Dominik Imielski fotograf

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

Dominik Imielski fotograf

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium
  • Zdjęcie od 3 500 zł

Zdjęcia przepełnione radością i emocjami, mozaika chwil doniosłych, wzruszających i zabawnych - najpiękniejsze na świecie obrazy, które każdego dnia motywują mnie do działania.

Dokładam wszelkich starań, aby swoimi fotografiami wywoływać zachwyt i jestem dumny z każdego klienta.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
3 500 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
umowa i zadatek
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Dominik Imielski fotograf

4.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
monika.marut.90
Autor: Monika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jest to fotograf, który nie jest zwykłym fotografem, ale przede wszystkim artystą potrafiącym uchwycić "ten moment". Rodzina i znajomi, podczas oglądania zdjęć, byli pod ogromnym wrażeniem przemyślanych ujęć, a my sami wzruszeni. Serdecznie polecamy współpracę z Dominikiem, a Tobie samemu dziękujemy raz jeszcze za niezwykłą pamiątkę w postaci wyjątkowych zdjęć :)

Zgłoś nadużycie
jakmic118
Autor: Jakub
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dominik Imielski to utalentowany fotograf i wyjątkowy człowiek, pracujący z niesamowitą pasją i zaangażowaniem. Profesjonalne podejście oraz jego poczucie humoru sprawiały, ze współpraca przebiegała znakomicie. Dyskretny i z wyczuciem, w wonej chwili nawet podtrzymywał na duchu pannę młodą! Dzięki niemu nasz najpiękniejszy dzień został uwieczniony w postaci rewelacyjnych, pełnych emocji zdjęć:) Dominik ma talent do "zatrzymania w kadrze" najpiękniejszych i wzruszających momentów, zabawnych sytuacji, całej gamy pozytywnych emocji. Rodzina i my sami wzruszaliśmy sie podczas oglądania.Dziękujemy Ci z całego serca za wyjątkową pamiątkę i gorąco polecamy!

Justyna i Kuba 28 maja 2016 

Zgłoś nadużycie
karol.surowka
Autor: Karol
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W Dominiku Imielskim możemy mówić wyłącznie w superlatywach - to profesjonalny i - naszym zdaniem - wyjątkowo utalentowany fotograf. Każdy element naszej współpracy wypadł idealnie: poczynając od ustaleń przed weselem (łatwy, bezproblemowy kontakt) przez jego pracę podczas ślubu i wesela (działał dyskretnie, bez niepotrzebnego "wtryniania się" przed parę młodą czy tańczących) aż po rzecz najważniejszą, czyli efekt końcowy - zdjęcia wyszło po prostu rewelacyjnie, Dominikowi idealnie udało się uchwycić emocje, które towarzyszyły nam i naszym gościom podczas tego wydarzenia. Na koniec czekało nas dodatkowe, miłe zaskoczenie: goście mogli po weselu wygodnie przeglądać zdjęcia, logując się na odpowiednią stronę internetową (wizytówki z adresem otrzymali od Dominika na weselu), oprócz tego dostaliśmy filmik z pokazem najlepszych fotografii. Z pełnym przekonaniem polecamy każdemu!

B i K

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 34-325

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt