• Magazyn
  • Jak świętować rocznicę ślubu? 5 kroków

Jak świętować rocznicę ślubu? 5 kroków

Ale pierwsza rocznica może być ponadprzeciętna, ponieważ może to rozjaśnić prawdę o osobie i jej nastawieniu jeśli zostanie dodany element romantyczności.

Jak świętować rocznicę ślubu? 5 kroków
  • Po ślubie
  • Editor-choice
  • Polska

Nie istnieje żadna sekretna formuła aby zrozumieć miłość i sprawić tak, żeby się na pewno nam wyszło. Jednakże istnieją metody, które mogą sprawić, aby sprawy poszły w dobrym kierunku. I tak dzień po dniu, kluczem w parze jest wspólne życie, niespodzianki. Ale pierwsza rocznica może być ponadprzeciętna, ponieważ może to rozjaśnić prawdę o osobie i jej nastawieniu jeśli zostanie dodany element romantyczności. 

Publikacja

Ludzie świętują swoje rocznice na różne sposoby, ale wielu z nich daje się ponieść przez społeczne koncepty. W związku z tym, i aby nadać trochę oryginalności w tej kwestii, zostawiamy Ci przewodnik jak świętować Twoją rocznicę w pięciu krokach.

 

Sprawdź co sądzi o rocznicach

Przed zagłębieniem się w temat, powinnaś wiedzieć jaki jest Twój partner i jaką filozofię stosuje wobec waszej relacji. Są pary bardziej lub mniej skupione na szczegółach, lub takie, które są bardzo, ale nie w momentach określonych przez społeczeństwo takich jak rocznice czy Walentynki. Jaka jest Twoja połówka?

Z pewnością, narzeczony ustanowił fundamenty waszej relacji i już wiecie jak spędzacie określone okazje. Aczkolwiek romantyzm nie zawsze oznacza świętowanie tego typu ważnych randek, musisz być ostrożna i dowiedzieć się czy jest wiernym wyznawcą świętowania rocznic, i jeżeli tak jest, to jak dużym jest detalistą.

zapiszPaula Romanowska Photography
Paula Romanowska Photography

Ten artykuł kierowany jest specjalnie do tych, którzy są zdecydowani świętować swoją rocznicę i się nią cieszyć, bez wpadania w obowiązki nałożone przez tradycje. Ale, aby zwiększyć zabawę i prawdziwie oryginalną stronę randki takiej jak ta, oferujemy Ci więcej oryginalnych i błyskotliwych pomysłów. 

Przeprowadź dochodzenie

Nie stawiaj zakładów, a przynajmniej nie rób tego za dużo. To nie miejsce na eksperymenty, chyba że jesteś nadmiernie dowcipny (co jest genialne). Aczkolwiek, jak zostało powiedziane: wykorzystaj swoją szansę i pomyśl o swojej połówce.

Aby to zrobić, wybadaj jakie są gusta osoby, która spędzi całe swoje życie u Twojego boku. Z pewnością już wiesz bardzo dużo o nim lub o niej, więc wykorzystaj wszystko co do tej pory wiesz i.. troszkę więcej. Jak? Skup się na niewielkich detalach, na ich wyjątkowych cechach, na byłych pasjach, na ich wspomnieniach czy ich marzeniach na przyszłość. Ze wszystkim co już wiesz i odrobiną zastrzyku tych dodatkowych informacji, z pewnością trafisz dokładnie w punkt.

zapiszMichał Orłowski Photography
Michał Orłowski Photography

Zorganizuj wyjątkowy plan

Jak trafić w sedno z planowaniem tego wielkiego dnia? Może zastanawiasz się nad spacerem, kinem, kolacją a później przyjemnym powrotem do domu. My pozwolimy sobie zapytać (dosyć głośno): A czy przypadkiem nie robisz tego prawie w każdy weekend?

Zmień to. Wyjdź z rutynowego myślenia o odpowiednim spędzaniu weekendu. To jest wyjątkowa noc! Wyjdźcie sami na miasto i nie przejmujcie się niczym, jak gdybyście znowu mieli po 20 lat; spędźcie cały dzień relaksując się w centrum masażu ze spa; weźcie samochód i ucieknijcie do natury spędzając romantyczną noc pod rozgwieżdżonym niebem; zamieńcie zwyczajowe kino i kolację na teatr i kolację z niewiarygodną degustacją; spędźcie wieczór wstąpieniem do galerii sztuki czy muzeum połączone z wypiciem kilku drinków; ucieknijcie do pobliskiego miasteczka aby zrobić wyjątkowe zdjęcia. Co chcemy przez to wszystko powiedzieć? Że wasze dni, będą prawdziwie wyjątkowe, jeżeli wymkniecie się staremu schematowi ich spędzania.

Podaruj oryginalność

Twój partner jest jedyny w swoim rodzaju; a przynajmniej bez wątpienia taki właśnie jest dla ciebie. I dlaczego nie traktować go/ją jako kogoś więcej? Więc, gdy już zorganizujesz perfekcyjny plan, nie zapomnij dodać również jakiś szczegół bądź coś ma specjalne znaczenie. W Zankyou wierzymy, że zwyczajne prezenty zazwyczaj spełniają swoją funkcję, lecz w dniu rocznicy ślubu szukamy czegoś większego niż statystyki czy stereotypy. Chcemy łamać zasady!

Analiza, którą wcześniej przeprowadziliśmy pokazała, że prezent wcale nie powinien być pudełkiem czekoladek czy bukietem kwiatów. Od tego momentu otwiera się przed tobą wszechświat możliwości zawierający podarunki odnoszące się do jego/jej osobowości i prawdziwych gustów, i takie które spełniają użyteczną funkcję, która czasami jest niezbędna, zarówno jeśli jest dekoracyjna czy praktyczna. Pośród zwykłych upominków jak zegarki, biżuteria, krawaty, buty, portfele czy torebki; istnieją też rzeczy sportowe, bilety na spektakl, czy zdjęcia i wspomnienia z jego/jej dzieciństwa czy podróży.

Aczkolwiek, dochodząc do tego punktu, w Zankyou zażegnaliśmy romantyzm i kreatywność na rzecz ujęcia serca ukochanej osoby. Jak to się robi? Zegarkiem za 2000 zł? Naszyjnikiem z diamentami? Cóż, wiele osób widzi spełnienie swoich marzeń w posiadaniu takich właśnie gadżetów, lecz to co my chcemy tu wyjaśnić to to, że co materialne (i bardzo drogie) nie jest do końca najlepsze. I nie, nie mówimy tu o podarowaniu powietrza, ale o tworzeniu, uczuciu i używaniu wyobraźni. 

W tym momencie, zdolności artystyczne każdego z was wychodzą na światło dzienne. Piosenki, wiersze, rzeźby, obrazy i sztuka generalnie są pięknymi sposobami aby odwdzięczyć się za miłość, którą dzielicie między sobą cały ten czas. Masz artystyczną duszę? Cóż, w takim razie dobrze to rozumiesz! Bez większych udziwnień, ważne jest aby pokazać kreatywny wysiłek włożony w podarunek i aby zwyczajnie zrobić wielką przyjemność drugiej osobie. Z takiego rodzaju detalem, dużo bardziej kosztownym niż wyciągnięcie swojego portfela z kieszeni, twoja połówka będzie się czuła znacznie bardziej kochana i doceniona. Bez wątpienia taki prezent przyniesie zamierzony efekt.

zapiszAgata Grządzielska
Agata Grządzielska

Z drugiej strony, jeżeli nie jesteś wirtuozem fortepianu czy mistrzem malarstwa chińskiego, spróbuj zorganizować jakąś grę, która pozwala na przemyślenia i wspomnienia. Gry zespołowe są wybornym eksperymentem aby się zabawić i rozerwać, a dodatkowo wprowadzają nową energię do waszego spotkania. W tą podróż możecie się wybrać w zamkniętym pomieszczeniu, a jeszcze lepiej na świeżym powietrzu. Dobrym pomysłem jest umieszczenie tam niewielkich prezentów i zdjęć ze wspomnieniami, dotyczących waszej relacji. Niewątpliwie, genialne doświadczenie!

zapiszannakudra.pl | fotografia narzeczeńska i ślubna
annakudra.pl | fotografia narzeczeńska i ślubna

Nie zapomnij, aby skupiać się na detalach każdego dnia

To jest małe przypomnienie, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę dniu twojej rocznicy. Tak, ten moment jest wyjątkowy, oczywiście że jest, jednak pamiętaj że nie jest jedyny. Miej na uwadze, że miłość nie jest obowiązkiem, który trzeba spełniać od czasu do czasu, a szczególnie wtedy kiedy kalendarz ci o tym przypomina. Jeśli jedno z was w tym dniu przekroczy limity niespodzianek, to dlatego że pamięta swój ślub, cudowny moment, w którym cała twoja rodzina i przyjaciele świadczyli waszej miłości. Jednakże, może bardziej wyjątkowym jest pamiętać zaskakujące momenty, zupełnie niespodziewane, i dzień po dniu tworzyć prawdziwą historię dwojga ludzi. Rocznica jest bardzo ważnym dniem, ale jeszcze ważniejsze są dni powszednie. Dni które powinny być cenione aby wszystkie razem znaczyły tyle samo co ten pierwszy. Niech całe wasze życie będzie tak samo wyjątkowe!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!