Ślub w Walentynki - miłość w kolorze pomarańczy

Walentynki często stanowią ważną datę dla Młodych Par – pierwszy pocałunek, początek związku, oświadczyny… Nic dziwnego, że 14. lutego stanowi sentymentalną datę. Jednak ślub w tym dniu nie musi być tak skomercjonalizowany jak samo święto zakochanych. Proponujemy zastąpienie walentynkowej czerwieni i różu soczystym kolorem pomarańczy!

Fot. Piotr Werner Źródło: abcslubu.pl

Niejeden twórca używał tego koloru, by przekazać swoje uczucia, wziąć chociażby operę Prokofiewa “Miłość do trzech pomarańczy“, gdzie właśnie zaślubinami i hucznym weselem kończy się liryczna miłość księcia i księżniczki. A tego dnia tylko takie są brane pod uwagę: uczuciowe opowiadania o wiecznej miłości, która rozpoczęła się 14 lutego… albo i nie. To w sumie nie jest ważne, byle by tylko trwała wiecznie.

Fot. Mirek Rozwadowski Magia Kadru. Źródło: abcslubu.pl

Oryginalny ubiór Państwa Młodych śmiało można dopełnić specjalnym podświetleniem parkietu tanecznego, winietkami dla gości umieszczonymi w egzotycznych owocach o wszystkim znanej nazwie oraz pomarańczowymi dekoracjami tortu weselnego. Pomysłów jest mnóstwo, a tak naprawdę wystarczy szeroko otworzyć serce i podczas składania przysięgi obdarzyć partnera szerokim uśmiechem miłości. I to właśnie on sprawi, że pełen szczęścia dzień ślubu jeszcze nieraz muśnie Wasze wspomnienia radosną i soczystą nutką pomarańczy.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z TEJ WALENTYNKOWEJ SESJI ŚLUBNEJ 

 

 

Fot. Piotr Werner Źródło: abcslubu.pl

Autor tekstu: Łada Wróblewska, specjalista portalu abcslubu.pl 


Zobacz także: Pomarańczowy ślub w trampkach – Basia i Erland

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Jak wygłosić dobrą mowę na weselu, która wszystkim się spodoba? Ten artykuł podpowie Ci, jakich błędów nie popełniać, podczas
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji