25 najbardziej niesamowitych oświadczyn! [film]

Większość kobiet wyobraża je sobie jako wyjątkowe i spersonalizowane, a mężczyźni planują je na długo przed tym specjalnym momentem. Oświadczyny – bo o nich mowa – nie muszą się kończyć na klęknięciu i wyciągnięciu pierścionka z kieszeni…

Fot. Przemek Białek

Oczywiście- one zawsze są wyjątkowe, ale jeżeli chcecie, aby ten dzień zapadł szczególnie w pamięci wybranki waszego serca, warto specjalnie się do niego przygotować i pomyśleć jaki moment, miejsce i sposób oświadczyn może najbardziej wyrazić Waszą miłość. W filmie stworzonym przez list25.com zobaczycie 25 kreatywnych oświadczyn, które może i Ciebie zainspirują!

Które oświadczyny najbardziej Wam się podobają? Które wywołały uśmiech, a które wycisnęły łzy? Na Wasze opinie czekamy w komentarzach!

Szukasz inspiracji na oryginalne oświadczyny? Zobacz najciekawsze pomysły w powiązanych galeriach poniżej!

Dołącz do nas na facebooku’u!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji