Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!

Niewiele osób lubi zimę. Jest wtedy zimno, szaro i odczuwamy coraz to mniejszą chęć do życia. Przez ostatnie kilka lat, pogoda jest bardziej wiosenna niż zimowa. Jednak w lesie w tym czasie jest bardzo urokliwie. Strzeliste świerki, skrzypiący pod stopami śnieg, ślady leśnych zwierząt. Tam biała kołderka utrzymuje się o wiele dłużej. Zima w polskich lasach jest magiczna. W końcu to właśnie w naszym kraju, nakręcono część filmu Opowieści z Narnii: Lew czarownica i stara szafa- nad Dunajcem i Jeziorem Siemianówka, w Górach Stołowych i Tatrach. Dzisiaj przenosimy się do innego lasu, ale równie tajemniczego. Firma LoveStory Wedding szczególnie upodobała sobie właśnie takie miejsca. Drzewa , śnieg, koc przygotowany w pogotowiu i oni Klaudia i Sławek. Jednak film nie został nakręcony jedynie w lesie, ale także w kościele i pensjonacie- Willa Tadeusz.

Firma LoveStory Wedding uwielbia zabawę światłem oraz historie Młodej Pary, które sprawiają, że filmy są ciekawsze. Zespół składa się z trzech niesamowitych osób. Sebastian jest to osoba odpowiedzialna za zdjęcia wykonywane wszędzie tam, gdzie znajduje się młoda para. Piotr to mistrz koncepcji, który dba, aby każda opowiedziana w filmie historia była jak najbardziej prawdziwa, szczera i fantastyczna. Justyna, to jedyna kobieta w tym męskim gronie, odpowiedzialna, nie tylko za kobiece, subtelne spojrzenie na produkcję, ale też stwarzanie odpowiedniego klimatu do zdjęć. To fantastyczne trio tworzy niesamowite filmy, które koniecznie musicie zobaczyć.

Wesele Klaudii i Sławka odbyło się w Willi Tadeusz w Lanckoronie, słynącej wśród muzyków z fantastycznych warsztatów gitarowych, a wśród fanów ceramiki z niesamowitych arcydzieł. Miejscowość jest położona zaledwie 37 kilometrów od Krakowa, a 6 od Kalwarii Zebrzydowskiej. To właśnie w tej niesamowitej okolicy Klaudia i Sławek wraz z najbliższymi bawili się do białego rana w przedwojennym pensjonacie. Jest to idealne miejsce, gdzie można się schować w leśnym zaciszu z dala od zgiełku dużego miasta. To właśnie tu Nowożeńcy uciekli na ten najwspanialszy dzień w ich życiu.

Autorzy video: LoveStory

 

Zobacz inne zachwycające video ślubne:

Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!

List Panny Młodej: “Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę…”

Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji