Wesele

Jednym z najważniejszych aspektów ślubu jest organizacja przyjęcia weselnego. Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące menu, organizacji i dekoracji stołów i wielu innych pytań!

Filtruj według :
  • Rada
  • Polska
  • Przyjecie
  • Poprawiny
  • Dopiero poślubieni
  • Tort slubny

Poprawiny - jak wyglądają i ile trwają?

8 maj 2023
Tradycja organizowania poprawin, które następują dzień po szalonej weselnej zabawie, wywodzi się z zamierzchłych staropolskich zwyczajów. Obecnie, wiele Par Młodych mierzy się z dylematem, czy warto jest podążać za ślubną etykietą organizując poprawiny dla zaproszonych przez nich gości weselnych - szczególnie w tych czasach, kiedy coraz więcej przyszłych Nowożeńców rezygnuje z tego rodzaju przyjęć. Jak więc podjąć ostateczną decyzję, czy w naszym wypadku poprawiny wesela są koniecznością czy możemy sobie pozwolić na zerwanie z tradycją i ograniczenie się tylko do jednej uroczystości? Zapewniamy, że treść tego artykułu rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości!

Jaki tort weselny wybrać? - kompletny przewodnik

11 kwi 2023
Tort weselny jest symbolem wspólnego, słodkiego życia Państwa Młodych. Ten magiczny wypiek, stanowi także punkt kulminacyjny podczas każdego weselnego przyjęcia. Jego wizualne piękno często budzi zachwyt gości, a uroczysty moment wniesienia go na salę weselną - to chwila, którą warto zachować w pamięci na długie lata. Miejmy jednak na uwadze, że w tym wypadku, nie tylko wygląd ma znaczenie. Para Młoda, która stoi przed wyborem najważniejszego deseru podczas zabawy weselnej - musi zdecydować także o jego cenie, formie oraz co najważniejsze - niepowtarzalnym smaku.

Wino na wesele - niezbędny poradnik

29 mar 2023
Tradycyjne polskie wesele to najczęściej huczna zabawa do białego rana, gdzie schłodzona wódka jest jego niezbędnym elementem, który musi pojawić się na każdym weselnym stole. Pamiętajmy jednak, że jako Gospodarze weselnego przyjęcia warto pomyśleć również o tych, którzy gustują w lżejszych i bardziej wysublimowanych napojach alkoholowych. W takim wypadku, wino na wesele będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Malowane torty ślubne!

26 lut 2023
Zanim wybierzesz ozdobę swojego tortu zastanów się, co będzie harmonizowało z wystrojem całości uroczystości. Pamiętaj, że wszystko musi stanowić spójną całość. Skorzystaj z okazji, żeby dowiedzieć się, co będzie prezentowało się najlepiej!
Publikacja

Filmy

...