Pomysły na czekoladki i prezenty dla gości weselnych

W końcu zależy nam na tym, aby ten dzień został zapamiętany na długo, nie tylko przez nas, ale także przez naszych gości. Warto zatem zadbać i o ten element.

  • Wesele
  • Polecane
  • Guest-blogger

Ślub i towarzyszące mu wesele to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Ten magiczny dzień zasługuje na magiczną, szczególną oprawę. Obecnie państwo Młodzi przykładają ogromną wagę do uczynienia ślubu i wesela wyjątkowym, zgodnym z ich gustami i poczuciem estetyki. Wraz z modą na planowanie ślubów pojawiła się także trend na upominki dla gości weselnych. W końcu zależy nam na tym, aby ten dzień został zapamiętany na długo, nie tylko przez nas, ale także przez naszych gości. Warto zatem zadbać i o ten element.

zapiszChocolissimo
Chocolissimo

Jednym z ciekawych pomysłów na podziękowanie dla gości są pralinki. Pakowane pojedynczo lub w większej ilości, z różnymi nadzieniami, a nawet… z nadrukiem! Taka forma doskonale wpisuje się w intymny, symboliczny charakter wydarzenia, a także najgorętsze trendy czyli prezenty personalizowane. Czekoladki z nadrukiem to doskonały sposób na podziękowanie gościom i podkreślenie wyjątkowości tego dnia. Mogą to być czekoladki z datą ślubu, imionami Młodej Pary. Ciekawym pomysłem jest są także pralinki z imionami gości. To nasza propozycja na osobiste podziękowanie dla gości.

zapiszChocolissimo
Chocolissimo

Innym słodkim pomysłem będzie czekoladowy telegram – kostki czekolady, z których można ułożyć dowolną treść – inicjały Młodej Pary, imię gościa. Zamknięte w subtelnych kartonikach zachwycą Twoich gości i będą idealną ozdobą stołu weselnego.

zapiszChocolissimo
Chocolissimo

Dużą popularnością cieszy się słodki kącik na weselu, zwany także Candy barem. W internecie można znaleźć mnóstwo pomysłów na jego przygotowanie – słodkie, w pastelowych kolorach, z kokardkami, groszkami, ozdobione koronką. Inspiracji jest mnóstwo!

zapiszChocolissimo
Chocolissimo

Poza tortem doskonale wpasują się tam drobne słodkości dla dzieci i owoce w czekoladzie czy też słodkie przekąski dla gości, np. torciki z czekolady.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Chocolissimo Upominki dla gości

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!