Otrzymaj prezenty z listy ślubnej bezpośrednio na swoje konto w elegancki i prosty sposób

Strona ślubna

Odbieraj prezenty w gotówce i korzystaj z nich z całkowitą swobodą

Stwórz własną spersonalizowaną listę prezentów, wybierz spośród ofert w katalogu i wszystko to, o czym marzysz, dodaj m.in. etapy podróży poślubnej. Wszystkie prezenty można edytować i łączyć ze sobą. Dodaj konto bankowe do swojej listy i prześlij prezenty w gotówce, kiedy i jak chcesz. Najbardziej elegancki i spersonalizowany sposób otrzymywania prezentów!

Stwórz swoją listę

i dodaj swoje ulubione i spersonalizowane prezenty

Udostępnij

Goście mogą brać udział, z dowolnego miejsca.

Przenieś swoje pieniądze

bezpośrednio na konto bankowe, kiedy i jak chcesz

Dodaj listę na swojej stronie ślubnej

Dodaj prezenty do bezpłatnej strony ślubnej i podziel się wszystkimi informacjami z tego wspaniałego dnia, aby nie przegapić żadnych szczegółów: kalendarz ślubu, mapy z geolokalizacją, potwierdzenia obecności, hotele, autobusy, zdjęcia, filmy ... wyjątkowa i prywatna przestrzeń, którą możesz zaprojektować według własnych upodobań od początku do końca. Udostępniaj wszystkie informacje o weselach swoim gościom i wchodź z nimi w interakcję z dowolnego miejsca.

100% gotówki

Chcesz mieć pełną kontrolę nad prezentami, które otrzymujesz? Z Zankyou możesz kontrolować wszystkie przelewy, a następnie możesz przelać pieniądze bezpośrednio na twoje konto w banku, aby je wydać na co tylko chcesz. Możesz podziękować za prezenty w każdym momencie przez telefon. Odkryj najkrótszą formę dla siebie i swoich gości!

Usługa Premium

Zankyou gwarantuje całkowite bezpieczeństwo w płatnościach z twojej listy weselnej. Pieniądze są zawsze na twoje nazwisko i spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Nasza bramka płatności jest międzynarodowa i dopuszcza wpłaty z całego świata w walucie z każdego kraju.

Najlepsze stawki

Oferujemy najlepsze ceny na rynku.
100% w gotówce: Każdy prezent to koszt za obsługę 2.85%+8zł.

Możesz również wybrać walute

EUR
GBP
USD
BRL
MXN
PLN
RUB
CHF
CAD
AUD
COP

Aplikacja na iPhone i Android z Twoją listą ślubną.

Masz pytania?

Znajdź wszystkie odpowiedzi i rozpocznij tworzyć swoje miejsce w Zankyou

Dlaczego Zankyou jest bezpieczne przy dokonywaniu płatności?
Zankyou współpracuje z MangoPay, czyli hybrydową instytucję płatniczą, która zawsze gwarantuje zarządzanie i kontrolę całego przepływu finansowego za usługi na Liście Prezentów Ślubnych ZANKYOU. Twoje pieniądze są zawsze na twoje nazwisko, a platforma spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa wymagane przez europejskie przepisy dotyczące handlu elektronicznego.
Jak dodać moją listę prezentów ślubnych?
Na liście prezentów możesz tworzyć pomysły na prezenty i określać ich cenę. Otrzymujesz pieniądze, a nie przedmioty. Możesz na przykład umieścić etapy miesiąca miodowego i poprosić o wsparcie finansowe. Możesz wybrać konto bankowe, na które chcesz otrzymywać pieniądze z listy ślubnej. Jedyny istniejący koszt związany jest z zarządzaniem listą, przy czym prowizja stanowi 2,25% kwoty podanej ze stałą stawką 4,50zł za transakcję, standardową stawkę i 1,50% kwoty podarowanej, stawkę premium w wysokości 4,50zł. Będziesz mieć prawo do dwóch darmowych przelewów, a także możesz przelać wypłatę małych prowizji na każdego gościa, więc twoja lista będzie darmowa!
Dlaczego jest przydatna dla moich gości?
Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć o swoim ślubie: jak dostać się do miejsca z geolokalizacją mapy, zarezerwować pobliskie hotele, potwierdzić obecność i przyczynić się do prezentów, między innymi. Podziel się wszystkimi informacjami o ślubie z najbliższymi jednym kliknięciem!
Jak dodawać prezenty do mojej listy ślubnej?
Internetowa lista ślubów pozwoli ci otrzymać prezent w postaci gotówki bezpośrednie na twoje konto w elegancki i dyskretny sposób. Otrzymasz również wiadomość ze spersonalizowanymi gratulacjami za każdy otrzymany prezent. To sprawi, że Twoi goście poczują się jeszcze bardziej szczęśliwi i spełnieni, dając Ci coś za co chcesz im osobiście podziękować.

Polecają nas

 • cosmopolitan

  "Zankyou daje Wam wolność wyboru. Dostańcie prezent o jakim marzycie!"

 • woman

  "Darmowa strona i lista prezentów ślubnych z Zankyou"

 • elle

  "Stwórz własną stronę ślubną z Zankyou"

 • mashable

  "Zankyou - piękny ślub to lepsza przyszłość"