Pobierz aplikację i zarządzaj swoim ślubem Zankyou w komórce!

Piszesz wiadomości, rezerwujesz wakacje, płacisz za rachunki, słuchasz muzyki i tysiące innych opcji, które sprawiają, że z telefonem nie rozstajesz się przez większość swojego dnia.

Piqsell Studio
Piqsell Studio

To dlaczego by nie zaplanować swój ślub za pomocą swojego smartfona? Wychodząc naprzeciw nowoczesnym Parom oraz zapotrzebowaniom rynku stworzyliśmy mobilną aplikacje Zankyou, dzięki której możesz zostać w kontakcie z gośćmi, zaplanować listę prezentów oraz szukać firm z branży ślubnej, które pomogą zorganizować Wasz ślub i wesele! Gdziekolwiek będziecie, możecie zaplanować ceremonię i przyjęcie dzięki Zankyou!

Nowa aplikacja mobilna ZankyouDowiedz się więcej “Nowa aplikacja mobilna Zankyou”
Nowa aplikacja mobilna Zankyou

Przed w trakcie i po Waszym ślubie, aplikacja Zankyou pozwoli cieszyć się Waszym ślubem i przypominać ten jeden z najważniejszych dni w życiu. Przed ślubem, Zankyou pomoże Ci stworzyć własną stronę ślubną, poinformować wszystkich gości o ślubie, polecić hotel oraz dostawców ślubnych blisko Waszego miejsca zaślubin, a dodatkowo pozwoli potwierdzić obecność zaproszonych, co ułatwi uniknięcia niepotrzebnego stresu.

Ślubne inspiracje w Magazynie
Ślubne inspiracje w Magazynie
Ślubne inspiracje w MagazynieDowiedz się więcej “Ślubne inspiracje w Magazynie”
Ślubne inspiracje w Magazynie

Można również zaprojektować personalizowaną internetową listę prezentów ślubnych za pomocą której możesz zaproponować swoim gościom o jakich prezentach.  Aplikacja dostępna na Twój telefon występuje w 8 językach i obsługuje sześć różnych walut.

Szukaj Twoich dostawcówDowiedz się więcej “Szukaj Twoich dostawców”
Szukaj Twoich dostawców

Podczas ślubu, aplikacja Zankyou pozwoli Twoim gościom uchwycić najbardziej wyjątkowe chwile i dzielić się nimi na stronie internetowej pary, dzięki zdjęcia mogą być przesyłane po ślubie i tworzyć niezwykłe albumy. Działanie Zankyou pozwala podziękować każdemu gościowi za uczestnictwo oraz udostępniac informację dla wszystkich znajomych i rodziny, z któych mogą korzystać.

Witaj na liście prezentów ślubnychDowiedz się więcej “Witaj na liście prezentów ślubnych”
Witaj na liście prezentów ślubnych

Więc wiesz, jeśli zaczęły się Twoje przygotowania do ślubu, niech aplikacja Zankyou wykonać część pracy za Ciebie. Nie czekaj już teraz pobierz bezpłatną aplikację: będziesz miał swoje wesele w zasięgu Twojej ręki!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Zielony bukiet ślubny i aranżacje kwiatowe na zimowe wesele
Zielony bukiet ślubny i aranżacje kwiatowe na zimowe wesele
Zielony bukiet ślubny i dekoracje z aluminium i kwiatów - świetna propozycja na zimowe wesele. W artykule także propozycja kwiatowej biżuterii ślubnej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji