• Magazyn
  • Romantyczny ślub plenerow, a z niego niezwykły teledysk ślubny Oliwii i Henrego! Nie przegap!

Romantyczny ślub plenerow, a z niego niezwykły teledysk ślubny Oliwii i Henrego! Nie przegap!

Oliwia i Henry są parą, która urzeka swoim pięknem. Ona o delikatnej urodzie, on wspierający ją silnym ramieniem. Wspomnienie z ich dnia ślubu możemy dziś zaprezentować dzięki Prestige Films.

  • Reportaże ślubne
  • Zachodniopomorskie

Dzień ślubu to cudowna gra kontrastów. Wiedzą o tym doskonale filmowcy z Prestige Films, którzy nie tylko kontrast ten potrafią wykorzystać, ale to właśnie zmiana otoczenia i dynamiki tworzy ich niepowtarzalne teledyski. Nie inaczej jest w przypadku filmu ślubnego Oliwii i Henrego, gdzie kadry z ceremonii przeplatają się z dynamiką zabawy weselnej i sielanką kadrów z pleneru.

Publikacja

Ciekawym zabiegiem jest wplecenie w towarzyszącą muzykę wypowiedzi urzędnika, a także członków rodziny Młodej Pary. Element przemów jest popularny głównie podczas przyjęć międzynarodowych. Jednak jest to bardzo interesujący punkt scenariusza weselnego, który pozwala nie tylko na kilka ciepłych słów o Młodej Parze, ale także integruje gości weselnych.

Z pomocą i wskazówkami Oliwii i Henremu przyszły wedding plannerki z Lily Wedding Planner. Współpraca układała się tak owocnie, że Oliwia poleciła dziewczyny swojej siostrze – najlepszej przyjaciółce i świadkowej w jednym. To ona w niesamowicie ciepły sposób przywitała gości i Młodą Parę na przyjęciu. Towarzyszyła Pannie Młodej od początku do końca tego wyjątkowego dnia.

Cała ceremonia i przyjęcie weselne utrzymane było w spokojnych biało-różowych tonach. Subtelny eukaliptus w zderzeniu z białą i różową peonią i tawułką prezentowały się bardzo delikatnie, podkreślając tym samym dziewczęcą urodę Oliwii. Podobnie w sukniach w odcieniu pudrowego różu wystąpiły druhny Panny Młodej.

Oliwia w swojej sukni ślubnej była doskonałym zobrazowaniem symbolicznego obrazu Panny Młodej. Jej bardzo dziewczęcy look, w delikatnej sukni ślubnej, z luźno podpiętymi włosami i ciągłym uśmiechem wyglądała wspaniale. Garnitur smokingowy Henrego dla odmiany podkreślał jego męską sylwetkę, przez co Para Młoda wyglądała jak alegoria idealnego związku – ona krucha i delikatna, on wspiera ją swoim silnym ramieniem.

Ta uroczystość była niesamowicie elegancka i romantyczna. Piękne długie kreacje gości, szczególnie najbliższej rodziny Pary Młodej świetnie wpisywały się w styl przyjęcia, co jest wyrazistym akcentem również w teledysku ślubnym.

Jednak na nas największe wrażenie robi klimat, który jest połączeniem spokoju czasu przygotowań, wzruszającej ceremonii, romantycznego pleneru ślubnego i szalonej zabawy podczas wesela. To daje pełny obraz wspomnień tego wyjątkowego wydarzenia, do którego po prostu chce się wracać i oglądać  po kilka razy.

Organizacja Ślubu i Wesela: Lily- Wedding Planner | Film: PRESTIGE FILMS | Fotografia: Łukasz Popielarz |  Dekoracje: Ewelina Borowska beauty-station.pl |  Suknia: Novia Salon Ślubny w Szczecinie |  Makijaż: Natural Beauty X Ewa Grześkowiak | Miejsce ceremonii i wesela: Park Hotel Szczecin | Słodki stół: CUP&CAKE Izybar |Papeteria: Decoris Wedding Collection | Meble: Wypożyczalnia Brand

Inne teledyski ślubne znajdziecie tu:

Wyjątkowy teledysk ślubny w Pałacu Brunów- musisz go zobaczyć!
Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Wianek, pastelowe barwy i sielska atmosfera w klipie ślubnym Antoniny i Tomasza!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Prestige Films Kamerzysta na wesele
Łukasz Popielarz Fotografia Fotograf ślubny
Lily Organizacja Ślubów i Wesel Konsultanci ślubni
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!