• Magazyn

Wyjątkowy teledysk ślubny w Pałacu Brunów- musisz go zobaczyć!

Justyna i Wojtek to wspaniała Para Młoda, która świetnie połączyła egzotykę Chorwacji z pięknem zabytkowego Dolnego Śląska. Ten niesamowity obraz stworzyli filmowcy ze studia Presige Films jako popis doskonale uchwyconej elegancji.

  • Reportaże ślubne

Pałac Brunów to kompleks, którego historia sięga 1750 roku. Piękna architektura z wykorzystaniem charakterystycznego piaskowca Dolnego Śląska doskonale komponowała się z otoczeniem Chorwacji. Połączenie polskiego zabytkowego krajobrazu z egzotyczną roślinnością jest ciekawym kontrastem. I mimo różnic w stylu sielskim i egzotycznym, uzyskano spójność kompozycyjną, Ten wyjątkowy teledysk ślubny możemy podziwiać dzięki Prestige Films, którzy nie raz już udowodnili, że doskonale oddają klimat i atmosferę przyjęć, na które są zapraszani.

Tajemnice Dolnego Śląska rozbudzają wyobraźnię wielbicieli lekkiego dreszczyku emocji. Ta melancholia krążąca za każdym zabytkowym budynkiem pokazuje, że każda przestrzeń dotknięta biegiem czasu, doskonale odnajduje się jako tło dla romantycznego dnia ślubu. 

W tej przestrzeni doskonale odnaleźli się Justyna i Wojtek, którzy swoją ponadczasową elegancją, napisali nowy rozdział historii Dolnego Śląska. Piękna, niesamowicie szykowna stylizacja Justyny i Wojtka nawiązywała do miejsca ceremonii i przyjęcia weselnego. Jednak nie tylko oni prezentowali się bardzo wytwornie, ale także ich goście. Fascynatory na głowach pań sprawiły, że ranga tego przyjęcia wzrosła jeszcze bardziej i nawiązywała do zasad rodem z klasyki savoir vivre.

Ale elegancja wcale nie oznacza nudy, dlatego już w pierwszych migawkach teledysku możemy zauważyć Wojtka, który daje popis swoich umiejętności gry na perkusji, robiąc nie lada konkurencję zespołowi Celebrate.

Jednak teledysk ten to nie tylko świetnie uchwycone wzruszenie Justyny podczas ceremonii i show w wykonaniu Wojtka, ale także wspomnienie z podróży poślubnej do słonecznej Chorwacji, gdzie piękne widoki, wstęgi krętych dróg i luksusowe cabrio dopełniają ten obraz kadrami zapierającymi dech w piersiach.

I w tym momencie nasuwają się słowa księdza: “Droga Justyno, drogi Wojtku, chciałby pochwalić was”. Po obejrzeniu tego reportażu możemy się jedynie pod nimi podpisać, dziękując filmowcom z Presitge Films za wprowadzenie nas w historię tej wyjątkowo pięknej Pary Młodej.

Miejsce: Pałac Brunów | Film: Prestige Films | Fotografia: Cztery Kadry | Zespół: Zespół Celebrate | Suknia: Justin Alexander | Video: Prestige Film

Inne inspirujące teledyski ślubne znajdziecie tu:

Wyjątkowy plenerowy w Starej Kruszarni Karoliny i Maćka

Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!

Wianek, pastelowe barwy i sielska atmosfera w klipie ślubnym Antoniny i Tomasza!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Zespół Celebrate Zespoły muzyczne
Cztery Kadry Fotograf ślubny
Pałac Brunów Sale weselne
Prestige Films Kamerzysta na wesele
Justin Alexander Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!