• Magazyn
  • Ślub w Walentynki - miłość w kolorze pomarańczy

Ślub w Walentynki - miłość w kolorze pomarańczy

Walentynki często stanowią ważną datę dla Młodych Par - pierwszy pocałunek, początek związku, oświadczyny... Nic dziwnego, że 14. lutego stanowi sentymentalną datę. Jednak ślub w tym dniu nie musi być tak skomercjonalizowany jak samo święto zakochanych. Proponujemy zastąpienie walentynkowej czerwieni i różu soczystym kolorem pomarańczy!

  • Organizacja
  • Walentynki

Walentynki często stanowią ważną datę dla Młodych Par – pierwszy pocałunek, początek związku, oświadczyny… Nic dziwnego, że 14. lutego stanowi sentymentalną datę. Jednak ślub w tym dniu nie musi być tak skomercjonalizowany jak samo święto zakochanych. Proponujemy zastąpienie walentynkowej czerwieni i różu soczystym kolorem pomarańczy!

zapisz
Fot. Piotr Werner Źródło: abcslubu.pl

Niejeden twórca używał tego koloru, by przekazać swoje uczucia, wziąć chociażby operę Prokofiewa “Miłość do trzech pomarańczy“, gdzie właśnie zaślubinami i hucznym weselem kończy się liryczna miłość księcia i księżniczki. A tego dnia tylko takie są brane pod uwagę: uczuciowe opowiadania o wiecznej miłości, która rozpoczęła się 14 lutego… albo i nie. To w sumie nie jest ważne, byle by tylko trwała wiecznie.

zapisz
Fot. Mirek Rozwadowski Magia Kadru. Źródło: abcslubu.pl

Oryginalny ubiór Państwa Młodych śmiało można dopełnić specjalnym podświetleniem parkietu tanecznego, winietkami dla gości umieszczonymi w egzotycznych owocach o wszystkim znanej nazwie oraz pomarańczowymi dekoracjami tortu weselnego. Pomysłów jest mnóstwo, a tak naprawdę wystarczy szeroko otworzyć serce i podczas składania przysięgi obdarzyć partnera szerokim uśmiechem miłości. I to właśnie on sprawi, że pełen szczęścia dzień ślubu jeszcze nieraz muśnie Wasze wspomnienia radosną i soczystą nutką pomarańczy.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z TEJ WALENTYNKOWEJ SESJI ŚLUBNEJ 

 

 

zapisz
Fot. Piotr Werner Źródło: abcslubu.pl

Autor tekstu: Łada Wróblewska, specjalista portalu abcslubu.pl 


Zobacz także: Pomarańczowy ślub w trampkach – Basia i Erland

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!