25 najbardziej niesamowitych oświadczyn! [film]

Większość kobiet wyobraża je sobie jako wyjątkowe i spersonalizowane, a mężczyźni planują je na długo przed tym specjalnym momentem. Oświadczyny – bo o nich mowa – nie muszą się kończyć na klęknięciu i wyciągnięciu pierścionka z kieszeni…

Fot. Przemek Białek

Oczywiście- one zawsze są wyjątkowe, ale jeżeli chcecie, aby ten dzień zapadł szczególnie w pamięci wybranki waszego serca, warto specjalnie się do niego przygotować i pomyśleć jaki moment, miejsce i sposób oświadczyn może najbardziej wyrazić Waszą miłość. W filmie stworzonym przez list25.com zobaczycie 25 kreatywnych oświadczyn, które może i Ciebie zainspirują!

Które oświadczyny najbardziej Wam się podobają? Które wywołały uśmiech, a które wycisnęły łzy? Na Wasze opinie czekamy w komentarzach!

Szukasz inspiracji na oryginalne oświadczyny? Zobacz najciekawsze pomysły w powiązanych galeriach poniżej!

Dołącz do nas na facebooku’u!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać wyjątkowe ubranka na wesele dla dzieci?
Jak wybrać wyjątkowe ubranka na wesele dla dzieci?
Ślub i wesele, to dla każdego dziecka, podobnie jak i dla jego rodziców, bardzo ważne wydarzenie. Dorośli starają się nie tylko o to, by sami wyglądali w tym dniu elegancko, ale również dbają o wygląd swoich pociech. Czym należy kierować się przy wyborze kreacji dla najmłodszycj gości? Co króluje w modzie ślubnej dla dzieci? Odpowiedzie na to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w tym artykule.
Ślub nad Morskim Okiem - najbardziej romantyczny ślub jaki można sobie wymarzyć!
Ślub nad Morskim Okiem - najbardziej romantyczny ślub jaki można sobie wymarzyć!
Gosia i Grzesiek zorganizowali najbardziej romantyczne wesele o jakim kiedykolwiek słyszeliśmy. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji