Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!

Historia jak ze wspaniałego filmu romantycznego, który kończy się słowami „ i żyli długo i szczęśliwie”. Jednak to nie do końca bajka rodem z Hollywood, o której marzy każda dziewczyna. To jest piękna opowieść o prawdziwym uczuciu, którego doświadczyli Gosia i Wojtek. Ta fantastyczna para postanowiła napisać dalszy ciąg swojej historii wspólnie, dzięki czemu scenariusz będzie dużo bardziej kolorowy  i piękniejszy.

Małgosia i Wojtek tworzą  idealną parę, odznaczającą się spokojem i subtelnością. Ona to delikatna blondynka o długim magnetyzującym spojrzeniu i delikatnym uśmiechu, natomiast Wojtek to troskliwy chłopak, w którego spojrzeniu czai się ogromna radość. Ważnym miejscem, w którym zostało nakręcone to video jest las.  W nim znajdują się oni, przytuleni i wpatrzeni w siebie. W ich oczach widać płomienie. Płomienie ogniska czy może ich miłości?

Mimo, że jest chłodno, nie przeszkodziło to, w stworzeniu tak klimatycznego nagrania. Zawsze można zabrać koc, rozpalić ognisko, ale najważniejsze jest mieć przy sobie tą drugą osobę, która jest wszystkim. Bez niej nic innego nie ma sensu, ani las, ani ognisko. Dlatego od tego dnia życie Gosi i Wojtka będzie pełniejsze i radośniejsze.

W filmie równie ważne i nadające dużo uroku całości, są przytłumione i delikatne kolory, które przewijają się przez całe video. Świat wydaje się szary jednak ani trochę brzydki, jest raczej bardzo prawdziwy, a dzięki temu zdajemy sobie sprawę, że to wszystko to nie bajka! To prawdziwe życie, które jest naprawdę wspaniałe i piękne. Te wszystkie przewijające się w tle obrazy pozwalają lepiej nam się skupić na cudownym duecie i ich miłości.

Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej. Wspólnie przetańczone piosenki, zabawy poprowadzone przez wodzireja, wszystko to sprawiło, że wesele było tak radosne i udane.

Autorzy wideo: LoveStory

 

Zobacz inne wyjątkowe videa ślubne:

Video ślubne Karoliny i Łukasza ich “małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem”!

Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!

Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.
Film Bajecznie piękne wideo ślubne z Malediw! Będziecie zachwyceni!
Bajecznie piękne wideo ślubne z Malediw! Będziecie zachwyceni!
Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swoją sesję ślubną, to my dzisiaj mamy dla Ciebie fantastyczną inspirację. Nie bój się z niej skorzystać. Może i Ty zdecydujesz się na jakąś egzotyczną lokalizację?
Film Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!
Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!
W tym video Joanna i Andrzej prezentują się po prostu wspaniale. Ona jest subtelna i delikatna w białej koronkowej sukni, a on w jasnym garniturze wygląda bardzo szykownie. Mają w sobie to coś, co sprawia, że nie sposób jest od nich oczy oderwać.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji