Malowane torty ślubne!

Zanim wybierzesz ozdobę swojego tortu zastanów się, co będzie harmonizowało z wystrojem całości uroczystości. Pamiętaj, że wszystko musi stanowić spójną całość. Skorzystaj z okazji, żeby dowiedzieć się, co będzie prezentowało się najlepiej!

Malowane torty ślubne!
Foto: Divulgação Amalie Orrange Photography
  • Wesele
  • Rada
  • Polska

Już w starożytnym Rzymie weselne torty były traktowane jako symbol pomyślności i szczęścia dla Pary. Z czasem te słynne przysmaki zaczęły mieć różne smaki i zaczęły prezentować się w różny sposób – dekoracje stały się coraz bardziej wyrafinowane. Ucieszyło to Pary, które mają indywidualne podejście do swoich weselnych słodkości!

 

zapiszlu2
Foto: divulgação facebook

 

Publikacja

Ciasto weselne zaczyna spełniać wiele funkcji: ręcznie malowana słodkość wyłania się jako coś twórczego i zindywidualizowanego. To naprawdę super pomysł! Dzięki niemu Wasze ciasto będzie naprawdę jedyne w swoim rodzaju. Tort weselny może być również odzwierciedleniem tego, jaki temat Para wybrała na swój ślub.

 

zapiszFoto: Divulgação Lavara Photography
Foto: Divulgação Lavara Photography

 

Ciasto z kwiatami

Niewątpliwie ciasta z obrazem kwiatów i liści są czymś, co Narzeczeni pożądają najbardziej. Artysta, który tworzy dany tort opracowuje cały obraz bazując na tych samych kolorach i rodzajach kwiatów, które zostały wybrane do dekoracji weselnej. Dzięki temu wszystkie elementy tworzą całość- barwną i harmonijną. Twoi Goście na pewno się zachwycą!

Użyj kwiatów na jesienne wesele- to będą jasne i kolorowe dekoracje. A jakie innowacyjne! Zaskocz swoich Gości!

 

zapiszFoto: V Rebel Cinema One
Foto: V Rebel Cinema One

 

Ciasto z akwarelą

Ciasta i ciastka z motywem przypominającym obraz akwarelowy są lekkie i nowoczesne. Zazwyczaj są wykonane w pastelowych kolorach. Mogą przedstawiać obrazy wybrane przez Parę. Dzięki temu wspaniale sprawdzą się na nowoczesnych i romantycznych weselach.

 

zapiszFoto: Divulgação Weddingomania
Foto: Divulgação Weddingomania

 

Ciasto z ptakami i ważkami

Jeżeli chodzi o zakochanych ludzi, to często mówi się o nich, że są niczym papużki nierozłączki. Dlatego też motyw ptaków i ważek jest bardzo popularny jeżeli chodzi o torty ślubne. To też dobra opcja dla miłośników przyrody.

 

zapiszlu6
Foto: divulgação Confiserie de Lu

 

Tort artystyczny

Te ciastka uznawane są za prawdziwe dzieła sztuki i podczas wesela mogą być główną atrakcją wystroju. Mogą zawierać inspirowane impresjonistyczne pejzaże, na przykład Claude Moneta.

 

zapiszFoto: Divulgação Confiserie de Lu
Foto: Divulgação Confiserie de Lu

 

Tort z efektem ombre

Dzięki efektowi ombre ciasta weselne prezentują się niezwykle nowocześnie. Zazwyczaj wykonuje się to w taki sposób, że ciemniejszy kolor jest u podstawy, a u góry jaśniejszy. Ciekawym trendem jest również ciasto z plisami.

 

zapiszFoto: Divulgação Weddbook
Foto: Divulgação Weddbook

 

 Geometryczne

Geometryczne dekoracje to trend zaskakujący i nowoczesny, który szturmem zdobył serca Nowożeńców, którzy chcą ślubu z nowoczesnymi i stylowymi akcentami. Efekt 3D sprawi, że ciasto będzie prezentowało się niezwykle nowocześnie!

 

zapiszFoto: Divulgação Happywedd
Foto: Divulgação Happywedd

 

Tort Vitral 

Ten styl naśladuje kawałki szkła barwione różnymi technikami. Dobrze dopasowywana jest kolorystyka całości- taki tort może być utrzymany w pastelowych lub bardzo żywych barwach.

 

zapiszFoto: Divulgação Cake Chooser
Foto: Divulgação Cake Chooser
zapiszFoto: Divulgação Cake Chooser
Foto: Divulgação Cake Chooser

 

Tort Vintage 

Obrazy, które pojawiają się na tych ciastach są inspirowane starymi obrazami czy starym pismem. Mają w sobie urok i elegancję minionych dekad. Wykorzystuje się tu pastelowe odcienie czy kolor złoty lub srebrny.

 

zapiszFoto: Divulgação Mango Studios
Foto: Divulgação Mango Studios

 

 Torty tatuażowe

Pary, które są nowoczesne i mają w sobie szczyptę ostrości, na pewno chętnie zdecydują się na torty z tatuażem. Old school, new school, wschodni, celtic czy religijny- wszystko zależy od preferencji Pary.

 

zapiszFoto: Divulgação Cocoa Cabana Chocolatiers
Foto: Divulgação Cocoa Cabana Chocolatiers

 

Zanim wybierzesz ozdobę swojego tortu zastanów się, co będzie harmonizowało z wystrojem całości uroczystości. Pamiętaj, że wszystko musi stanowić spójną całość. Skorzystaj z okazji, żeby dowiedzieć się, co będzie prezentowało się najlepiej!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!