Pobierz aplikację i zarządzaj swoim ślubem Zankyou w komórce!

Piszesz wiadomości, rezerwujesz wakacje, płacisz za rachunki, słuchasz muzyki i tysiące innych opcji, które sprawiają, że z telefonem nie rozstajesz się przez większość swojego dnia.

Piqsell Studio
Piqsell Studio

To dlaczego by nie zaplanować swój ślub za pomocą swojego smartfona? Wychodząc naprzeciw nowoczesnym Parom oraz zapotrzebowaniom rynku stworzyliśmy mobilną aplikacje Zankyou, dzięki której możesz zostać w kontakcie z gośćmi, zaplanować listę prezentów oraz szukać firm z branży ślubnej, które pomogą zorganizować Wasz ślub i wesele! Gdziekolwiek będziecie, możecie zaplanować ceremonię i przyjęcie dzięki Zankyou!

Przed w trakcie i po Waszym ślubie, aplikacja Zankyou pozwoli cieszyć się Waszym ślubem i przypominać ten jeden z najważniejszych dni w życiu. Przed ślubem, Zankyou pomoże Ci stworzyć własną stronę ślubną, poinformować wszystkich gości o ślubie, polecić hotel oraz dostawców ślubnych blisko Waszego miejsca zaślubin, a dodatkowo pozwoli potwierdzić obecność zaproszonych, co ułatwi uniknięcia niepotrzebnego stresu.

Ślubne inspiracje w Magazynie
Ślubne inspiracje w Magazynie

Można również zaprojektować personalizowaną internetową listę prezentów ślubnych za pomocą której możesz zaproponować swoim gościom o jakich prezentach.  Aplikacja dostępna na Twój telefon występuje w 8 językach i obsługuje sześć różnych walut.

Podczas ślubu, aplikacja Zankyou pozwoli Twoim gościom uchwycić najbardziej wyjątkowe chwile i dzielić się nimi na stronie internetowej pary, dzięki zdjęcia mogą być przesyłane po ślubie i tworzyć niezwykłe albumy. Działanie Zankyou pozwala podziękować każdemu gościowi za uczestnictwo oraz udostępniac informację dla wszystkich znajomych i rodziny, z któych mogą korzystać.

Więc wiesz, jeśli zaczęły się Twoje przygotowania do ślubu, niech aplikacja Zankyou wykonać część pracy za Ciebie. Nie czekaj już teraz pobierz bezpłatną aplikację: będziesz miał swoje wesele w zasięgu Twojej ręki!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Przepiękny reportaż ślubny Kasi i Maćka w bajecznym dworku.
Przepiękny reportaż ślubny Kasi i Maćka w bajecznym dworku.
Ślub jesienią? Czemu nie! Drzewa zmieniają swoje liście na piękne, gorące barwy. Las obfituje w grzyby, wszędzie słychać śpiew ptaków, które przygotowują się odlecieć do ciepłych krajów.
Ślub w ogrodzie pałacowym oraz wspaniałe wesele w Pałacu Brunów Maleny i Macieja. Musisz go to zobaczyć!
Ślub w ogrodzie pałacowym oraz wspaniałe wesele w Pałacu Brunów Maleny i Macieja. Musisz go to zobaczyć!
Fotografowi udało się uchwycić ważne momenty. Zdjęcia kolorowe doskonale dokumentują nastrój państwa młodych i ich gości. Zdjęcia czarno- białe są bardzo romantyczne. Świeżo upieczeni małżonkowie będą mieć piękną pamiątkę .
Fantastyczny ślub Dagi i Bartka, który odbył się w Szczyrku!
Fantastyczny ślub Dagi i Bartka, który odbył się w Szczyrku!
O tych zdjęciach można byłoby mówić godzinami. To coś absolutnie fantastycznego. Nie sposób jest to określić słowami. Te fotografie absolutnie mają w sobie to magiczne, olśniewające coś. Zdjęcia znakomicie oddały atmosferę, jaka panowała w tym wyjątkowym dniu.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji