• Magazyn

Konto Zankyou na Instagram'ie - jeszcze więcej inspiracji ślubnych!

Profil Zankyou na aplikacji Instagram

  • Organizacja

Instagram to doskonała aplikacja stworzona z myślą o tych użytkownikach iPhone, którzy nieustannie poszukują nowych możliwości oraz ciekawych funkcji. Z powodu swojego podstawowego zastosowania jest przeznaczony przede wszystkim dla miłośników fotografii, lubiących na najróżniejsze sposoby modyfikować oraz wzbogacać efekty swoich prac, a także dzielić się nimi z innymi pasjonatami. Wielu ludzi sądzi nawet, że Instagram stanowi wręcz rewolucję w nowoczesnej fotografii, właśnie z powodu szerokich możliwości, jakie daje on każdemu swojemu użytkownikowi. Co więcej, korzystanie z niego jest bardzo proste, zatem jeżeli tylko posiada się iPhone, to naprawdę warto jest bliżej się tym zainteresować, bowiem może to być naprawdę świetna zabawa.

Od dzisiaj, także ZANKYOU rozpoczyna swoją aktywność na Instagram’ie!

zapisz
Fot. Eric Velado

Aby śledzić Zankyou na Instagram, wystarczy subskrybować @zankyou_weddings i będziecie widzieli, jak i gdzie nasi eksperci z całego świata, poszukują inspiracji do artykułów i galerii ślubnych.

zapisz
Inspiracje ślubne. Fot: Instagram Zankyou @zankyou_weddings

Pierwszym krokiem do skorzystania z Instagram jest pobranie aplikacji, która jest zupełnie darmowa. Aplikację pobieramy z AppleStore. Po zakończeniu instalacji wystarczy tylko szybkie założenie konta i możemy w pełni korzystać z aplikacji!

zapisz
Instagram także dla narzeczonych. Foto: Instagram

Planując ślub, możecie tagować wszystkie związane z nim zdjęcia, np #aniawojtek. Instagram udostępnia także filtry, dzięki którym w prosty i szybki sposób możemy edytować nasze fotografie.

zapisz
Inspiracje ślubne. Fot: Instagram Zankyou @zankyou_weddings

Dołącz do nas na Instagram! @zankyou_weddings

PS. Jeśli nie posiadasz iPhone ani telefonu z systemem Android skorzystaj z alternatyw. Przyglądaj Instagram na stronie internetowej lub zainstaluj aplikację do Chrome

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!