3
1 od 3
1 od 3
1 od 3

Opis

Cześć, jestem Paula.
Lubię fotografować, słuchać dobrej muzyki i zwiedzać świat. Sztuki wizualne to mój mały nałóg, dlatego każdą wolną chwilę spędzam na oglądaniu rzeczy ładnych i tych mniej- także. Kocham śluby, bo każdy z nich jest wyjątkowy, bo każdy z nich to inni ludzie, inne historie, inne emocje. Uwielbiam miłość, bo szczęście to właśnie ona. Wierzę w ludzkie dobre serca i marzy mi się życie nad oceanem.Nauki związane z fotografią pobierałam w szkołach takich jak Akademia Fotografii w Warszawie, Związek Polskich Artystów Fotografików, a także na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie mieszkam w Warszawie, pochodzę z Elbląga. Działam na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju.Zapraszam Was do skontaktowania się ze mną i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, w czasie którego poznamy się lepiej i porozmawiamy o wszystkich planach związanych z dniem Waszego ślubu!Jestem otwarta na wszelkie sugestie, do każdego ślubu podchodzę indywidualnie :)

Szczegóły

Opinia/i (4)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
4 opinii
Przez kaasiaas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeszcze raz dziękujemy za przepiękne zdjęcia i ogromną pamiątkę. Przejrzałam je już z 10 razy i za każdym razem zauważam jakiś genialnie uchwycony moment- masz wielki talent :) Dziękuję i polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez dmagdas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy za magiczne zdjęcia! 

Paula ma ogromny talent i dba o każdy szczegół :)

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami i Twoją osobą <3

Zgłoś nadużycie
Przez diaanas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Paula jest przesympatyczna i bardzo uzdolniona. Sprawiła, że czuliśmy sie rozluźnieni. Ponadto, udało jej się uchwycić wzruszające momenty z naszego ślubu. Bardzo dobre wyczucie smaku i gust nadały zdjęciom niesamowitą atmosferę. Gorąco polecam wszystkim parom, a w szczególności tym wymagającym :)

Zgłoś nadużycie
Przez beata00s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Paula jest niezwykłą osobą o niesamowitej estetyce i wielkim talencie. Ma nowoczesne podejście i głowę pełną pomysłów! W dniu ślubu pozostała niezauważona, przez co czuliśmy się bardzo swobodnie :) Współpracę (miejmy nadzieję nie ostatnią) kończymy z mnóstwem przepięknych zdjęć i wspaniałymi wspomnieniami. Dziękujemy!

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Paula Romanowska Photography w Mazowieckie:

05 Warszawa