Zaproszenia Z/Miłości

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Zaproszenia Z/Miłości

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Zaproszenia ślubne są wyjątkowym rodzajem papeterii, która od pierwszego kontaktu powinna wzbudzać odpowiednie emocje. Wasi bliscy po otrzymaniu zaproszenia muszą wejść w „Wasz” świat, wzruszyć się lub autentycznie radośnie uśmiechnąć. To zaproszenia ślubne są nośnikiem i podkreśleniem Waszej historii. Powinny być więc wykonywane z pasji oraz…miłości. Właśnie taka jest filozofia naszej firmy! Uwielbiamy piękne detale, które podkreślą charakter Waszego ślubu, dlatego tylko takimi zdobimy nasze zaproszenia oraz dodatki. W naszej ofercie prezentujemy nietuzinkowe wzory, które idealnie dopasujecie do stylu Waszego wesela. Naszą misją jest to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali luksusowe produkty pełne miłości. Aby to uzyskać wkładamy serce w każde zamówienie, a aby zagwarantować najwyższą jakość posiadamy profesjonalne maszyny poligraficzne oraz wybieramy najlepsze materiały. Efektem są zaproszenia o najlepszym możliwym wydruku w żywych kolorach. Każda ozdoba wykonana jest przez nas ręcznie i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Chcemy ukazać również, że ekskluzywne produkty mogą wiązać się z uczciwymi cenami. Czy powiesz „TAK” naszym zaproszeniom?

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Zaproszenia Z/Miłości i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Chcę wziąć udział!

Opinie o Zaproszenia Z/Miłości

1.1
25 opinii
25 opinii
Profesjonalizm
(25)
Jakość/cena
(1)
(1)
(23)
Polecasz to?
(25)
wojsz
Autor: Waldemar
1
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Witam nie polecam tej firmy.

Proszę tą firmę omijać szerokim łukiem .

Zamówienie złożone 02.04.2023 potwierdzony termin realizacji 16.04.2023 do 18.05. 23 zamówienie nie zrealizowane .Pomimo kilkukrotnego zapytania kiedy dojdzie do realizacji zamówienia. Reklamacja złożona 18.05.23 braku realizacji zamówienia nie rozpatrzona do dnia dzisiejszego tj.08.06.23 .Dramat brak możliwości kontaktu telefonicznego , mailowy z dużym opóźnieniem brak merytorycznej opdowiedzi na zadane pytanie czy zamówienie będzie zrealizowane jeśli tak to kiedy -brak odpowiedzi .

Zdecydowanie nie polecam  wskali oceny od 0 do 5     0 !!!!!   

Zgłoś nadużycie
psmerf19
Autor: Papa
1
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Sytacja bardzo podobna jak u Państwa wyżej , zamówiłam zaproszenia i wszystko było ok więc postanowiłam zamówic też winietki i podziękowania dla gości. Zapłaciłam  dodatkowo za ekspresową wysyłkę, zamówienie od tygodnia ma status do spakowania i nic . Na maile z zapytaniem co z moją paczką dostaje tylko informację ,że wkrótce wyślą.  Dwa dni do wesela a ja zostałam z niczym . Stanowczo nie polecam!!!

Zgłoś nadużycie
a.michalak999
Autor: Agnieszka
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zwykle czytam opinie, tym razem niestety tego nie zrobiłam. Za pierwszym razem kontakt z firmą był w porządku, zamówiłam zaproszenia i dotarły na czas. Wobec tego, kiedy przyszedł czas zamawiania winietek i podziękowań dla gości, zdecydowałam się na tę firmę. Niestety, ślub za tydzień i nie zanosi się na to że zamówienie dotrze, nie odpowiadają na maile, a przewidywany czas wysyłki minął dwa tygodnie temu. Obawiam się że pieniędzy też nie zobaczę. Trudna sytuacja, bo teraz nie zdążę zamówić innych podziękowań, a co do winietek muszę się ratować takimi do samodzielnego wypełnienia i liczyć że dotrą na czas. Czasem uda się dostać to co się zamówiło, ale lepiej nie ryzykować. Oszuści, z którymi nie da się skontaktować. Nie polecam 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt