• Magazyn
  • Moje wielkie Greckie marzenie – wywiad z Małgorzatą Przybylską, właścicielką agencji Ślub w Grecji.

Moje wielkie Greckie marzenie – wywiad z Małgorzatą Przybylską, właścicielką agencji Ślub w Grecji.

Jakie słowo słowo pojawia się w Waszej głowie gdy myślicie o wymarzonym ślubie ? Jeżeli tym słowem jest Grecja bez wątpienia zainteresuje Was ten artykuł. Właścicielka agencji Ślub w Grecji zaprosi Was do kawałka jej magicznego, antycznego świata.

Moje wielkie Greckie marzenie – wywiad z Małgorzatą Przybylską, właścicielką agencji Ślub w Grecji.
Ślub w Grecji
  • Ceremonia
  • Rada
  • Sponsored
  • Polska

Grecja, kraj położony na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego z dostępem do czterech mórz, Egejskiego, Kreteńskiego, Jońskiego i Śródziemnego. Poza częścią kontynentalną w skład Grecji wchodzi około 2500 wysp. Zatem gdy wyobrażasz sobie swoje wesele w otoczeniu mórz, atmosferze igrzysk olimpijskich i niesamowitych krajobrazów Grecja jest strzałem w dziesiątkę. Na plaży, w ogrodzie, z wulkanem w tle, na tle klifów, na tle morza, na tle gór, pomysłów jest wiele, jednak jak się za to zabrać ?Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie profesjonalnego Wedding Plannera, który jest związany z Grecją od wielu lat i zna ją od podszewki. Dla właścicielki agencji Ślub w Grecji organizacja wyjątkowego dnia na powiedzenie sobie tak jest czymś naturalnym.

Co jest Twoją główną inspiracją?

Tu odpowiedź sprowadza się do Grecji. Kiedy podróżuję, dojeżdżam w jeszcze nieodkryte przeze mnie miejsca i okazuje się, że są to miejsca, w których można zorganizować piękną ceremonię ślubną. I mimo tego, że Grecję znam od podszewki, to w każdym roku dodaję do naszej oferty nowe miejsca. I właśnie to jest niesamowite, że w ślubach za granicą nie ma stagnacji, zawsze pojawia się coś nowego.

zapiszOdkryj wiecej o Ślub w Grecji
Ślub w Grecji

Co uważasz za największe wyzwanie w swojej pracy ?

Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Zdajemy sobie sprawę, że ślub to najważniejszy dzien w życiu każdego człowieka. Dlatego wszystko musi być perfekcyjnie zaplanowane i zorganizowane. Jest to pracochłonne, jednak nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście dają gwarancję idealnego wesela. Poza tym jest to bardzo satysfakcjonujące wyzwanie: radość naszych par po ślubie jest nieoceniona i daje poczucie dobrze wykonanego zadania.

zapiszOdkryj wiecej o Ślub w Grecji
Ślub w Grecji
zapiszOdkryj wiecej o Ślub w Grecji
Ślub w Grecji

Jak budujesz relację z klientem aby czuł się komfortowo ?

Najbardziej zależy nam na słuchaniu klientów. Zadajemy pytania w celu otrzymywania informacji. Dajemy możliwość wyboru sposobu kontaktu według preferencji. Czy to mailowo, czy telefonicznie, jednak osobisty jest najkorzystniejszy dla klientów, udzielamy wszelkich potrzebnych informacji i pomagamy w podejmowaniu decyzji. Pod podanymi na stronach numerami telefonów jestem dostępna osobiście, dzięki czemu pary rozmawiają z osobą, która będzie organizowała ich ślub na miejscu. Przez cały proces wyboru i organizacji towarzyszę im osobiście, dzięki czemu mogą się czuć komfortowo.

zapiszOdkryj wiecej o Ślub w Grecji
Ślub w Grecji
zapiszOdkryj wiecej o Ślub w Grecji
Ślub w Grecji

Co odróżnia Cię od innych?

Indywidualne podejście, każdy klient jest dla nas oddzielną historią i nowym rozdziałem. Nie stosujemy szablonów, dbamy o to, żeby każdy czuł się wyjątkowo. Dlatego jesteśmy też dostępni bezpośrednio pod telefonem, rozmowy prowadzimy samodzielnie. Uważamy, że jest to najlepszy sposób na zorganizowanie perfekcyjnego wesela. Posługujemy się jeżykiem greckim, osobiście kontaktujemy się ze wszystkimi dostawcami oraz urzędami.

zapiszOdkryj wiecej o Ślub w Grecji
Ślub w Grecji

Czy możesz udzielić porady, która pomoże stworzyć idealny dzień dla naszych par?

Zaufajcie nam, bo przecież jesteśmy ekspertami w Grecji, 200 zadowolonych Par. Nie ma idealnej recepty, kazda wyspa jest inna i każde miejsce ma swoją specyfikę. Dlatego jesteśmy, aby Wam wykreować taki idealny dzien.

zapiszOdkryj wiecej o Ślub w Grecji
Ślub w Grecji

Bez wątpienia warto podążać nawet za najbardziej szalonymi marzeniami, a jeżeli potrzebujesz pomocy w ich realizacji nie wahaj się o tę pomoc zapytać. Profesjonalny wedding planner odciąży się od niepotrzebnego stresu i mnóstwa formalności, tym bardziej jeżeli chcesz zorganizować wesele za granicą. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych inspiracji, zdaj się na ludzi którzy znają się na swojej pracy i mogą podzielić się swoim długoletnim doświadczeniem. Twoje Wielkie Greckie Wesele stoi na wyciągnięcie ręki !

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Ślub w Grecji Konsultanci ślubni
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!