Już dziś audycja na żywo z pokazu PRONOVIAS 2014, tylko na Zankyou!

Zobacz prezentację kolekcji Pronovias 2014, na żyw, bezpośrednio z Barcelny. Tylko na Zankyou! To jeden z największych ślubnych show na świecie…

W Zankyou staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieje pokazywane są najnowsze trendy ślubne, dlatego nie zabraknie nas także na  Barcelona Bridal Week!

Śledź nas na bieżąco na portalach Twitter i Facebook gdzie zapoznajemy Was z nowościami ze świata ślubów!

Odsłona najnowszej kolekcji Pronovias to jedno z bardziej ekscytujących wydarzeń w branży ślubnej, dlatego niezmiernie miło nam zaprosić Was na oglądanie bezpośredniej transmisji z pokazu w Barcelonie razem z nami! Pokaz kolekcji Pronovias 2014 zamknie 23 edycję Tygodnia Mody Ślubnej w Barcelonie już w piątek! 

Pronovias 2014 Collection
Pronovias 2014

Oglądaj z nami pokaz na żywo, już w piątek 3 maja o godzinie 20:30 w Magazynie Zankyou

Przedsmak kolekcji Pronovias 2014

Do zobaczenia przed monitorami! 🙂

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Polish and cookies
Najlepsze prezenty dla gości weselnych
Bardzo miłą formą podziękowania dla gości weselnych, jest wręczenie im drobnego podarunku. Nie musi to być kosztowny prezent ważne, aby pochodził prosto z serca.
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji