Ślub Małgosi Beli.

Na wyspie Li Galli odbył się ślub jednej z bardziej znanych na świecie modelek- Małgosi Beli i francuskiego dziennikarza i wydawcy czasopisma modowego- Jean-Yves le Fur.

Ślub i wesele były mało nagłośnione, a pierwsze informacje o miejscu ceremonii pochodzą od paparazzi. Sama modelka też nie wyglądała jak typowa modelka światowej sławy. Suknia ślubna była niezwykle skromna, o greckim kroju. Ozdobę stanowiły tu pięknie błyszczące, cienkie ramiączka sukni i taki sam pas w talii (suknia projektu Azzedine Alaia). Małgosia zdecydowała się na rozpuszczone włosy, ozdobione jedynie wiankiem z białych kwiatków. Całość wyglądała bardzo skromnie i niezwykle romantycznie. Nam się bardzo podoba!

Bela Instagram Małgosia Bela i Jean-Yves le Fur. Źródło: Instagram, oficjalny profil modelki.

Uczestnikami ślubu było wiele osób ze świata mody, między innymi modelka Kate Moss.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Notatnik Panny Młodej - recenzja produktu
Notatnik Panny Młodej - recenzja produktu
Notatnik Panny Młodej - z pozoru zwykły zeszyt, ale podczas planowania ślubu jest niezastąpiony. Może on stanowić prezent dla przyszłej Panny Młodej, który niewątpliwie sprawi jej dużą niespodziankę. Recenzja Notatnika Panny Młodej.
Ślub na Wyspie Żółwia - ślub za granicą
Ślub na Wyspie Żółwia - ślub za granicą
Twoim marzeniem jest ślub na plaży? Wyspa Żółwia to doskonałe miejsce na organizację ceremonii ślubnej. Poznaj pomysł na oryginalny ślub
Kupujemy sukienkę na wesele przez internet. Koniecznie przeczytaj!
Kupujemy sukienkę na wesele przez internet. Koniecznie przeczytaj!
Chcesz kupić wymarzoną sukienkę na przyjęcie weselne ale masz pewne obawy? Przeczytaj koniecznie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji