• Magazyn
  • 10 propozycji prezentów ślubnych poniżej 250 zł

10 propozycji prezentów ślubnych poniżej 250 zł

Czy ślubne prezenty muszą być bardzo kosztowen? Oczywiście, że nie! Tworząc listę prezentów ślubnych powinniśmy pamietać o tym, że by umieścić na niej również prezenty ślubne poniżej 250 zł. Dlaczego to takie ważne i jakie prezenty należą do tej grupy dowiecie się dzięki Zankyou.

  • Organizacja

Czy prezenty ślubne musza być bardzo kosztowne? Oczywiście, że nie! Pamiętajmy, że przydatne mogą okazać się również prezenty stosunkowo niedrogie. Warto więc podczas tworzenia listy prezentów ślubnych uwzględnić wszelkie swoje potrzeby i umieścić na niej również prezenty, które chcemy otrzymać, i na których zakup stać każdego z naszych gości.

Publikacja

Oto 10 propozycji prezentów droższych i tańszych, jednak koszt zakupu żadnego z nich nie przekracza 250 zł:

Kosz piknikowy z wyposarzeniem

zapisz
Kosz piknikowy z wyposażeniem CILIO dla 4 osób. Cena 249 zł. Źródło: www.bigsale.com.pl

Prezent niebanalny i praktyczny. Dzięki niemu planowanie każdego pikniku czy czasu spędzonego na świeżym powietrzu będzie prostsze. Kosz taki jest bowiem wyposażony w noże, widelce, łyżeczki, kieliszki, talerze oraz korkociąg, czyli zestaw niezbędny do tego, by piknik był udany.

Koc hiszpański

zapisz
Lawal koc hiszpański Piel. Cena 240 zł. Źródło: www.dosypialni.com

Jest to prezent z pewnością praktyczny i bardzo gustowny. Koc taki idealnie sprawdzi się w każdym z domów. Jest on tak miły w dotyku i miękki, że każdy z przyjemnością zechce w chłodne dni się pod nim ogrzać. Koc taki można również użyć jako narzutę na łóżko w sypialni. Tak więc  jest to prezent nie tylko gustowny i praktyczny ale również wielofunkcyjny.

Grill elektryczny

zapisz
Zelmer grill elektryczny. Cena 158 zł. Źródło: www.neo24.pl

Kto z nas nie jest miłośnikiem sezonu grillowego? Kto z nas nie lubi potraw z grilla? Dzięki prezentowi jakim jest grill elektryczny Młoda Para przez cały rok będzie mogła delektować się aromatem grillowanych smakołyków. Prezent taki nie jest być może niezbędny, ale z pewnością jest to bardzo przydatny kuchenny gadżet.

Toster

zapisz
Russell Hobbs toster. Cena 193 zł. Źródło: www.neo24.pl

O tym urządzeniu chyba nikomu nie trzeba opowiadać. Każdy również wie, jak bardzo przydatne jest ono podczas przygotowywania śniadania. Tak jakoś się składa, że grzanki, to królowe śniadań w wielu domach. Warto więc zadbać o to, by i toster znalazł się na liście prezentów ślubnych.

Gofrownica

zapisz
Moulineks gofrownica. Cena 168,99. Źródło: www.neo24.pl

Czy wiecie jakie pyszne mogą być domowe gofry? Dzięki posiadaniu takiego urządzenia będziecie mogli się o tym przekonać. Gofrownica jest więc świetnym pomysłem na prezent ślubny.

Płyty CD w ulubioną muzyką

zapisz
Płyty CD z ulubioną muzyką możemy zestawiać w dowolnych ilosciach. Źródło: www.glamki.pl

To prezent bardzo sentymentalny. Warto jednak umieścić płyty CD ze swoją ulubioną muzyką na liście prezentów ślubnych. W ten sposób możemy otrzymać coś, na czym nam zależy, co zawsze będzie fajna pamiątką i do czego z przyjemnością będziemy wracać .

Zestaw akcesoriów do wina

zapisz
Zestaw do wina NIEZBĘDNIK Vacu Vin. Cena: 109 zł. Źródło: www.r.twenga.pl

Taki zestaw przyda się nie tylko miłośnikom tego trunku. Jest on bardzo przydatny w każdym domu. Dzięki takiemu zestawowi można m.in. z łatwością utrzymać odpowiednią temperaturę wina, a także w bezpieczny sposób przechowywać napoczętą butelkę. Więcej akcesoriów znajdziesz na liście prezentów ślubnych dla miłośników dobrych trunków.

Stojak na wino 

zapisz
Stojak na butelki Grapevine. Cena: 130 zł. Źródło: www.fabrykaform.pl

Nie ma co tu dużo pisać. Gdy w naszym domu gości wino, to musimy mieć również miejsce na jego przechowywanie. Stojak na wino będzie określał to miejsce, a co więcej może stać się również elementem dekoracyjnym w naszym mieszkaniu. Do takiego stojak warto dokupić dobre markowe wino.

Zestaw do kawy i herbaty

zapisz
Zestaw do kawy i herbaty Luigi. Cena: 199 zł. Źrdóło: www.meble.vox.pl

Zestaw taki z pewnością przyda się w każdym domu. Dzieki niemu podawanie herbaty czy kawy najbliższym oraz gościom będzie sprawiało prawidzia przyjemności. No i będzie robiło wrażenie na każdym. Prawdziwy profesjnalizm.

Kupon na zabiegi SPA

zapisz
Kupon na zabiegi SPA to idelany prezent ślubny. Źródło:www.greenteaspa.pl

Ten prezent z pewnością przyda się, gdy emocje związane ze ślubem i przygotowaniami do niego już opadną. To co zyska Młoda Para to nie tylko relaksacyjne zabiegi, ale również wspólne chwile spędzone w niecodziennych warunkach, które z pewnością będą mile wspominane.

Wszystkie prezenty, również te, których cena nie przekracza 250 zło możecie zamieścić na Liście Prezentów Ślubnych on-line. Wszystkie niezbędne informacje na jej temat znajdziecie TUTAJ.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!