Dominik Imielski fotograf

  • Cena od: 3 500 zł
  • Odwiedź Stronę Www

Zdjęcia przepełnione radością i emocjami, mozaika chwil doniosłych, wzruszających i zabawnych - najpiękniejsze na świecie obrazy, które każdego dnia motywują mnie do działania.

Dokładam wszelkich starań, aby swoimi fotografiami wywoływać zachwyt i jestem dumny z każdego klienta.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Dominik Imielski fotograf i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Dominik Imielski fotograf

4.8 5 opinii
Autor: Monika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jest to fotograf, który nie jest zwykłym fotografem, ale przede wszystkim artystą potrafiącym uchwycić "ten moment". Rodzina i znajomi, podczas oglądania zdjęć, byli pod ogromnym wrażeniem przemyślanych ujęć, a my sami wzruszeni. Serdecznie polecamy współpracę z Dominikiem, a Tobie samemu dziękujemy raz jeszcze za niezwykłą pamiątkę w postaci wyjątkowych zdjęć :)

Zgłoś nadużycie
Autor: Jakub
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dominik Imielski to utalentowany fotograf i wyjątkowy człowiek, pracujący z niesamowitą pasją i zaangażowaniem. Profesjonalne podejście oraz jego poczucie humoru sprawiały, ze współpraca przebiegała znakomicie. Dyskretny i z wyczuciem, w wonej chwili nawet podtrzymywał na duchu pannę młodą! Dzięki niemu nasz najpiękniejszy dzień został uwieczniony w postaci rewelacyjnych, pełnych emocji zdjęć:) Dominik ma talent do "zatrzymania w kadrze" najpiękniejszych i wzruszających momentów, zabawnych sytuacji, całej gamy pozytywnych emocji. Rodzina i my sami wzruszaliśmy sie podczas oglądania.Dziękujemy Ci z całego serca za wyjątkową pamiątkę i gorąco polecamy!

Justyna i Kuba 28 maja 2016 

Zgłoś nadużycie
Autor: Karol
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W Dominiku Imielskim możemy mówić wyłącznie w superlatywach - to profesjonalny i - naszym zdaniem - wyjątkowo utalentowany fotograf. Każdy element naszej współpracy wypadł idealnie: poczynając od ustaleń przed weselem (łatwy, bezproblemowy kontakt) przez jego pracę podczas ślubu i wesela (działał dyskretnie, bez niepotrzebnego "wtryniania się" przed parę młodą czy tańczących) aż po rzecz najważniejszą, czyli efekt końcowy - zdjęcia wyszło po prostu rewelacyjnie, Dominikowi idealnie udało się uchwycić emocje, które towarzyszyły nam i naszym gościom podczas tego wydarzenia. Na koniec czekało nas dodatkowe, miłe zaskoczenie: goście mogli po weselu wygodnie przeglądać zdjęcia, logując się na odpowiednią stronę internetową (wizytówki z adresem otrzymali od Dominika na weselu), oprócz tego dostaliśmy filmik z pokazem najlepszych fotografii. Z pełnym przekonaniem polecamy każdemu!

B i K

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
umowa i zadatek
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10 lat
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3500

Adres

Miasto: 34-325
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska