Konto Zankyou na Instagram'ie - jeszcze więcej inspiracji ślubnych!

Instagram to doskonała aplikacja stworzona z myślą o tych użytkownikach iPhone, którzy nieustannie poszukują nowych możliwości oraz ciekawych funkcji. Z powodu swojego podstawowego zastosowania jest przeznaczony przede wszystkim dla miłośników fotografii, lubiących na najróżniejsze sposoby modyfikować oraz wzbogacać efekty swoich prac, a także dzielić się nimi z innymi pasjonatami. Wielu ludzi sądzi nawet, że Instagram stanowi wręcz rewolucję w nowoczesnej fotografii, właśnie z powodu szerokich możliwości, jakie daje on każdemu swojemu użytkownikowi. Co więcej, korzystanie z niego jest bardzo proste, zatem jeżeli tylko posiada się iPhone, to naprawdę warto jest bliżej się tym zainteresować, bowiem może to być naprawdę świetna zabawa.

Od dzisiaj, także ZANKYOU rozpoczyna swoją aktywność na Instagram’ie!

Fot. Eric Velado

Aby śledzić Zankyou na Instagram, wystarczy subskrybować @zankyou_weddings i będziecie widzieli, jak i gdzie nasi eksperci z całego świata, poszukują inspiracji do artykułów i galerii ślubnych.

Inspiracje ślubne. Fot: Instagram Zankyou @zankyou_weddings

Pierwszym krokiem do skorzystania z Instagram jest pobranie aplikacji, która jest zupełnie darmowa. Aplikację pobieramy z AppleStore. Po zakończeniu instalacji wystarczy tylko szybkie założenie konta i możemy w pełni korzystać z aplikacji!

Instagram także dla narzeczonych. Foto: Instagram

Planując ślub, możecie tagować wszystkie związane z nim zdjęcia, np #aniawojtek. Instagram udostępnia także filtry, dzięki którym w prosty i szybki sposób możemy edytować nasze fotografie.

Inspiracje ślubne. Fot: Instagram Zankyou @zankyou_weddings

Dołącz do nas na Instagram! @zankyou_weddings

PS. Jeśli nie posiadasz iPhone ani telefonu z systemem Android skorzystaj z alternatyw. Przyglądaj Instagram na stronie internetowej lub zainstaluj aplikację do Chrome

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy: jakie są opłaty, jakie dokumenty są wymagane i gdzie można zawrzeć ślub konkordatowy. Informacje na temat ślubu konkordatowego w Polsce.
Kinga Herok
Najlepszy wedding planner w Warszawie!
Sprawdź najlepszego wedding plenera z Warszawy według Zankyou!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji