• Magazyn
  • Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!

Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!

Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej.

  • Reportaże ślubne

Historia jak ze wspaniałego filmu romantycznego, który kończy się słowami „ i żyli długo i szczęśliwie”. Jednak to nie do końca bajka rodem z Hollywood, o której marzy każda dziewczyna. To jest piękna opowieść o prawdziwym uczuciu, którego doświadczyli Gosia i Wojtek. Ta fantastyczna para postanowiła napisać dalszy ciąg swojej historii wspólnie, dzięki czemu scenariusz będzie dużo bardziej kolorowy  i piękniejszy.

Publikacja

Małgosia i Wojtek tworzą  idealną parę, odznaczającą się spokojem i subtelnością. Ona to delikatna blondynka o długim magnetyzującym spojrzeniu i delikatnym uśmiechu, natomiast Wojtek to troskliwy chłopak, w którego spojrzeniu czai się ogromna radość. Ważnym miejscem, w którym zostało nakręcone to video jest las.  W nim znajdują się oni, przytuleni i wpatrzeni w siebie. W ich oczach widać płomienie. Płomienie ogniska czy może ich miłości?

Mimo, że jest chłodno, nie przeszkodziło to, w stworzeniu tak klimatycznego nagrania. Zawsze można zabrać koc, rozpalić ognisko, ale najważniejsze jest mieć przy sobie tą drugą osobę, która jest wszystkim. Bez niej nic innego nie ma sensu, ani las, ani ognisko. Dlatego od tego dnia życie Gosi i Wojtka będzie pełniejsze i radośniejsze.

W filmie równie ważne i nadające dużo uroku całości, są przytłumione i delikatne kolory, które przewijają się przez całe video. Świat wydaje się szary jednak ani trochę brzydki, jest raczej bardzo prawdziwy, a dzięki temu zdajemy sobie sprawę, że to wszystko to nie bajka! To prawdziwe życie, które jest naprawdę wspaniałe i piękne. Te wszystkie przewijające się w tle obrazy pozwalają lepiej nam się skupić na cudownym duecie i ich miłości.

Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej. Wspólnie przetańczone piosenki, zabawy poprowadzone przez wodzireja, wszystko to sprawiło, że wesele było tak radosne i udane.

Autorzy wideo: LoveStory

 

Zobacz inne wyjątkowe videa ślubne:

Video ślubne Karoliny i Łukasza ich “małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem”!

Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!

Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

LoveStory Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!