Szalona gra na niezapomniany wieczór panieński!

Pomysłów na wieczór panieński jest wiele, ale zawsze gdy trzeba go zorganizować, pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Wieczór panieński powinien być dopasowany do charakteru i upodobań przyszłej panny młodej, więc szykując plan “ostatniego wieczoru wolności” należy mieć to na uwadze.

Foto: shutterstock

Dziś podpowiemy Wam świetną zabawę dla szalonych i odważnych kobiet, które chcą wieczór panieński spędzić w iście szalony i pomysłowy sposób!

 

Idźcie w miasto bez żadnego scenariuszu! Weźcie tylko dobry humor i Wasze pomysły! Wchodźcie do każdego napotkanego klubu i… niech przyszła panna młoda, przed wejściem losuje jedno, przygotowane przez Was zadanie, które będzie musiała wykonać w danym klubie!

Zadania mogą być włożone w nadmuchane balony, bądź losowane z różowego kapelusza- ważne, by ich treść była dla królowej wieczoru zaskakująca i szalona!

 

Przykładowe zadania, które wykona przyszła panna młoda:

– spraw, aby facet przy barze postawił Ci drinka;

– zatańcz na parkiecie najbardziej erotycznie, jak tylko potrafisz;

– zdobądź numer telefonu od przystojnego faceta;

– przynieś papier toaletowy z męskiej toalety;

– zatańcz na stole;

– na karaoke zaśpiewaj utwór Dody “Dżaga”;

– poderwij kobietę;

 

I wiele, wiele innych! Zadania zależą jedynie od wyobraźni osób, które je układają i od kobiety, która będzie je wykonywała.

Wszystkim życzymy udanego i szalonego wieczoru!

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów wesela. Oddaje uczucia, ilustruje sytuacje, a przede wszystkim w jej rytm się tańczy. Nie zapominaj również o tym, że muzyka ma ogromny wpływ na życie w ogóle- może ograniczać lub zwiększać wszelkiego rodzaju odczucia. Chcesz znaleźć najlepszy soundtrack na swój ślub? To kontynuuj czytanie tego tekstu i poczuj rytm!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji