Strona ślubna

Otrzymaj prezenty z listy ślubnej bezpośrednio na swoje konto w elegancki i prosty sposób

Strona ślubna

Otrzymuj i ciesz się prezentami w formie gotówki

Stwórz własną spersonalizowaną listę prezentów, wybierz spośród ofert w katalogu i wszystko to, o czym marzysz, dodaj m.in. etapy podróży poślubnej. Wszystkie prezenty można edytować i łączyć ze sobą. Dodaj konto bankowe do swojej listy i prześlij prezenty w gotówce, kiedy i jak chcesz. Najbardziej elegancki i spersonalizowany sposób otrzymywania prezentów!

Stwórz listę prezentów

i dodaj wymarzone upominki

Udostępnij

do uczestniczenia w przygotowaniach do ślubu

Prześlij środki na swoje konto

o dowolnej wartości i wybranym przez Ciebie czasie

Dodaj listę na swojej stronie ślubnej

Dodaj prezenty do bezpłatnej strony ślubnej i podziel się wszystkimi informacjami z tego wyjątkowego dnia. Podziel się z gośćmi szczegółami Twojego ślubu tj.: data ceremonii, lokalizacje, potwierdzenie obecności, informacje o noclegach i transporcie oraz możliwość dodawania zdjęć i video ... to Twoja prywatna przestrzeń, którą możesz zaprojektować według własnych preferencji od początku do końca.

Najpopularniejsze pomysły na prezenty

Dodaj swoje propozycje prezentów ślubnych i otrzymaj to, o czym na prawdę marzysz

romantic_dinner
Romantyczna kolacja
flight_tickets
Bilety lotnicze
diving_classes
Kurs nurkowania
ong_donation
Wpłata dla organizacji pozarządowej
television
Telewizor
suitcase
Walizki
linens
Komplet pościeli
crockery
Zestaw garczków
coffe_machine
Ekspres do kawy
chairs
Krzesła
candel
Świece
vase
Wazon
cutlery
zestaw sztućców
glassware
Szkliwo
lamp
Lampa
sofa
Sofa
speaker
Głośnik
trays
Elementy dekoracji

100% gotówki

Zankyou daje Ci gwarancję pełnej kontroli nad przelewami, które następnie możesz przelać bezpośrednio na twoje konto bankowe. Nasza aplikacja pozwoli Ci podziękować gościom za otrzymane prezenty. Najwygodniejsza forma dla Ciebie i dla Twoich bliskich!

Usługa Premium

Wieloetapowość weryfikacji dokumentów tożsamości gwarantuje całkowite bezpieczeństwo w płatnościach z Twojej listy ślubnej. System płatności jest międzynarodowy i akceptuje wpłaty z całego świata w różnych walutach,

Najbardziej ekonomiczna

Oferujemy najlepsze ceny na rynku.
Każdy prezent to koszt za obsługę 2.85%+8zł.Koszt za usługę, to 2,85% wartości prezentu oraz 8zł za koszty eksploatacyjne

Aplikacja na iPhone i Android z Twoją listą ślubną

Masz pytania?

Znajdź wszystkie odpowiedzi i stwórz swoje miejsce w Zankyou

Dlaczego Zankyou jest bezpieczne przy dokonywaniu płatności?
Zankyou współpracuje z MangoPay, czyli hybrydowa platforma płatnicza, która zawsze gwarantuje bezpieczeństwo całego przepływu finansowego na liście prezentów ślubnych Zankyou. Platforma spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa wymagane przez europejskie przepisy dotyczące handlu elektronicznego.
Jak dodać moją listę prezentów ślubnych?
Na liście prezentów możesz tworzyć pomysły na prezenty i określać ich wartość. Otrzymujesz pieniądze, a nie przedmioty. Możesz na przykład umieścić etapy miesiąca miodowego i poprosić o wsparcie finansowe. Wybierasz konto bankowe, na które chcesz otrzymywać pieniądze z listy ślubnej. Jedyny istniejący koszt związany jest z zarządzaniem listą, to 2,85% wartości przelewu oraz stała opłata 8zł za transakcję. Użytkownicy premium ponoszą koszta w wysokości 1,50% od podarowanej kwoty oraz stała opłata 8zł za transakcję. Otrzymujesz możliwość do dwóch bezpłatnych przelewów na swoje konto bankowe.
Dlaczego strona ślubna jest przydatna dla moich gości?
Znajdą w niej praktyczne informacje o Twoim ślubie: jak mogą potwierdzić swoje przybycie, dostać się na miejsce ślubu i wesela oraz uzyskać informacje o bazie noclegowej. Podziel się najbardziej istotnymi wskazówkami z najbliższymi za pomocą jednego kliknięcia!
Jak dodawać prezenty do listy ślubnej?
Internetowa lista ślubna pozwoli ci otrzymać prezenty w postaci gotówki bezpośrednio na twoje konto w elegancki i dyskretny sposób. Otrzymasz również wiadomość ze spersonalizowanymi gratulacjami wraz z każdym otrzymanym prezentem. To sprawi, że Twoi goście poczują się jeszcze bardziej szczęśliwi podarowując Ci coś wymarzonego, a Ty możesz im osobiście podziękować

Możesz również wybrać walute

EUR
GBP
USD
BRL
MXN
PLN
RUB
CHF
CAD
AUD
COP

Polecają nas

 • cosmopolitan

  "Zankyou daje Wam wolność wyboru. Dostańcie prezent o jakim marzycie!"

 • woman

  "Darmowa strona i lista prezentów ślubnych z Zankyou"

 • elle

  "Stwórz własną stronę ślubną z Zankyou"

 • mashable

  "Zankyou - piękny ślub to lepsza przyszłość"