• Magazyn
  • Pobierz aplikację i zarządzaj swoim ślubem Zankyou w komórce!

Pobierz aplikację i zarządzaj swoim ślubem Zankyou w komórce!

Trendy ślubne, kontakty do gości, lista prezentów oraz cała baza danych Tweojego ślubu w jednej app!

  • Organizacja

Piszesz wiadomości, rezerwujesz wakacje, płacisz za rachunki, słuchasz muzyki i tysiące innych opcji, które sprawiają, że z telefonem nie rozstajesz się przez większość swojego dnia.

zapiszPiqsell Studio
Piqsell Studio
Publikacja

To dlaczego by nie zaplanować swój ślub za pomocą swojego smartfona? Wychodząc naprzeciw nowoczesnym Parom oraz zapotrzebowaniom rynku stworzyliśmy mobilną aplikacje Zankyou, dzięki której możesz zostać w kontakcie z gośćmi, zaplanować listę prezentów oraz szukać firm z branży ślubnej, które pomogą zorganizować Wasz ślub i wesele! Gdziekolwiek będziecie, możecie zaplanować ceremonię i przyjęcie dzięki Zankyou!

zapiszNowa aplikacja mobilna ZankyouDowiedz się więcej “Nowa aplikacja mobilna Zankyou”
Nowa aplikacja mobilna Zankyou

Przed w trakcie i po Waszym ślubie, aplikacja Zankyou pozwoli cieszyć się Waszym ślubem i przypominać ten jeden z najważniejszych dni w życiu. Przed ślubem, Zankyou pomoże Ci stworzyć własną stronę ślubną, poinformować wszystkich gości o ślubie, polecić hotel oraz dostawców ślubnych blisko Waszego miejsca zaślubin, a dodatkowo pozwoli potwierdzić obecność zaproszonych, co ułatwi uniknięcia niepotrzebnego stresu.

zapiszŚlubne inspiracje w Magazynie
Ślubne inspiracje w Magazynie
zapiszŚlubne inspiracje w MagazynieDowiedz się więcej “Ślubne inspiracje w Magazynie”
Ślubne inspiracje w Magazynie

Można również zaprojektować personalizowaną internetową listę prezentów ślubnych za pomocą której możesz zaproponować swoim gościom o jakich prezentach.  Aplikacja dostępna na Twój telefon występuje w 8 językach i obsługuje sześć różnych walut.

zapiszSzukaj Twoich dostawcówDowiedz się więcej “Szukaj Twoich dostawców”
Szukaj Twoich dostawców

Podczas ślubu, aplikacja Zankyou pozwoli Twoim gościom uchwycić najbardziej wyjątkowe chwile i dzielić się nimi na stronie internetowej pary, dzięki zdjęcia mogą być przesyłane po ślubie i tworzyć niezwykłe albumy. Działanie Zankyou pozwala podziękować każdemu gościowi za uczestnictwo oraz udostępniac informację dla wszystkich znajomych i rodziny, z któych mogą korzystać.

zapiszWitaj na liście prezentów ślubnychDowiedz się więcej “Witaj na liście prezentów ślubnych”
Witaj na liście prezentów ślubnych

Więc wiesz, jeśli zaczęły się Twoje przygotowania do ślubu, niech aplikacja Zankyou wykonać część pracy za Ciebie. Nie czekaj już teraz pobierz bezpłatną aplikację: będziesz miał swoje wesele w zasięgu Twojej ręki!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

piqsell studio Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!