Poznaj najnowsze kolekcje 2016 podczas London Bridal Fashion Week 2015 - dołącz do nas koniecznie!

Ritva Westenius, Sanyukta Shrestha, Charlie Brear i Madeline Isaac-James to projektanci, którzy ostatnio dołączyli do  London Bridal Fashion Week 2015 i podczas tego prestiżowego wydarzenia ukażą najnowsze kolekcje ślubne na rok 2016!

Foto: SANYUKTA SHRESTHA

Zdobywczyni nagrody najlepszego brytyjskiego projektanta – Ritva Westenius – przez 39 lat prezentowała piękne kolekcje ślubne couture. Jej córka, projektantka Chenca Williams, poszła w ślady matki i dodała nowym kolekcjom nieco świeżości. Projekty Chenci są pełne pasji, glamour i baletowych inspiracji. Dziewczyna bowiem w wieku 25 lat uczęszczała do szkoły baletowej Royal Ballet. Wspólną cechą obu projektantek jest elegancja i prostota podkreślająca strukturę i proporcje projektów.

Projektantka Sanyukta Shrestha prezentuje niezwykłą kolekcję pełną ekskluzywnych koronek. Koronki prezentują oryginalne wzory, nadają elegancji i podkreślają indywidualność Panny Młodej. Sanyukta została nagrodzona wieloma narodowymi i międzynarodowymi wyróżnieniami za swoje niezwykłe projekty i innowacyjne podejście wzmocnienia roli kobiet w krajach rozwijaących się.

Foto: RITVA WESTENIUS, MADELINE ISAAC-JAMES, CHARLIE BREAR

Kolekcja zaprojektowana przez Madeline Isaac-James to brytyjskie projekty charakteryzujące się wysoką jakością, ekcytacją i innowacyjnością. Oprócz projektów sukien ślubnych, Madeline zaprezentuje szeroką gamę akcesoriów ślubnych dla Panien Młodych. Marka Medeline Isaac-James co roku zaskakuje! Każda z poszczególnych kolekcji różni się od pozostałych i oferuje różnorodnośc stylów, wzorów i struktur.

Swoją siódmą kolekcję sukien ślubnych prezentuje również Charlie Brear Bridal. Oferuje on Pannom Młodym alternatywne i stylowe projekty. Satynowe suknie ślubne oraz koronkowe kreacje mogą być wzbogacone o dodatki Charlie Brear Additions Collection, prezentujących szeroki wybór dodatków ślubnych dla Panien Młodych.

YolanCris, Özlem Süer, Rembo Styling, Annasul Y, Maddy, Yaki Ravid, Wendy Makin, Lambert Creations i LM by Lusan Mandogus  zostali również wpisani na listę uczestników jako zagraniczni projektaci. Pełna lista projektantów i pozostałych uczestników LBfw 2015 będzie dostępna online.

Klienci i prasa mogą ubiegać się o zaproszenie na to prestiżowe wydarzenie. Więcej informacji znajdzieccie tutaj: www.londonbridalfashionweek.com

Do zobaczenia!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Jak wybrać nocleg dla gości weselnych, na jak długo i czy młoda para powinna go opłacać? Więcej czytaj w artykule...
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji