Pomysły na czekoladki i prezenty dla gości weselnych

Ślub i towarzyszące mu wesele to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Ten magiczny dzień zasługuje na magiczną, szczególną oprawę. Obecnie państwo Młodzi przykładają ogromną wagę do uczynienia ślubu i wesela wyjątkowym, zgodnym z ich gustami i poczuciem estetyki. Wraz z modą na planowanie ślubów pojawiła się także trend na upominki dla gości weselnych. W końcu zależy nam na tym, aby ten dzień został zapamiętany na długo, nie tylko przez nas, ale także przez naszych gości. Warto zatem zadbać i o ten element.

Chocolissimo
Chocolissimo

Jednym z ciekawych pomysłów na podziękowanie dla gości są pralinki. Pakowane pojedynczo lub w większej ilości, z różnymi nadzieniami, a nawet… z nadrukiem! Taka forma doskonale wpisuje się w intymny, symboliczny charakter wydarzenia, a także najgorętsze trendy czyli prezenty personalizowane. Czekoladki z nadrukiem to doskonały sposób na podziękowanie gościom i podkreślenie wyjątkowości tego dnia. Mogą to być czekoladki z datą ślubu, imionami Młodej Pary. Ciekawym pomysłem jest są także pralinki z imionami gości. To nasza propozycja na osobiste podziękowanie dla gości.

Chocolissimo
Chocolissimo

Innym słodkim pomysłem będzie czekoladowy telegram – kostki czekolady, z których można ułożyć dowolną treść – inicjały Młodej Pary, imię gościa. Zamknięte w subtelnych kartonikach zachwycą Twoich gości i będą idealną ozdobą stołu weselnego.

Chocolissimo
Chocolissimo

Dużą popularnością cieszy się słodki kącik na weselu, zwany także Candy barem. W internecie można znaleźć mnóstwo pomysłów na jego przygotowanie – słodkie, w pastelowych kolorach, z kokardkami, groszkami, ozdobione koronką. Inspiracji jest mnóstwo!

Chocolissimo
Chocolissimo

Poza tortem doskonale wpasują się tam drobne słodkości dla dzieci i owoce w czekoladzie czy też słodkie przekąski dla gości, np. torciki z czekolady. Te i inne pomysły znajdziesz na www.chocolissimo.pl

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak przygotować słodki stół na wesele? Wygląda obłędnie!
Jak przygotować słodki stół na wesele? Wygląda obłędnie!
W kwestii Twojego Wesela przygotowanie słodkiego stołu jest tylko jednym z wyzwań, które przed Tobą stoją. Jak je wygrać?
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdźcie inspiracje i zaplanujcie wesele z głową pełną pomysłów! Pomysłów, które znajdziecie już 1 października w czasie krakowskich Targów Młodej Pary. Wejdźcie na stronę wydarzenia i zarezerwujcie swoje miejsca, aby poczuć klimat tego najważniejszego dnia w Waszym życiu!
Superfoods na codzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle
Superfoods na codzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle
Superkoktajle to przede wszystkim zestaw smakowitych i najzdrowszych przepisów na koktajle, ale też źródło inspiracji do tworzenia własnych superkompozycji. Książka uświadamia, jak wiele produktów typu superfoods polskiego pochodzenia jest dostępnych dokoła nas, na co dzień. Czas zacząć z tej wiedzy korzystać dla własnego superzdrowia!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji