• Magazyn
  • Za drzwiami małżeńskiej sypialni

Za drzwiami małżeńskiej sypialni

  • Organizacja

Ślub i wesele to ogrom przygotowań. Przyjemnych, ale wyczerpujących. Dlatego też tak wiele młodych par, tuż po wstąpieniu w związek małżeński decyduje się na wakacyjny wyjazd, który, nawet jeśli trwa tydzień dla nich, jest miodowym miesiącem. To czas pełen żywych wspomnień z przygotowań do uroczystości oraz pełen emocji związanych ze zmianą stanu cywilnego. A może, zamiast w dalekich, ciepłych krainach, lepiej wracać pamięcią do tych chwil w domowych pieleszach, we własnym, małżeńskim łożu i romantycznej alkowie?!

zapisz
Łóżko drewniane SPACE ze sklepu Beds.pl

Łóżko na start i… metę

Publikacja

Mebel do spania, i nie tylko, to jeden z najważniejszych mebli dla młodego małżeństwa. Wygodne, duże małżeńskie łóżko z wygodnym materacem sprawi, że wspólne chwile będą pełne komfortu. Jaki zatem mebel wybrać? Kwestią najistotniejszą jest jego wymiar. Standardowy i najbardziej popularny, wybierany przez małżeństwa wynosi 160 x 200 cm. To szerokość, która zagwarantuje obojgu wygodę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby łóżko miało 2 metry szerokości. Wówczas pole do popisu jest jeszcze większe. Niezwykle ważny jest także design mebla do spania. Jeśli cenicie sobie tradycję oraz ponadprzeciętną trwałość wybierzcie łóżko z naturalnego drewna i postawcie sobie za cel bycie tak trwałym związkiem, jak lite drewno. Tym, którzy wolą „miękkie lądowanie” i cenią nowoczesną formę poleca się łóżka tapicerowane. Zarówno te z tkaniny, ekoskóry jak i skóry naturalnej uprzyjemnią każdą chwilę spędzoną za drzwiami sypialni. Jeśli pośród podanych opcji nie znaleźliście tej dla siebie, doskonałą propozycją wydają się być meble, które łączą ze sobą trwałość drewna z oryginalnym tapicerowaniem. Łóżko z panelem ściennym czy tapicerowanym zagłówkiem zapewni same przyjemne chwile i nikogo nie będzie dziwić, że nie będziecie chcieli takiego łóżka opuszczać.

zapisz
Łóżko drewniane Beds.pl

Łóżko – oryginalny prezent

Planujecie swój ślub? Dopinacie szczegóły? Tworzycie listę prezentów? A może warto wpisać na nią łóżko?! To oryginalny pomysł na prezent, który, z całą pewnością, podchwycą wasi goście. Pomyślcie tylko, jak dumny będzie ofiarodawca, kiedy przy każdym spotkaniu z nim będziecie oznajmiać, jak wspaniały to był prezent.

zapisz
Łóżko tapicerowane PAOLA ze sklepu Beds.pl
zapisz
Łóżko drewniane z tapicerowanym panelem ściennym BIT ze sklepu Beds.pl
zapisz
Łóżko drewniane z poduchami JAMES ze sklepu Beds.pl
zapisz
Łóżko tapicerowane SEA ze sklepu Beds.pl

Łóżko, bez względu na to czy będzie prezentem ślubnym, czy pierwszym waszym wspólnym zakupem, jest meblem, który we wnętrzach waszego mieszkania stanąć musi. W końcu to mebel, który ma największy wpływ na zacieśnianie więzów małżeńskich. Odpowiednio dobrany do waszych potrzeb sprawi, że znajdzie się w nim miejsce także dla owocu waszej miłości. Wszystkim Wam życzymy chwil pełnych uniesień i komfortu za drzwiami sypialni.


pierwszy taniec

 BEDS.PL
Doświadczony producent łóżek drewnianych.

    Kontakt: beds@beds.pl; tel. 052 344 08 08

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!