• Magazyn
  • Jaki prezent sprawić Młodej Parze od lat mieszkającej razem - 6 propozycji Zankyou

Jaki prezent sprawić Młodej Parze od lat mieszkającej razem - 6 propozycji Zankyou

Co podarowć Młodej Parze, która od lat mieszka razem? Może jakiś ciekawy kurs, a może zafundować jej jakąć niezapomnianą przygodę? Zankyou przedstawia Wam swoje propozycje.

  • Organizacja
  • Perścionki zareczynowe
  • Basen
  • Price

Prezenty wręczane Młodej Parze w dniu ślubu królowały jeszcze 20 lat temu. Dla kogo z nas jednym  ze wspomnień z dzieciństwa nie jest tłumaczenie rodziców, że ta piękna waza, ten haftowany obrus, czy zestaw sztućców jest prezentem, jaki dostali oni w dniu ślubu od cioci czy przyjaciół? Chyba każdy z nas pamięta taką rozmowę. Później nastąpiły zmiany i do dzisiejszego dnia większość Młodych życzy sobie, by w dniu ślubu zamiast prezentów otrzymać pieniądze.  Tak się jednak składa, że z roku na rok rośnie liczba Młodych Par, które rezygnują ze słynnych kopert na rzecz mniej lub bardziej praktycznych prezentów. Jak bowiem darzyć sentymentem pieniądze wydane, być może na coś konkretnego i potrzebnego, ale jednak nie ma z tym wspomnień, że obdarowała nas tym bliska osoba w dniu naszego ślubu. Z prezentami jest inaczej. Z nimi zawsze wiążą się wspomnienia, które pozostaja w pamieci Młodej Pary na zawsze.

Publikacja

Czasami Młoda Para tworzy listę prezentów, z której przyszli goście mogą wybierać sobie, to co chcieliby jej podarować. Dzięki temu można uniknąć dublowania się poszczególnych rodzajów prezentów i znika problem dotyczący np. tego, co zrobić z 3 mikserami otrzymanymi w dniu ślubu.

zapisz
Źródło: www.spec.pl

Sprawa kupowania lub tworzeni listy prezentów ślubnych zazwyczaj nie jest problemem, gdy Nowożeńcy dopiero po ślubie zaczną budować własne gniazdo, mieszkać razem, urządzać wspólne mieszkanie. Wtedy wszystko niemal wszystko będzie im potrzebne, a goście mogą wybierać wśród pościeli, kompletu ręczników, zestawu garnków, talerzy, robotów kuchennych i wielu innych przydatnych rzeczy. Co jednak, jeżeli Młoda Para od dłuższego czasu mieszka razem we własnym mieszkaniu i ma już tego typu rzeczy?

Liczy się przede wszystkim kreatywność! Oczywiście nie należy pomijać tak ważnej kwestii jaką są wszelkiego rodzaju zainteresowania i pasje Młodej Pary.  Dzięki wiedzy na ten temat możemy wybierać wśród oryginalnych prezentów, które na długo zapadną w pamięć Nowożeńcom, a dodatkowo będą w 100% trafione.

Oto kilka pomysłów Zankyou na oryginalne prezenty ślubne dla Młodej Pary, która sprzęty RTV i ADG oraz inne niezbędne w domu rzeczy  już posiada:

1. Kurs salsy lub innego tańca. Jeżeli wiemy, że Młodzi uwielbiają zabawę na parkiecie, świetnie razem czują się w tańcu, choć nie wszystkie kroki do końca im wychodzą taki prezent może okazać się idealny. Miesięczny kurs tańca dla 2 osób jest w stanie zafundować Nowożeńcom niemal każdy gość. Dzięki takiemu prezentowi będą mogli oni w ciekawy i fajny sposób spędzić ze sobą niejedno popołudnie. Zyskają również pewne umiejętności, dzięki którym na niejednej imprezie będą mogli stać się królami parkietu.

zapisz
Kurs tańca dla dwojga to oryginalny prezent dla Młodej Pary, fot. Wojciech Marzec

2. Kurs żeglarstwa. Jeżeli wiemy, że Młodzi wspominają licealne lub studenckie wypady na żagle, wówczas fajnym prezentem może okazać się kilkudniowy kurs żeglarstwa na jednym z polskich jezior. Dzięki niemu z pewnością niejedno sobie przypomną, spędzą razem niezapomniane chwile w romantycznej scenerii, a do historii ich małżeństwa dołączą piękne wspomnienia.

zapisz
Kurs żeglarstwa, to prezent, który gwarantuje Młodej Parze romantyczne chwile razem. Źródło: www.fotoforum.blox.pl

3. Lot balonem. To świetny prezent dla osób kochających nowe doświadczenia, wyzwania i podziwianie pięknych krajobrazów. To również prezent, dzięki któremu w nietypowy sposób Młoda Para będzie mogła spędzić czas razem.

zapisz
Lot balonem to oryginalny prezent dla Młodej Pary. Źródło: www.balonem.pl

4. Skok na bungee. To już typowy prezent dla odważnych Nowożeńców. Wzrost poziomu adrenaliny gwarantowany. Niesamowite przeżycie, którego doświadczą razem. Tego na pewno nigdy nie zapomną.

5. Kurs fotografii. Jeżeli Młodzi posiadają aparat fotograficzny (gorszej lub lepszej jakości) i wiemy, że lubią robić zdjęcia, warto rozważyć i taką opcje prezentu ślubnego. Dzięki takiemu kursowi, choćby najkrótszemu zyskają oni pewne umiejętności, które z pewnością przydadzą im się w niejednej sytuacji. Z takiego prezentu z pewnością niejedna Młoda Para będzie zadowolona.

6. Weekend w centrum SPA. Po stresach związanych z przygotowaniami ślubnymi i zmęczeniu z nich wynikającym taki prezent będzie idealny. Wspólne chwile relaksu z pewnością się przydadzą i mogą być bardzo miłym i wymarzonym prezentem ślubnym.

zapisz
Wspólny relaks w SPA, to idealny prezent dla niejednej Młodej Pary. Źródło:www.greenteaspa.pl

Wybierając prezent ślubny dla bliskich osób należy przede wszystkim pamiętać, żeby nie inwestować w rzyczy, które Młodej Parze mogą się nie spodobać lub takie, które okażą się niepotrzebne i bardzo szybko wylądują w śmietniku!

Zobaczcie również, jakimi innymi prezentami  lub niespodziankami uszczęśliwić Młodą Parę!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!