Zaproszenia Z/Miłości

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Zaproszenia Z/Miłości

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Zaproszenia ślubne są wyjątkowym rodzajem papeterii, która od pierwszego kontaktu powinna wzbudzać odpowiednie emocje. Wasi bliscy po otrzymaniu zaproszenia muszą wejść w „Wasz” świat, wzruszyć się lub autentycznie radośnie uśmiechnąć. To zaproszenia ślubne są nośnikiem i podkreśleniem Waszej historii. Powinny być więc wykonywane z pasji oraz…miłości. Właśnie taka jest filozofia naszej firmy! Uwielbiamy piękne detale, które podkreślą charakter Waszego ślubu, dlatego tylko takimi zdobimy nasze zaproszenia oraz dodatki. W naszej ofercie prezentujemy nietuzinkowe wzory, które idealnie dopasujecie do stylu Waszego wesela. Naszą misją jest to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali luksusowe produkty pełne miłości. Aby to uzyskać wkładamy serce w każde zamówienie, a aby zagwarantować najwyższą jakość posiadamy profesjonalne maszyny poligraficzne oraz wybieramy najlepsze materiały. Efektem są zaproszenia o najlepszym możliwym wydruku w żywych kolorach. Każda ozdoba wykonana jest przez nas ręcznie i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Chcemy ukazać również, że ekskluzywne produkty mogą wiązać się z uczciwymi cenami. Czy powiesz „TAK” naszym zaproszeniom?

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy

Opinie o Zaproszenia Z/Miłości

1.2
161 opinii
161 opinii
Profesjonalizm
(5)
(2)
(1)
(153)
Jakość/cena
(10)
(3)
(3)
(10)
(135)
Polecasz to?
(4)
(2)
(1)
(154)
tomexb28
Autor: Tomek
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Tragedia. Mój błąd bo nie spojrzałem wcześniej na opinie. Nie można się dodzwonić. Nawet nie wiadomo czy ktoś tam pracuje. Na wszystkie pytania odpisują że w trakcie realizacji itp. Nie wiem dlaczego jeszcze istnieje ta firma.

Zgłoś nadużycie
patryk.kukulski30
Autor: Patryk
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Totalne gówno. Zero kontaktu ze "sprzedającym". Boot na infolinii. Jedna wielka żenada. Opcja edycji zaproszeń nie działa, pewnie dlatego jest dostępna dopiero po opłaceniu zamówienia. Sprytne acz wyjątkowo perfidne. Nie polecamy

Zgłoś nadużycie
kinga_k24
Autor: Kinga
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy sklep zmiłości.pl. Duży wybór zaproszeń, winietek, różnych dekoracji i prezentów za bardzo niską cenę. Jakość zamówionych produktów była naprawdę wysoka. Przesyłkę otrzymaliśmy przed planowanymi datami dostarczenia. Zamówiliśmy w dwóch paczkach i zarówno jedna jak i druga paczka przyszła starannie zapakowana ze wszystkimi zamówionymi elementami. Serdecznie polecamy ten sklep!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt