X

Jak przygotować animacje dla dzieci na wesele? Fantastyczne pomysły!

Planując wesele wiele par zastanawia się, czy zaprosić na swoją uroczystość dzieci?

Jesteśmy zdania, że wesele z profesjonalnym Animatorem Beauty Events jest oryginalnym i doskonałym pomysłem Pary Młodej na udaną zabawę w gronie wszystkich, nawet tych najmłodszych członków rodziny! Dzięki prowadzonym przez nas animacjom dzieci mają zapewnione atrakcyjne zajęcia, konkursy i gry utrzymane w klimacie uroczystości – w trakcie zabaw poznają tradycje i zwyczaje weselne, a także integrują się z kuzynostwem i maluchami przyjaciół Młodej Pary. Nasza opieka dedykowana jest dla dzieci w wieku od 2 – 10 lat.

Beauty Events Nadia Flieger

Gdy Para zdecyduje się na skorzystanie z naszej oferty – informuje swoich gości naszym unikatowym zawiadomieniem, w momencie rozdawania zaproszeń, że specjalnie dla nich zorganizowali wyjątkowe atrakcje w postaci animacji dla dzieci.

Beauty Events Nadia Flieger
Kacper Białobłocki Fotografia Ślubna

Najczęściej animacje weselne trwają od 3 do 5 godzin, w zależności od wybranego pakietu godzinowego, istnieje również możliwość ich przedłużenia oraz opcja ułożenia dzieci do snu. Oto szereg pakietów dostosowanych do potrzeb Pary Młodej:

PAKIET WHITE WEDDING – 3 h zabaw i animacji – 550 zł

PAKIET BLUE SKY – 5h zabaw i animacji – 750 zł

PAKIET ROYAL ROSE– 7 h zabaw i animacji – 950 zł

PAKIET SHINING MOON – opieka całonocna (łącznie z ułożeniem dzieci do snu) – 1200 zł

Beauty Events Nadia Flieger
Dominik Imielski Viliar

Każdy pakiet zawiera: gry i zabawy prowadzone przez doświadczonego Animatora Weselnego Beauty Events, zróżnicowane elementy zabaw dostosowane do uroczystości weselnej: zabawy integracyjne z chustą animacyjną Klanza i tunelem, zabawy plastyczne i muzyczno – ruchowe, balonowe zoo (modelowanie i skręcanie baloników), gry, konkursy i zawody sportowe z nagrodami, materiały programowe i akcesoria do zabawy.

Beauty Events Nadia Flieger
Beauty Events Nadia Flieger

Jak wyglądają animacje? 

Najczęściej nasi Animatorzy mają wydzielone osobne pomieszczenie do prowadzenia zabaw, co zapewnia pełną integrację dzieci i lepszy komfort pracy. Na początku nasze Animatorki poznają małych gości. W profesjonalny sposób malują dzieciom twarze i robią kolorowe tatuaże.

Beauty Events Nadia Flieger

Do malowania twarzy używamy wysokiej jakości nietoksycznych farb firmy Snazaroo, które zapewniają piękne kolory przy jednoczesnym dbaniu o skórę najmłodszych. Kolejno przy stoliku rysujemy oraz wykonujemy kolorowe weselne wstążki oraz papierowe korony dla Małej Księżniczki i Małego Księcia, które wykorzystujemy później podczas zabawy z Parą Młodą.

Beauty Events Nadia Flieger
Beauty Events Nadia Flieger

Weselny czas umilamy licznymi zabawami ruchowymi z chustą Klanzy, grami typu Twister, tańcami grupowymi i układami choreograficznymi do Mini Disco. Gdy pogoda dopisuje, korzystamy z jej uroków, wychodzimy na świeże powietrze i organizujemy zawody sportowe – slalomy z woreczkami, skoki w workach, przeciąganie liny, rzucanie do celu, wyścigi w rzędach z balonami. Tworzymy magiczne olbrzymie bańki i uczymy się skręcać balonowe zoo.

Paweł Szmit

Artykuł przygotowany przez : Animator Beauty Events

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji