• Magazyn
  • Wesele
  • Słodkie stoły na weselne. Przepyszne i bardzo wyjątkowe!

Słodkie stoły na weselne. Przepyszne i bardzo wyjątkowe!

Jeżeli chcesz osłodzić życie swoich Gości w dniu Twojego ślubu, to zapraszamy do tej galerii!

  • Wesele

W kwestii ślubów na przestrzeni lat bardzo wiele się zmieniło- i wciąż zmienia. Codziennie pojawiają się innowacje, chociażby w stylistyce ślubnej. Coraz więcej Par decyduje się na to, aby na swoim weselu podawać więcej smakołyków niż sam tort, dlatego na w swoje przyjęcie wkomponowują słodki stół. Dzisiaj mamy dla Was galerię, w której możecie znaleźć inspiracje do tego właśnie elementu.

Publikacja

Inspiracją będzie także miejsce, wspaniała przestrzeń w Warszawie Samo Centrum Wszechświata sprawi, że każdy element, także słodki stół będzie wyglądał lepiej- miał dużo światła, przestrzeni i sposobność ,aby się wyróżniać. Miejsce jest niezwykłe, więc koniecznie musicie sprawdzić to miejsce.

Swój słodki stół możesz utrzymać w stylu eleganckim i podać na nim makaroniki- wytworne ciasteczka wypełnione kremami w tysiąca smaków. Jeżeli wybierzesz jednak styl rustykalny, to na Twoim stole nie może zabraknąć uroczych babeczek. Zasmakują wszystkim Gościom. Dla dzieci będą dedykowane miseczki z ciasteczkami i lizakami. Na pewno będą zachwycone! Przygotuj jak najbardziej oryginalne smakołyki.

Nie przegap wszystkich pomysłów na słodkie stoły. Każda prezentacja przedstawiona w naszej galerii jest naprawdę wyjątkowa. Słodka chwila na wyjątkowy dzień. Będzie idealnie! Jeżeli chcesz osłodzić życie swoich Gości w dniu Twojego ślubu, to zaproponuj im słodki stół. Na pewno będą zachwyceni. W naszej galerii odnajdziesz 20 pomysłów na tego typu prezentację. Zainspiruj się. Twój słodki stół będzie zachwycający!

Zobacz także:

Podziękowania dla gości weselnych! 25 oryginalnych upominków!

Wesele w stylu rustykalnym- 5 pomysłów na dekorację stołów

Dekoracje ślubne na ślub w ogrodzie. Zamarzysz o takim klimacie!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Słodkie stoły na weselne. Przepyszne i bardzo wyjątkowe!