Suknie Rosa Clara w salonie Lisa Ferrera - wyjątkowa promocja

Marzysz o pięknej sukni z kolekcji Rosa Clara? Twoje marzenia mogą się spełnić we wrocławskim salonie Lisa Ferrera. Te wyjątkowe suknie będzie można obejrzeć nie tylko na miejscu, ale również podczas targów ślubnych we Wrocławiu, a na przymiarki wybrać się wyjątkowo także w niedzielę, 12 stycznia. Tego dnia czekać będą wyjątkowe promocje.

Suknie ślubne Rosa Clara 2014

Suknia ślubna za darmo
Wybrane modele Rosa Clara 2014 są dostępne w mieszczącym się przy Placu Kościuszki 17 we Wrocławiu salonie Lisa Ferrera Exclusive. Kolekcja zostanie zaprezentowana także w niedzielę, 12 stycznia, podczas XI Dolnośląskich Międzyplanetarnych Targów Ślubnych w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jedną z największych atrakcji imprezy jest możliwość wygrania bonu o wartości 3.000 zł na zakup dowolnej sukni ślubnej z salonu Lisa Ferrera Exclusive właśnie.

Lisa Ferrera zaprasza!

Hiszpańska promocja
Salon przy Pl. Kościuszki otwarty będzie także w niedzielę, 12 stycznia, w godzinach 10-16, aby Panny Młode mogły w miłej i przyjemnej atmosferze, pozbawionej targowego zgiełku przymierzyć suknie ślubne Rosa Clara oraz modele z innych kolekcji. W salonie oprócz fachowej pomocy czekać będzie wyjątkowa promocja. Miłośniczki hiszpańskiej mody ślubnej mogą liczyć aż na 1000 zł rabatu przy zakupie sukni ślubnej Rosa Clara i atrakcyjne zniżki na kreacje z pozostałych kolekcji.

Suknia ślubna z kolekcji Rosy Clary 2014

Nie tylko Rosa Clara
Suknie ślubne Rosa Clara to nie jedyna hiszpańska niespodzianka targowego weekendu we Wrocławiu. Obok nich zaprezentowane zostaną także kreacje kolejnej uznanej hiszpańskiej marki – San Patrick. Suknie ślubne San Patrick na co dzień dostępne są w salonie Lisa Ferrera w Opolu (ul. Eichendorffa 4).

Oficjalna strona marki Lisa Ferrera: www.lisaferrera.eu 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.
Polish and cookies
Najlepsze prezenty dla gości weselnych
Bardzo miłą formą podziękowania dla gości weselnych, jest wręczenie im drobnego podarunku. Nie musi to być kosztowny prezent ważne, aby pochodził prosto z serca.
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji