• Magazyn
  • Winietki ślubne pełne uroku! Usadź swoich gości przy stole weselnym

Winietki ślubne pełne uroku! Usadź swoich gości przy stole weselnym

Estetyczne i eleganckie- najmodniejsze winietki dla gości weselnych. Poznaj piękne wzory!

Winietki ślubne pełne uroku! Usadź swoich gości przy stole weselnym
  • Dekoracje
  • Rada
  • Polska

Czy Wy również martwicie się o to, aby Wasi goście weselni bez problemu znaleźli miejsca, które dla nich przygotowaliście i usiedli zgodnie z ustaloną wcześniej rozpiską? Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą winietki ślubne – małe papierowe kartoniki z nadrukowanymi nazwiskami gości weselnych. Dzięki bieżącym trendom i różnym nowinkom ze świata dekoracji weselnych możemy jednak znacznie urozmaicić ten klasyczny design i wybierać spośród różnorodnych wzorów, kształtów i kolorów winietek ślubnych.

 

Klasyczne wizytówki

Publikacja

Najbardziej klasyczną, a zarazem elegancką formę mają klasyczne, kartonowe wizytówki, które należy postawić bezpośrednio na talerzach gości lub tuż obok zastawy. Do wyboru macie różnorodne wzory i kolory takich winietek, które z łatwością dopasujecie do wybranego motywu kolorystycznego Waszego wesela. Wraz z marką Z/Miłości przedstawiamy Wam kilka ciekawych propozycji!

zapisz
Z/Miłości
zapisz
 Z/Miłości
zapisz
 Z/Miłości
zapisz
 Z/Miłości

 

Jeśli chcecie podkreślić oryginalny charakter uroczystości, warto dobrać nietypową formę winietek ślubnych. Szczególną popularnością cieszą się wizytówki ozdobione ażurowymi dekoracjami wyciętymi w różnorakim kształcie na przykłąd serduszek. Delikatne wzory będą przepiękną dekoracją Waszych stołów weselnych i z pewnością spodobają się Waszym gościom!

 

zapisz
 Z/Miłości
zapisz
 Z/Miłości
zapisz
 Z/Miłości
zapisz
 Z/Miłości

 

Pożyteczne i słodkie!

Winietki mogą mieć również dodatkowe zastosowanie! Jeśli chcemy podziękować naszym gościom za przybycie, możemy połączyć te dwie funkcje i skorzystać z winietek, które jednocześnie spełniają funkcję opakowań na drobne podarki dla gości. Do wyboru macie różnorodne, bardzo ciekawe wzory, takie jak kartonowe krzesełka oraz pudełeczka w kształcie fraka i sukienki. Do takich form wkładamy różnorodne słodkości. Podpowiadamy, że najbardziej eleganckim, a jednocześnie smakowitym wyborem będą migdały w lukrze czy też czekoladki!

 

zapisz
 Z/Miłości

Winietki w formie przypinek

Najbardziej oryginalnym, a jednocześnie zabawnym rodzajem winietek są metalowe winietki-przypinki dla gości weselnych. To rewelacyjny, śmieszny gadżet, który na weselu znajdzie niejedno zastosowanie. Dzięki nim goście nie tylko znajdą swoje krzesła, ale i będą mogli je zastosować podczas poznawania współbiesiadników i nawiązywania nowych znajomości. Gdy impreza się już zakończy, goście zabiorą przypinki ze sobą jako atrakcyjną pamiątkę z Waszego ślubu!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Zaproszenia Z/Miłości Zaproszenia ślubne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!