• Magazyn

Suknie Rosa Clara w salonie Lisa Ferrera - wyjątkowa promocja

  • Organizacja

Marzysz o pięknej sukni z kolekcji Rosa Clara? Twoje marzenia mogą się spełnić we wrocławskim salonie Lisa Ferrera. Te wyjątkowe suknie będzie można obejrzeć nie tylko na miejscu, ale również podczas targów ślubnych we Wrocławiu, a na przymiarki wybrać się wyjątkowo także w niedzielę, 12 stycznia. Tego dnia czekać będą wyjątkowe promocje.

zapisz
Suknie ślubne Rosa Clara 2014

Suknia ślubna za darmo
Wybrane modele Rosa Clara 2014 są dostępne w mieszczącym się przy Placu Kościuszki 17 we Wrocławiu salonie Lisa Ferrera Exclusive. Kolekcja zostanie zaprezentowana także w niedzielę, 12 stycznia, podczas XI Dolnośląskich Międzyplanetarnych Targów Ślubnych w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jedną z największych atrakcji imprezy jest możliwość wygrania bonu o wartości 3.000 zł na zakup dowolnej sukni ślubnej z salonu Lisa Ferrera Exclusive właśnie.

zapisz
Lisa Ferrera zaprasza!

Hiszpańska promocja
Salon przy Pl. Kościuszki otwarty będzie także w niedzielę, 12 stycznia, w godzinach 10-16, aby Panny Młode mogły w miłej i przyjemnej atmosferze, pozbawionej targowego zgiełku przymierzyć suknie ślubne Rosa Clara oraz modele z innych kolekcji. W salonie oprócz fachowej pomocy czekać będzie wyjątkowa promocja. Miłośniczki hiszpańskiej mody ślubnej mogą liczyć aż na 1000 zł rabatu przy zakupie sukni ślubnej Rosa Clara i atrakcyjne zniżki na kreacje z pozostałych kolekcji.

zapisz
Suknia ślubna z kolekcji Rosy Clary 2014

Nie tylko Rosa Clara
Suknie ślubne Rosa Clara to nie jedyna hiszpańska niespodzianka targowego weekendu we Wrocławiu. Obok nich zaprezentowane zostaną także kreacje kolejnej uznanej hiszpańskiej marki – San Patrick. Suknie ślubne San Patrick na co dzień dostępne są w salonie Lisa Ferrera w Opolu (ul. Eichendorffa 4).

Oficjalna strona marki Lisa Ferrera: www.lisaferrera.eu 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Lisa Ferrera w Bydgoszczy Salony sukien ślubnych
Lisa Ferrera, Białystok Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!