10 powodów, dla których warto założyć stronę ślubną w Internecie

Planując ślub warto zadbać o wszystkie szczegóły. W przygotowaniach bardzo pomocne są strony ślubne on-line

1. Źródło informacji dla gości

Na stronie ślubnej możemy zamieścić wszystkie informacje dotyczące ślubu i wesela. Goście w każdym momencie mogą sprawdzić adres, gdzie odbędzie się uroczystość, wskazówki związane z dojazdem (lokalizację można pokazać na mapie), polecane hotele, itp.- Wszystko co może być pomocne dla gości weselnych znajduje się w jednym miejscu!

Dowiedz się więcej “strony ślubne”
Przykładowa strona ślubna Zankyou z miejscem wesela zaznaczonym na mapie

 2. Blog ślubny

Na stronie ślubnej można prowadzić bloga- przebieg przygotowań ślubnych czy plany związane ze ślubem. Na stronie ślubnej możecie przedstawić siebie, opowiedzieć jak się poznaliście i dlaczego akurat z tą osobą chcecie się związać na całe życie. Daje to możliwość przedstawienia się swoim rodzinom nawzajem- w dniu ślubu wszyscy będą znali Was i Waszą historię, co pozwoli na lepszą zabawę i ciekawsze konwersacje.

 3. Księga gości

Nie tylko Młoda Para chce się świetnie przygotować do ślubu. Goście także chcą czuć się doskonale w tym dniu, w czym może pomóc księga gości zamieszczona na stronie ślubnej. Goście mogą dodawać treści, zdjęcia i filmy oraz komentować swoje wypowiedzi. Taka konwersacja na stronie ślubnej pozwoli na zapoznanie się gości jeszcze przed ślubem, nawet jeżeli pochodzą oni z różnych stron świata!

Dowiedz się więcej “strona3”
Przykładowa strona ślubna Zankyou

 

 4. Lista prezentów ślubnych

Do strony ślubnej, z łatwością można dołączyć listę prezentów ślubnych, dzięki czemu otrzymacie od gości dokładnie to, o czym marzycie! To także najprostszy pomysł na otrzymanie pieniędzy zamiast prezentów, o czym więcej przeczytacie w artykule o pieniężnej liście prezentów ślubnych.

Dowiedz się więcej “pieniezna lista prezentow slubnych . zankyou.com_pl”
Lista prezentów ślubnych dołączona do strony ślubnej Zankyou

 5. Potwierdzenie przybycia gości

Na stronie ślubnej Zankyou goście mogą potwierdzać swoją obecność na ślubie. Jest to opcja bardzo przydatna dla Młodej Pary- znajomość liczby gości znacznie ułatwi organizację wesela, a funkcja strony ślubnej do odpowiadania na zaproszenia ułatwia ten proces dla gości.

 6. Narzędzia internetowe do organizacji ślubu i wesela

Na stronie ślubnej znajdziecie wiele narzędzi internetowych, które ułatwią Wam organizację ślubu i wesela, np. planowanie gości przy stołach. Strona ślubna to także zestaw widżetów,  dzięki którym oczekiwanie na ślub będzie przyjemniejsze dla Was i dla Waszych gości, np. zegar odliczający dni do ślubu.

Dowiedz się więcej “strona ślubna Zankyou”
Przykładowa strona ślubna Zankyou

7. Za darmo

Strona ślubna Zankyou jest zupełnie darmowa! Narzędzia, widżety i nieograniczony dostęp do strony dla siebie i gości otrzymujecie całkowicie za darmo. Macie zatem możliwość korzystania ze strony ślubnej nic za to nie płacąc i możecie zrezygnować z niej w dowolnym momencie.

8. Bezpieczeństwo użytkowania

Strony ślubne posiadają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcecie, aby Waszą stronę ślubną oglądał ktoś z zewnątrz, możecie zabezpieczyć ją hasłem dostępu. Wówczas na stronę dostaną się tylko osoby, którym udostępnicie specjalne hasło.
9. Wielojęzyczność

Strony ślubne Zankyou obsługiwane są w 8 językach, dzięki czemu goście z całego świata będą mogli korzystać z Waszej strony, oglądać Wasze zdjęcia, filmy i wręczać Wam prezenty z listy prezentów ślubnych.

Dowiedz się więcej “kraje w zankyou polska”
Kraje, których goście mogą obsługiwać stronę ślubną w swoim języku

10. Zaproszenia ślubne

Strona ślubna pozwala Wam na obniżenie kosztów wesela, nie tylko dlatego, że jest darmowa, ale także dzięki możliwości zamieszczania na niej zaproszeń. Jest to świetny pomysł na tanie zaproszenia ślubne, które mogą być zamieszczone na stronie w postaci tekstu, zdjęcia, muzyki czy filmu. Powiedzcie Waszym gościom o ślubie za pomocą strony ślubnej!

Zobacz przykładowe strony ślubne Zankyou i zupełnie za darmo załóż Waszą prywatną stronę ślubną!

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj artykuł o liście prezentów ślubnych.

Więcej informacji o

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Jak wybrać nocleg dla gości weselnych, na jak długo i czy młoda para powinna go opłacać? Więcej czytaj w artykule...
Polish and cookies
Najlepsze prezenty dla gości weselnych
Bardzo miłą formą podziękowania dla gości weselnych, jest wręczenie im drobnego podarunku. Nie musi to być kosztowny prezent ważne, aby pochodził prosto z serca.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji