Ślub Małgosi Beli.

Na wyspie Li Galli odbył się ślub jednej z bardziej znanych na świecie modelek- Małgosi Beli i francuskiego dziennikarza i wydawcy czasopisma modowego- Jean-Yves le Fur.

Ślub i wesele były mało nagłośnione, a pierwsze informacje o miejscu ceremonii pochodzą od paparazzi. Sama modelka też nie wyglądała jak typowa modelka światowej sławy. Suknia ślubna była niezwykle skromna, o greckim kroju. Ozdobę stanowiły tu pięknie błyszczące, cienkie ramiączka sukni i taki sam pas w talii (suknia projektu Azzedine Alaia). Małgosia zdecydowała się na rozpuszczone włosy, ozdobione jedynie wiankiem z białych kwiatków. Całość wyglądała bardzo skromnie i niezwykle romantycznie. Nam się bardzo podoba!

Bela Instagram Małgosia Bela i Jean-Yves le Fur. Źródło: Instagram, oficjalny profil modelki.

Uczestnikami ślubu było wiele osób ze świata mody, między innymi modelka Kate Moss.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać wyjątkowe ubranka na wesele dla dzieci?
Jak wybrać wyjątkowe ubranka na wesele dla dzieci?
Ślub i wesele, to dla każdego dziecka, podobnie jak i dla jego rodziców, bardzo ważne wydarzenie. Dorośli starają się nie tylko o to, by sami wyglądali w tym dniu elegancko, ale również dbają o wygląd swoich pociech. Czym należy kierować się przy wyborze kreacji dla najmłodszycj gości? Co króluje w modzie ślubnej dla dzieci? Odpowiedzie na to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w tym artykule.
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Zmysłowe i odważne, a zarazem tajemnicze - takie są dziewczyny pin-up. Historia tego stylu sięga lat 40.-50. w Ameryce. Lat, które propagowały kobiecość i seksapil. Lat przebojowych, a zarazem wciąż jeszcze powściągliwych obyczajowo. Jest to kolejny rozdział w modzie na vintage, której końca nie widać już od kilku sezonów. Pomysł na wieczór panieński.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji