STRONA ŚLUBNA
Jedyna lista ślubna bez kosztów i prowizji

Otrzymuj i ciesz się prezentami w formie gotówki

Stwórz własną spersonalizowaną listę prezentów, wybierz spośród ofert w katalogu i wszystko to, o czym marzysz, dodaj m.in. etapy podróży poślubnej. Wszystkie prezenty można edytować i łączyć ze sobą. Dodaj konto bankowe do swojej listy i prześlij prezenty w gotówce, kiedy i jak chcesz. Najbardziej elegancki i spersonalizowany sposób otrzymywania prezentów!

Stwórz listę prezentów

i dodaj wymarzone upominki

Udostępnij

do uczestniczenia w przygotowaniach do ślubu

Prześlij środki na swoje konto

o dowolnej wartości i wybranym przez Ciebie czasie

Polecają nas

Najpopularniejsze pomysły na prezenty

Dodaj swoje propozycje prezentów ślubnych i otrzymaj to, o czym na prawdę marzysz

romantic_dinner
Romantyczna kolacja
paradise_excursion
Rajska wycieczka
unforgettable_diving
Niezapomniane nurkowanie
relaxing_spa
Relaksujące spa
modern_appliances
Nowoczesne urządzenia AGD
summer_table
Letni stół
kitchen_accesories
Akcesoria kuchenne
dinning_room
Jasna jadalnia
household_linen
Komplet pościeli
exceptional_crystal
Wyjątkowe kryształy
speaker_system
Głośniki stereo
cookware
Niezbędne naczynia kuchenne
candlelight
Świece
design_lighting
Designerskie oświetlenie
lounge_cocooning
Przytulny salon
elegant_cutlery
Eleganckie sztućce
romantic_garden
Romantyczny ogród
colourful_tableware
Kolorowa zastawa stołowa

100% gotówki

Zankyou daje Ci gwarancję pełnej kontroli nad przelewami, które następnie możesz przelać bezpośrednio na twoje konto bankowe. Nasza aplikacja pozwoli Ci podziękować gościom za otrzymane prezenty. Najwygodniejsza forma dla Ciebie i dla Twoich bliskich!

Usługa Premium

Zankyou gwarantuje całkowite bezpieczeństwo płatności dokonywanych na jego platformie. Pieniądze są zawsze w Twoim imieniu i spełniają wszystkie europejskie standardy bezpieczeństwa. Nasza bramka płatności jest międzynarodowa i dopuszcza dochody z całego świata w walutach i najpopularniejszych metodach płatności w każdym kraju (karta, czek, przelew itp.).

Najbardziej ekonomiczna

Oferujemy najlepsze ceny na rynku.
Każdy prezent to koszt za obsługę 2.5%+8zł.

Dodaj listę na swojej stronie ślubnej

Dodaj prezenty do bezpłatnej strony ślubnej i podziel się wszystkimi informacjami z tego wyjątkowego dnia. Podziel się z gośćmi szczegółami Twojego ślubu tj.: data ceremonii, lokalizacje, potwierdzenie obecności, informacje o noclegach i transporcie oraz możliwość dodawania zdjęć i video ... to Twoja prywatna przestrzeń, którą możesz zaprojektować według własnych preferencji od początku do końca.

Aplikacja na iPhone i Android z Twoją listą ślubną

Masz pytania?

Znajdź wszystkie odpowiedzi i stwórz swoje miejsce w Zankyou

Dlaczego Zankyou jest bezpieczne przy dokonywaniu płatności?
Zankyou jest zarządzane przez LEMON WAY; hybrydowa instytucja płatnicza, która gwarantuje przez cały czas zarządzanie i kontrolę nad całym przepływem finansowym usługi z list ślubnych Zankyou.
Twoje pieniądze są zawsze w Twoim imieniu, a platforma spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa wymagane przez przepisy Unii Europejskiej dotyczące handlu elektronicznego. Gwarantujemy, że wszystkie płatności są dokonywane bezpiecznie i z dowolnego miejsca na świecie.
Wpłaty od Twoich gości są bezpiecznie i prezenty mogą zostać wpłacone za pomocą wybranej przez Ciebie metody płatności z telefonu komórkowego.
Jak dodać moją listę prezentów ślubnych?
Stwórz swoją listę prezentów w Zankyou. Będziesz mieć adres internetowy, który możesz udostępnić. Twoi goście wejdą na Twój adres internetowy i będą mogli wręczyć Ci prezenty online lub dzwoniąc do naszego zespołu obsługi gości. Następnie zgromadzone pieniądze mogą być przelane na konto bankowe i wydane na to, co naprawdę chcesz.
Dlaczego strona ślubna jest przydatna dla moich gości?
Twoi goście będą mogli wnieść swój wkład do prezentów z listy przez telefon, gdzie będziemy uczestniczyć w nich osobiście i przez telefon komórkowy z dowolnego miejsca. Możesz także zrobić prezent za pomocą wybranej metody płatności: karty kredytowej, przelewu bankowego lub czeku.
Nasza bramka płatności jest międzynarodowa i akceptujemy płatności z całego świata, w walutach każdego kraju.
Udostępniaj wszystkie informacje o swoim ślubie swoim bliskim za pomocą jednego kliknięcia!
Jak dodawać prezenty do listy ślubnej?
Internetowa lista ślubna pozwoli ci otrzymać prezenty w postaci gotówki bezpośrednio na twoje konto w elegancki i dyskretny sposób. Otrzymasz również wiadomość ze spersonalizowanymi gratulacjami wraz z każdym otrzymanym prezentem. To sprawi, że Twoi goście poczują się jeszcze bardziej szczęśliwi podarowując Ci coś wymarzonego, a Ty możesz im osobiście podziękować
Can I use my wedding list for our honeymoon?
Yes! Many couples use a wedding list on Zankyou for their honeymoon. In this way you can add all the stages of your trip instead of your gifts, which are shown on a world map, where each stage and each activity of your trip is documented as a gift. It is a unique experience that your guests will love. The guests will contribute to the place or activity that they like the most, and you will receive money that you can transfer directly to your bank account which will help you to cover the expenses of the trip. It will be a unique and beautiful experience!
Can I manage the wedding website and web-list from the app?
Yes, download the free Zankyou app on your iOS or Android mobile and you will have all the tools you need, at any time and from any place. You will be able to organize your wedding, design your website, create your wedding list, manage who is attending, organise the seating plan and send thank you notes for gifts. All of this and more… download it now!

Możesz również wybrać walute

EUR
GBP
USD
BRL
MXN
PLN
CHF
RUB
CAD
AUD
cosmopolitan

"Zankyou daje Wam wolność wyboru. Dostańcie prezent o jakim marzycie!"

woman

"Darmowa strona i lista prezentów ślubnych z Zankyou"

elle

"Stwórz własną stronę ślubną z Zankyou"

mashable

"Zankyou - piękny ślub to lepsza przyszłość"