Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!

I kto powiedział, że przemówienia w dniu ślubu muszą być nudne? Dzisiaj chcemy przedstawić Wam video ślubne Joanny i Andrzeja , które ma w sobie wielką elegancję i niezwykły wdzięk, a przede wszystkim cudowne wyznanie Panny Młodej. Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy serdecznie na piękną przygodę!

Kiedy patrzymy na to video to coś, na co zwracamy uwagę jako pierwsze to kolorystyka. Prezentuje się ona po prostu wspaniale. Ma w sobie to coś. Powoduje, że cało video jest bardzo eleganckie i ma w sobie niezwykły szyk.

Nie sposób od niego oczy oderwać. Podobnie rzecz ma się z muzyką. Jest ona subtelna i delikatna, jest wspaniałym tłem dla przedstawionych kadrów. Razem stanowią naprawdę fantastyczną całość. Główną częścią narracji tego filmu jest wspaniałe wyznanie Asi. Te słowa robią wrażenie, ponieważ są pełne humoru i emocji. To coś doskonałego. Słowa Andrzeja również są poruszające. Kiedy słuchamy tych wyznań to mamy poczucie, że płyną one prosto z serca. Asia i Andrzej są dla siebie najważniejsi na świecie. I to piękne. Bo świat staje się lepszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.

W tym video Joanna i Andrzej prezentują się po prostu wspaniale. Ona jest subtelna i delikatna w białej koronkowej sukni, a on w jasnym garniturze wygląda bardzo szykownie. Mają w sobie to coś, co sprawia, że nie sposób jest od nich oczy oderwać.

Film: Pepa Studio |Lokal weselny: Winny Dworek |Fotograf: Morela Studio- fotografia|Barman: Cocktail Bazaar |Saxofon: PESOS Sax Fighter w Hot Shots |Oprawa florystyczna i dekoracje: White Wedding EVENTS Agnieszka Ogiejko-Adamczuk |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!
Film Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!
Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!
Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!
Film "Wiecie co to jest miłość? Wiem,wiem...nic nie wiedziecie. Dopiero będziecie się tej miłości uczyć",a to w tym wideo ślubnym!
"Wiecie co to jest miłość? Wiem,wiem...nic nie wiedziecie. Dopiero będziecie się tej miłości uczyć",a to w tym wideo ślubnym!
Jest to naprawdę bardzo dynamiczne, a co za tym idzie, ma w sobie fantastyczną energię. Kiedy oglądamy ten film, to nie sposób jest się nudzić. Niesamowity montaż! Film został zrealizowany w iście bajkowy krajobrazie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji