Fotobudka? To passe! Teraz czas na polaroid!

Może pojawić się pytanie komu na weselu jest potrzebna fotobudka czy polaroid albo analog. Przecież na uroczystości obecny jest fotograf, który naprawdę wie, co robi i w jaki sposób przygotowywać zdjęcia, które na pewno będą świetną pamiątką na lata.

  • Muzyka i atrakcje
  • Polecane

Może pojawić się pytanie komu na weselu jest potrzebna fotobudka czy polaroid albo analog. Przecież na uroczystości obecny jest fotograf, który naprawdę wie, co robi i w jaki sposób przygotowywać zdjęcia, które na pewno będą świetną pamiątką na lata. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że obecnie Pary Młode wspinają się na wyżyny kreatywności i chcą na swoich weselach pokazać coś więcej. Dlatego przygotowują różne atrakcje dla swoich Gości.

zapiszAutorstwa Floral Deco
Autorstwa Floral Deco
Publikacja

Kiedyś, jeszcze całkiem niedawno, bardzo popularne były fotobudki. Goście weselni z entuzjazmem z niej korzystali robiąc sobie zdjęcia z ciekawymi akcesoriami. Dzisiaj jednak odchodzi się od fotobudek. W końcu żadna moda nie trwa wiecznie, czyż nie? Chcemy Wam zaproponować bardziej nietypowe rozwiązanie, a mianowicie polaroid! Jeżeli czujecie się zaintrygowani, to nie możecie przegapić tego artykułu!

zapiszPolaroid SNAP
Polaroid SNAP

Polaroid na ślubie przyda się , jako:

  •  księga gości,
  •  jako tańszy zamiennik fotobudki,
  •  jako zdjęcia z polaroidu, aby dodać jako dekoracje,
  •  polaroid, jako prezent dla Pary młodej,aby mieć pięką pamiątkę np. z podróży poślubnej!

Właśnie dzięki polaroidowi będziecie w stanie stworzyć wspaniałą, niepowtarzalną księgę Gości, do której na pewno będziecie wracać z przyjemnością po latach. Nie potrzeba dużo, aby coś takiego stworzyć. Po pierwsze ważna jest elegancka książka i flamastry, za pomocą który Goście będą wpisywali swoje dedykacje.

zapiszAutorstwa Liliya Rodnikova
Autorstwa Liliya Rodnikova

Ale przecież słowa można ubarwić zdjęciem osoby, która się wpisała, czyż nie? Dlatego warto jest zatroszczyć się o polaroid. Zdjęcia wykonane za jego pomocą będą niepowtarzalne. Nie wahaj się tylko już dzisiaj podejmij tę decyzję. A wiesz, jak jest romantycznie będzie, kiedy będziesz wracać do tych fotografii i patrzeć na uśmiechniętych i na przykład całujących się ludzi? Przecież to będą piękne wspomnienia.

Aparat polaroid jest lepszym rozwiązaniem, niż aparat analogowy ( bo przecież tak zwany „aparat na kliszę” to chyba każdy z nas ma w szufladzie, mimo że teraz jest era aparatów cyfrowych), polaroid sprawia, że zdjęcia które są drukowane od razu po zrobieniu mają swój klimat. A jakie są inne zalety?

zapiszPolaroid SNAP
Polaroid SNAP
zapiszPolaroid SNAP
Polaroid SNAP
zapiszPolaroid SNAP
Polaroid SNAP
zapiszPolaroid SNAP
Polaroid SNAP

• Duża dawka zabawy (no sami pomyślcie);

• od razu widoczny efekt (nie musisz czekać na wywołanie zdjęć, czy też na wgranie ich na komputer);

• łatwa obsługa sprzętu (robiąc zdjęcie wybierasz intuicyjnie jeden z trybów fotografowania).

Polaroid na pewno jest tańszą alternatywą dla fotobudki. Na jakiej podstawie tak stwierdzamy?

A jeżeli chodzi o fotobudkę, to pojawia się koszt samego wynajęcia sprzętu, do czego należy dołączyć kwestię dodatków, które wykorzystuje się w takich zdjęciach i koszt papieru. To robi wrażenie, prawda?

Zdjęcia z polaroidu mogą być świetną dekoracją na sali weselnej. Pomyśl tylko, jak możesz wykorzystać je w stylu rustykalnym. Wyobraź sobie te sznury, na których przypniesz zdjęcia za pomocą drewnianych spinaczy do bielizny. Jeżeli chcesz dodać temu trochę koloru, to możesz pomalować te spinacze- na przykład na taki kolor, który jest barwą przewodnią Twojego wesela.

zapiszAutorstwa ProWeddingStudio
Autorstwa ProWeddingStudio

Polaroid może być również świetnym prezentem dla Pary, która wyrusza w swoją podróż poślubną. Pomyśl tylko jak wspaniale będą prezentowały się fotografie wykonane właśnie tą techniką. To będzie świetna pamiątka!

zapiszAutorstwa Shams Suleymanova
Autorstwa Shams Suleymanova

Sami widzicie, że polaroid ma wiele zastosowań. Możesz go wykorzystać również podczas wesela, jako dekorację, ale też jako prezent dla Pary Młodej.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!