie nas na Facebook.com/Zankyou

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!