Już dziś audycja na żywo z pokazu PRONOVIAS 2014, tylko na Zankyou!

Zobacz prezentację kolekcji Pronovias 2014, na żyw, bezpośrednio z Barcelny. Tylko na Zankyou! To jeden z największych ślubnych show na świecie…

W Zankyou staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieje pokazywane są najnowsze trendy ślubne, dlatego nie zabraknie nas także na  Barcelona Bridal Week!

Śledź nas na bieżąco na portalach Twitter i Facebook gdzie zapoznajemy Was z nowościami ze świata ślubów!

Odsłona najnowszej kolekcji Pronovias to jedno z bardziej ekscytujących wydarzeń w branży ślubnej, dlatego niezmiernie miło nam zaprosić Was na oglądanie bezpośredniej transmisji z pokazu w Barcelonie razem z nami! Pokaz kolekcji Pronovias 2014 zamknie 23 edycję Tygodnia Mody Ślubnej w Barcelonie już w piątek! 

Pronovias 2014 Collection
Pronovias 2014

Oglądaj z nami pokaz na żywo, już w piątek 3 maja o godzinie 20:30 w Magazynie Zankyou

Przedsmak kolekcji Pronovias 2014

Do zobaczenia przed monitorami! 🙂

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji