Poznaj najnowsze kolekcje 2016 podczas London Bridal Fashion Week 2015 - dołącz do nas koniecznie!

Ritva Westenius, Sanyukta Shrestha, Charlie Brear i Madeline Isaac-James to projektanci, którzy ostatnio dołączyli do  London Bridal Fashion Week 2015 i podczas tego prestiżowego wydarzenia ukażą najnowsze kolekcje ślubne na rok 2016!

Foto: SANYUKTA SHRESTHA

Zdobywczyni nagrody najlepszego brytyjskiego projektanta – Ritva Westenius – przez 39 lat prezentowała piękne kolekcje ślubne couture. Jej córka, projektantka Chenca Williams, poszła w ślady matki i dodała nowym kolekcjom nieco świeżości. Projekty Chenci są pełne pasji, glamour i baletowych inspiracji. Dziewczyna bowiem w wieku 25 lat uczęszczała do szkoły baletowej Royal Ballet. Wspólną cechą obu projektantek jest elegancja i prostota podkreślająca strukturę i proporcje projektów.

Projektantka Sanyukta Shrestha prezentuje niezwykłą kolekcję pełną ekskluzywnych koronek. Koronki prezentują oryginalne wzory, nadają elegancji i podkreślają indywidualność Panny Młodej. Sanyukta została nagrodzona wieloma narodowymi i międzynarodowymi wyróżnieniami za swoje niezwykłe projekty i innowacyjne podejście wzmocnienia roli kobiet w krajach rozwijaących się.

Foto: RITVA WESTENIUS, MADELINE ISAAC-JAMES, CHARLIE BREAR

Kolekcja zaprojektowana przez Madeline Isaac-James to brytyjskie projekty charakteryzujące się wysoką jakością, ekcytacją i innowacyjnością. Oprócz projektów sukien ślubnych, Madeline zaprezentuje szeroką gamę akcesoriów ślubnych dla Panien Młodych. Marka Medeline Isaac-James co roku zaskakuje! Każda z poszczególnych kolekcji różni się od pozostałych i oferuje różnorodnośc stylów, wzorów i struktur.

Swoją siódmą kolekcję sukien ślubnych prezentuje również Charlie Brear Bridal. Oferuje on Pannom Młodym alternatywne i stylowe projekty. Satynowe suknie ślubne oraz koronkowe kreacje mogą być wzbogacone o dodatki Charlie Brear Additions Collection, prezentujących szeroki wybór dodatków ślubnych dla Panien Młodych.

YolanCris, Özlem Süer, Rembo Styling, Annasul Y, Maddy, Yaki Ravid, Wendy Makin, Lambert Creations i LM by Lusan Mandogus  zostali również wpisani na listę uczestników jako zagraniczni projektaci. Pełna lista projektantów i pozostałych uczestników LBfw 2015 będzie dostępna online.

Klienci i prasa mogą ubiegać się o zaproszenie na to prestiżowe wydarzenie. Więcej informacji znajdzieccie tutaj: www.londonbridalfashionweek.com

Do zobaczenia!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji