Malowanie piaskiem – atrakcja czy piękna pamiątka z dnia ślubu?

Atrakcje na weselu pojawiają się od wieków i w różnych kulturach. W Polsce była już moda na pokaz sztucznych ogni, show taneczne, wypuszczanie gołębi, lampiony i wiele innych. Jednak atrakcja w swoim wyrazie zawiera pewien element niespodzianki, która ma zaskoczyć i zaciekawić gości, a jednocześnie być nieszablonową pamiątką dla Młodej Pary. Taką atrakcją z pewnością jest malowanie piaskiem.

Malowanie  piaskiem – atrakcja czy piękna pamiątka z dnia ślubu?
  • Muzyka i atrakcje
  • Editor-choice
  • Sponsored
  • Oryginalny
  • Polska

Atrakcje na weselu pojawiają się od wieków i w różnych kulturach. W Polsce była już moda na pokaz sztucznych ogni, show taneczne, wypuszczanie gołębi, lampiony i wiele innych. Jednak atrakcja w swoim wyrazie zawiera pewien element niespodzianki, która ma zaskoczyć i zaciekawić gości, a jednocześnie być nieszablonową pamiątką dla Młodej Pary. Taką atrakcją z pewnością jest malowanie piaskiem.

zapiszGalitsyna Art Group
Galitsyna Art Group

Pokazy Malowania Piaskiem wykonujemy od 9 lat. Zapoczątkowała je Tetiana Galitsyna – zwyciężczyni programu „Mam Talent” w Polsce. Założycielka i dyrektor artystyczny studia Galitsyna Art Group, które realizuje dedykowane Pokazy Sztuk Wizualnych na wesela i eventy. Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych artystek Sand Art. Ikona sztuki malowania piaskiem i twórczy autorytet sztuk wizualnych na świecie. Tetiana Galitsyna jest pionierem i kreatorem nowych wizualnych show: animacji światłem, wodnej animacji czy gwiezdnego show Speed Painting oraz wielu innych unikalnych technik artystycznych. Jest także założycielką Teatru Piasku, który organizuje Artystyczne Widowiska w Teatrach i Filharmoniach w całej Polsce– mówi Małgorzata Idzikowska z Galitsyna Art Group.

zapiszGalitsyna Art Group
Galitsyna Art Group

Widowiskowe show stało się pożądane nie tylko na eleganckich galach i w programach telewizyjnych, ale również jako atrakcja weselna. To z pewnością doskonała propozycja dla wielbicieli różnych sztuk, performensów i co najważniejsze dla tych, którzy poszukują atrakcji alternatywnych dla powszechnie znanych z poprzednich sezonów. Stąd pomysł Galitsyna Art Group na wprowadzenie show do branży ślubnej, gdzie występ może przerodzić w opowieść o dwojgu zakochanych. – Jest to niespotykana i nietuzinkowa atrakcja na każde wesele. Doskonały pomysł na podziękowanie rodzicom lub przedstawienie historii miłości Pary Młodej. Tworzymy pokazy  dedykowane dla naszych klientów. Każdy scenariusz tworzony jest specjalnie dla danej Pary. Klient ma wgląd w pokaz na każdym etapie jego przygotowań. Nasze pokazy są bardzo wzruszające i długo pozostają w pamięci wszystkich gości – tłumaczy Małgorzata Idzikowska.

zapiszGalitsyna Art Group
Galitsyna Art Group

Niespotykana atrakcja dedykowana jest wszystkim Parom Młodym, które chciałyby podziękować swoim gościom za przybycie. Nie ma znaczenia, czy przyjęcie odbędzie się w stodole, pałacu, zamku, czy sali bankietowej, kontynuuje przedstawicielka Galitsyna Art GroupJest to ekskluzywna atrakcja dla ludzi poszukujących wyjątkowych wrażeń. Taki pokaz można zorganizować wszędzie. Zarówno w pięknej sali jak i w plenerze. Mamy za sobą 9 lat doświadczenia i wiele przeróżnych miejsc. To wyjątkowa sztuka istniejąca od ponad 50 lat, jednak ciągle wiele osób nie miało okazji obserwować go na żywo.

Piękno sztuki jaką jest malowanie piaskiem przez lata ewoluowało, choć dziś jest ciągle wiodącym występem Galitsyna Art. Group. Z pewnością przysłużył się do tego występ w programie „Mam Talent” Tetiany Galitsyny. To właśnie wtedy widzowie mogli zaobserwować piękno tej sztuki. Na przyjęciach weselnych, artyści przygotowują specjalny występ, który wzrusza wszystkich zebranych. – W trakcie pokazu artysta tworzy historię, opowiedzianą przy pomocy piaskowych obrazów. Pokaz może być wykonany piaskiem klasycznym lub kolorowym – to tylko potęguje efekt i jeszcze bardziej trafia do serc gości weselnych, opowiada Idzikowska.

zapiszGalitsyna Art Group
Galitsyna Art Group

Kolejnym ciekawym elementem jest malowanie światłem. – To show, które od początku wywołuje ogromną ciekawość i poruszenie wśród widzów. Artysta w całkowitej ciemności tworzy obrazy na specjalnych ekranach przeznaczonych do Animacji Światłem – tłumaczy ekspertka.

Dla wielbicieli nieco bardziej dynamicznych atrakcji dedykowany jest Speed Painting, który polega na namalowaniu obrazu przez artystę w bardzo krótkim czasie. Pokaz wywołujący duże podekscytowanie i ciekawość, ponieważ najczęściej malowany jest do góry nogami lub na obrotowym statywie. By zwiększyć dreszczyk emocji, sztukę można wykonywać również w ciemnościach – Magical Speed Painting.

zapiszGalitsyna Art Group
Galitsyna Art Group

Wszyscy Ci, którzy poszukują odrobiny magii w swoim życiu z pewnością zachwycą się Gwiezdnym Show. – Artysta wykonuje na żywo przed publicznością obraz bezbarwnymi farbami. Kiedy dochodzi do kulminacyjnego momentu, za pomocą gwiezdnego pyłu,  obraz ukazuje się publiczności – tłumaczy Małgorzata Idzikowska. To bardzo tajemnicze show, gdzie nikt do samego końca nie wie, o co do końca chodzi. Rozsypanie brokatowego pyłu jest kulminacją całego widowiska.

zapiszGalitsyna Art Group
Galitsyna Art Group

 W propozycjach Galitsyna Art Group znajdziemy także Malowanie Śniegiem, Obrazy Kompozycyjne (Split & Join Show), Mystery Painting, Tańczący Malarz, Multilevel Speed Painting i Malowanie na Wodzie. I choć wszystkie propozycje brzmią szalenie tajemniczo, każde z nich jest gwarancją wspaniałej zabawy, powodującej dreszczyk emocji i wywierają niezapomniane wrażenie na widzach. To właśnie wywoływanie emocji wśród oglądających, sprawia, że Galitsyna Art Group ciągle się rozwija, podsumowuje Małgorzata Idzikowska. – Najbardziej w naszej pracy lubimy kontakt z klientem. Rozmowy z ludźmi tworzenie ciągle nowych rozwiązań, historii i możliwość uczestniczenia razem z Parami Młodymi w tym najważniejszym dla nich dniu. Dzięki naszej pracy dużo podróżujemy po całym świecie, co dostarcza nam mnóstwo inspiracji i pomysłów do nowych projektów.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!